חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 43 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

רק חבל שחיזבאללה בכלל לא משגר קטיושות יותר.

הוא משגר רקטות "גראד"

קטיושה לא יכולה להגיע לנהריה, הטווח שלה קצר מדי, בניגוד לגראד שיש לו טווח של 30 ק"מ, מגיע יופי לנהריה, ויכול להגיע רחוק יותר אם מקצצים לו קצת בראש הקרבי (מה שקרה בכפר חיטים ליד טבריה כנראה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו ראה את הכתבה אתמול על ה Sky Guard? לא יאמן!!! אנחנו חוטפים את כל הטילים\קטיושות\רקטות מבגלל מחדל של מדינת ... התקמצנו על כסף ועכשיו אנחנו חוטפים בראש.

משהו שלא ידעתי זה דבר מדהים, זה שה SG (חחחחח הקיצור של Sky Guard זה SG)... זה שהיא מערכת היירוט היחידה בעולם בעלת 100% הצלחה!! פשוט לא יאמן איזה מחדל!!

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר מה אמרו, אבל אני יודע שארה"ב החליטו להפסיק להזרים כספים לפרוייקט... אני לא יודע אם היינו יכולים לעמוד בתקציב המיפלצתי לבד, אבל אנחנו חייבים! אנחנו תחת גשם קטיושות עשרות שנים כבר (ושלא נזכיר את הקאסמים המעצבנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה Skygaurd איזה נעליים! זה ישראלי!! זו מערכת ה MTHEL (או בשמה השני- נאוטילוס)

האמריקקים החארות האלו גנבו לנו את הפיתוח, ועכשיו הולכים למכור לנו אותו חזרה.

זה כמו למכור קח לאסקימוסים, ושהם יקנו את זה. פשוט בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פיתוח של וארה"ב ביחד והם היו צריכים את זה במיוחד למתקפה בעיראק אבל פשוט הליטו שהמערכת לא שווה את הכסף כי בעיראק היא לא תהווה סיפוק ולא צריכים אותה שם, אז הם הפסיקו להזרים כסף וישראל החליטה שגם היא מפסיקה כי לעמוד במחירים שכאלו לבד זאת קצת בעיה, באותו זמן אמרו שהרבה התעצבנו שישראל משקיעה הון בהתקפה אבל בכלל לא חושבת על הגנה, מה שכן עכשיו קנינו שני צוללות גרמניות היו יכולים לשים את הכסף על זה אני בטוח שהיו יכולים לגרד מפה ומשם וכן לפתח את המערכת, עכשיו חברה אמריקאית ניסתה לחדש או שהיא מחדשת את המערכת וקוראים לה sky gurd. עכשיו אנחנו אוכלים בראש נקווה שהחץ והפטריוט יעבדו, כן כן אני כבר יודע מה הסיכויים אל תזכירו לי אני רק מקווה שהם יעבדו ויעזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להפסיק לחשוב רק במונחים הגנתים

צריך גם התקפה חזקה ושהאויבים יפחדו מאיתנו לא רק ביגלל האטום שגם ככה אם נישתמש בו

ישראל תיפול אם לא צבאית אז כלכלית

אנחנו לא עשינו מספיק נזק ללבנון וצריך להפעיל הרבה יותר כח

רק 70 לבנונים מתו עד עכשיו וזה ביגלל שאנחנו מזהירים אותם כל הזמן

גם שפוצצנו את המיבנה של החיזבלה הזרנו לפני התקיפה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פיתוח של וארה"ב ביחד והם היו צריכים את זה במיוחד למתקפה בעיראק אבל פשוט הליטו שהמערכת לא שווה את הכסף כי בעיראק היא לא תהווה סיפוק ולא צריכים אותה שם, אז הם הפסיקו להזרים כסף וישראל החליטה שגם היא מפסיקה כי לעמוד במחירים שכאלו לבד זאת קצת בעיה, באותו זמן אמרו שהרבה התעצבנו שישראל משקיעה הון בהתקפה אבל בכלל לא חושבת על הגנה, מה שכן עכשיו קנינו שני צוללות גרמניות היו יכולים לשים את הכסף על זה אני בטוח שהיו יכולים לגרד מפה ומשם וכן לפתח את המערכת, עכשיו חברה אמריקאית ניסתה לחדש או שהיא מחדשת את המערכת וקוראים לה sky gurd. עכשיו אנחנו אוכלים בראש נקווה שהחץ והפטריוט יעבדו, כן כן אני כבר יודע מה הסיכויים אל תזכירו לי אני רק מקווה שהם יעבדו ויעזרו.

חץ ופטריוט= נגד טילים בליסטיים

נאוטילוס (MTHEL)- נגד רקטות/פגזים ואפילו רימוני יד, היעילות שלה נגד טילים בליסטיים לא נבדקה. כרגע במגעים לרכוש מערכת MTHEL אחת, סוף סוף נזכרו |:

המערכת מבצעית, ובשנת 2004 נערך ניסוי מבצעי בארה"ב, שוגרו 20 קטיושות, ה MTHEL פגעה בכולן תוך פחות מ 10 שניות, ופוצצה את כולן באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הרגנו להם יותר מ70 פשוט החיזבאללה לא מוכנים לדווח לא על נפגעים ולא על הרוגים אנחנו יודעים על 70 לבנונית כי אחרות דיווחו בקשר לחיזבאללה לא יודעים.

ועם מערכות כאלו יכולנו למנוע את הטילים בחיפה את הטילים בטבריה בצפת ובנהריה ולמונע מתים ופצועים ועוד הרבה איומים שכנראה יגיעו בעתיד וכן גם את הטיל שפגע בסטי"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הרגנו להם יותר מ70 פשוט החיזבאללה לא מוכנים לדווח לא על נפגעים ולא על הרוגים אנחנו יודעים על 70 לבנונית כי אחרות דיווחו בקשר לחיזבאללה לא יודעים.

ועם מערכות כאלו יכולנו למנוע את הטילים בחיפה את הטילים בטבריה בצפת ובנהריה ולמונע מתים ופצועים ועוד הרבה איומים שכנראה יגיעו בעתיד וכן גם את הטיל שפגע בסטי"ל.

אני לא מבין את כל הקטע של הספירת הרוגים מהצד שלהם.

אתם יודעים טוב מאוד שאם מישהו בצה"ל באמת היה רוצה לעשות שיאים חדשים בספירת ההרוגים, פשוט היו עושים הפצצות שטיח ברחבי לבנון.

מה שצה"ל מנסה לעשות הוא לפגוע במטרות איכותיות ולא פשוט להרוג לבנונים חפים מפשע.

ולמען האמת הוא לא כל כך מצליח, ע"פ דיווחים, מתוך 70 ההרוגים הלבנונים רק 5-10 הם אנשי חיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכנות ידיעות זרות AP: הממשל הישראלי מזהיר את החיזבאללה מלתקוף את תל-אביב.

עכשיו היה ב sky news.... כמו שחשבתי.

רשת ערבית אחת אמרה שישראל נתנה לסוריה אולטימטום של 70 שעות-

אל-חיאת: "ישראל נתנה לסוריה אולטימטום"

העיתון הערבי היוצא לאור בלונדון מצטט מקור בכיר בפנטגון האמריקני לפיו ישראל נתנה לאסד 72 שעות כדי להפסיק את פעילותו של חיזבאללה ולהחזיר את החיילים החטופים, "אחרת ייפתח עימות שתוצאותיו יהיו הרות אסון"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3275867,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...