סוף סוף מישהו אומר לערבים את האמת בפרצוף! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף מישהו אומר לערבים את האמת בפרצוף!

Guy King

Recommended Posts

אנשים אני לא יודע במה אתה חולים אם אתה לא יודעים שבלבנון יש נוצרים,סונים ושאים.

עכשיו 2 מהם נגד החיזבללה מכמה סיבות וגם בגלל שהוא גזע אחר(לא זוכר איזה).הרבה מדינות ערב כמו מצרים וערב הסעודית קוראים קריאולת נגד החיזבללה כי הם מגזע,תבינו יש להם שם ממש מלחמת גזעים ככה שאין מה להתרגש יותר מדי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי היא? מה היא (מוסלמית\יהודיה\נוצריה?..)? ומאיפה היא?

וואפא סולטאן, ברחה מעירק עם בעלה לארה"ב בסוף שנות השמונים, כאשר היה סיכוי ששניהם יזרקו לכלא בגלל דיכוי העירקי.

ההקלטה הזאת לא חדשה, ראיתי את הראיון הזה לפני שלושה-ארבעה חודשים.

http://www.anochi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=89&Itemid=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיזבאללה הם שיעים. ואכן יש סכסוכים בינם לבין "אחיהם" - אבל כנגד הם באופן כללי די מאוחדים, ו"העלמת העין" של ממשלת לבנון מהחיזבאללה בדרום אינה רק בגלל שהם מפחדים מהם (אבל גם בגלל זה).

ואגב, ככל שנכתוש בהם יותר כך הקולות האלה יתחזקו. בכמעט 60 שנות מדינת , סבלנו מאוייבים אכזריים שרוצים רק דם יהודי, ולא משנה מקורו. למען האמת, ילדים ונשים זה בונוס בשבילם, כך נראה. דרך ייסורים אלה התפתחו בתוך מדינת כל מני קולות הזויים, שלמרות הכל מושכים שמאלה חזק.

אותם ייסורים יביאו לתוצאות דומות אצלם. ברגע שיש מולם אוייב שלא משלם להם בדם על זוועות שקורות לו, הם יכולים להרשות לעצמם לרקוד על הגגות בשמחה, במקום לברוח למקלטים ולקלל את ה"קיצוני" שגורם לשנאה הזאת, כמו שעושים אצלנו בהרבה מקרים. זה הפרדוקס במלחמה המוסרית - אין סיבה שהיא תסתיים, וכך היא נעשית גרועה בהרבה. מלחמה לא יכולה להסתיים בפינצטה - אלא אם יש באמת מישהו ללחוץ לו את היד ולסמוך עליו בצד השני, מה שברור שאין. מה שיכול להביא לגיטימציה בצד השני לאיש אמיתי "של שלום" הוא רק סבל מתמשך שלהם. עצוב, אבל נכון... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א תגובת צה"ל:

עשרות-מאות מתקיפים את כל לבנון לא רק את ביירות, תתכוננו אחרי השעה 13:00 הולכים למחוק להם כפרים שלמים, במיוחד את הכפר שבו נולד נסראללה הולכים למחוק אותו כבר הוציאו כרוזים, זהו נמאס עכשיו הם יאכלו בראש הם יראו מה זה לי נמאס הגיע הזמן לגלח להם כפרים ולחסל רחובות זהו נמאס טוב מאוד שייכנסו באבי אביהם ואמי אמיהם את כל הכפרים שמשגרים מהם קטיושות הולכים לפרק להם, עכשיו ממשלת לבנון מתחילה לשלם בזה שבתים שלמים הולכים לההרס של משפחות בגלל שהם לא טיפלו בחיזבאללה לפני עכשיו אנחנו מטפלים בהם בדרך הקשה, את האמת שאני מרחם על ממשלת לבנון אבל על טעויות משלמים וושמדובר בחיי אדם אז משלמים בהרבה במיוחד שצה"ל הוא זה שמבצע את הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו האישה הזאת פשוט כחמה ורהוטה וברורה במה שהיא אומרת. כבוד. הכי מצחיק זה שהאיש הדתי מהצד השני, כל מה שיש לו לומר לה זה לשאול אותה האם היא כופרת (HERETIC)... לא היה לו מה להגיד לה.

אני מאמין ב 100% שגם אם לא הייתי יהודי אז הייתי חושב ככה עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א תגובת צה"ל:

עשרות-מאות מתקיפים את כל לבנון לא רק את ביירות, תתכוננו אחרי השעה 13:00 הולכים למחוק להם כפרים שלמים, במיוחד את הכפר שבו נולד נסראללה הולכים למחוק אותו כבר הוציאו כרוזים, זהו נמאס עכשיו הם יאכלו בראש הם יראו מה זה לי נמאס הגיע הזמן לגלח להם כפרים ולחסל רחובות זהו נמאס טוב מאוד שייכנסו באבי אביהם ואמי אמיהם את כל הכפרים שמשגרים מהם קטיושות הולכים לפרק להם, עכשיו ממשלת לבנון מתחילה לשלם בזה שבתים שלמים הולכים לההרס של משפחות בגלל שהם לא טיפלו בחיזבאללה לפני עכשיו אנחנו מטפלים בהם בדרך הקשה, את האמת שאני מרחם על ממשלת לבנון אבל על טעויות משלמים וושמדובר בחיי אדם אז משלמים בהרבה במיוחד שצה"ל הוא זה שמבצע את הדין.

מראים לך פה את הפנים השניות של אחוז גדול מאוד מאוכלוסית לבנון, האזרחים המערבים שמתנגדים לטרור. ובאותה נשימה אתה נהנה (בצורה חולנית) לשמוע על מותם של אזרחים, העיקר שהנקמה והביטחון שלך יושג.... יש גבול לכמה טיפש אפשר להיות. אתה לא מבין שאנשים כמו וואפא סולטאן נהרגים גם הם בהמונים היום בגלל החיזבאללה שגורר אותנו לפעול גרוע לא פחות ממנו כנגד אוכלוסיה.

בורות היא ברכה לחלק מהאנשים, אני מנייח שלראות מעבר לקיום העצמי שלך יעשה לך רק כאב ראש.

אני לא אומר חס וחלילה שלא צריך לפעול, אבל לשמוך על מותם של מאות אזרחים לא אמור לשמח אדם שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבין שהאזרחים התמימים לא מאיימים עלינו: הם לא יקחו נשק וילחמו נגד , הם לא עסוקים בשנאה כל היום ואני בטוח שהם לא חושבים אפילו עלינו בחיי היום-יום (כמו שעד עכשיו אף אחד מאיתנו לא חשב לעצמו על האזרחים הלבנוניים). הם רק רוצים לחיות בשקט, להצליח בקריירה, להנות עם המשפחה, לצאת לבלות, להרוויח כסף וכו'... גם בשבילם להתעסק בשנאה כל היום זה די מעייף ולא ממש מועיל, לכן הם לא עושים את זה. לפגוע באזרח לבנוני שכזה שחי בביירות, שיש לו נגיד 3 ילדים, הוא עובד בתור פקיד בנק ואוהב לשמוע את שאקירה, לא עוזר לנו בחיים. אולי זה עוזר בכך שהאזרחים הלבנוניים בעקבות זה יקומו כנגד החיזבאללה, אבל באופן ישיר זה לא נותן לנו כלום - להפך - זה מצטייר לא טוב בתקשורת (ישראל הרגה 80 אזרחים) ואולי גם יכול לגרום לזעם בציבור כנגד שיביא אותם מאדישות כלפינו לרצון לנקמה. שוב - כמו שבמצב טבעי, אם הם היו חיים שם ואנחנו פה - רוב המוחלט של האזרחים אצלנו לא היו רצים לפתוח במלחמה ולסכן את חייהם - ככה גם הלבנוניים. כמו שהיא אמרה בקישור שנתתי - האיסלם מנחה אותם לפגוע בכל מי שלא מאמין באללה ובמוחמד, אבל מלבד קומץ של פאנטים דתיים (כמו שאצלנו יש פאנטיים דתיים, רק שהדת שלנו פחות אלימה), רוב האזרחים לא לוקחים את זה קשה מדי, ובאמת שלא איכפת להם אם יש נוצרים או יהודים בעולם, כל עוד זה לא פוגע בהם אישית (וזה לא). אז המלחמה שלנו היא נגד הקומץ הפאנטי, ולא נגד רוב הציבור. ובתקווה שהציבור יהיה יותר אגרסיבי ויחליט שהוא לא מוכן להפגע מצה"ל בגלל הפאנטים של החיזבאללה, ובעקבות כך הוא יתפוס את השלטון וינהיג את תפיסת עולמו על המדינה (הסכם שלום איתנו נגיד, כמו מצרים וירדן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy::s07:

כן פה במקום לחתוך אותך יסקלו אותך באבנים ואז יקברו כגוסס :kopfpatsch:

בסדר, על הנייר גם היהדות זועתית, כמו שכתוב בתנ"ך שהורים שהבן שלהם סורר ומורה יכולים להרוג אותו, אבל בפועל זה לא קורה. רצח על כבוד המשפחה באיסלם ונקמת דם קיימות. גם כתוב בתנ"ך "הקם להורגך השכם להורגו", שעם זה אני מסכים, אבל החרדים חושבים שזה אחריותו של אלוהים להרוג את האויבים שלהם אז הם מנסים לחסל אותם ע"י תפילות לאלוהים, כמו שהם עושים עכשיו (אם הם עושים). המוסלמים לעומת זאת מחפשים להרוג גם את מי שלא מאיים עליהם, רק כי הוא לא מאמין באללה. אבל בתכלס גם היהדות וגם הנצרות הן דתות חשוכות ופרמיטיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסלמים לפי אמונה מסוימת אחת מהרבה אמורים לישלוט בעולם

וכל העמים האחרים צריכים לצית להם

והם שונאים יהודים כי יהודים נחשבים לא ציתנים

אבל יש הרבה אמונות ורוב המוסלמים רק רוצים לחיות בשקט

הבעיה שיש הרבה קיצונים שמפרשים תאיסלם באופן מטומטם ונילחמים בכל דבר שהוא לא איסלמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...