חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פסייקו רק שהלחץ דם לא יהרוג אותך קודם D:

עזוב חבל על העצבים מילה שלי אנחנו רק נאכל עוד יותר בראש ולא נקבל כלום

אני אם ההיתי יכול למשוך בחוטים למעלה ההיתי מציב אולטימטום 24 שעות על השעון להשיג תחיילים\גופות של כול החטופים + מעבר כולל רון ארד והשאר ולהחזיר אותם לשטח

ובמשך הזמן הזה לארגן תצבא לפעולה צבאית לקראת פעולה צבאית, אחרי ה24 שעות לפקק את כול עזה להפוך אותה לבית קברות המוני + דרום לבנון

ואפשר בפחות מ6 שעות לכסח את כול לבנון ועזה עם החיל אוויר והתותחנים שיש לנו

לא צריך כוחות מיוחדים או חיל רגליים שרק יכול להפגע

24 שעות? איפה השיטה הישראלית שתמיד עובדת שסופרים 3 שניות וזה או שאתה מקבל את מה שאתה רוצה או שאתה מחטיף לאותו אדם שלא עמד בזמנים.

לא יודע מ4 שעות להחזיר את כל החטופים , הם לא עונים לאולטימטום? 10 שעות רצופות של הפגזה של כל איזור בלבנון כל חור איפשרי להכניס אליו טיל אחרי 10 שעות נותנים להם לדבר שוב יש לכם 4 שעות להחזיר אותם לא עונים 20 שעות להיכנס בהם הם לא עונים? אוקי מלבנון כבר לא נשאר כלום מודיעים לסוריה שדינם הגיע יש להם 3 שעות להחזיר את החטופים אתם גם לא עונים? 10 שעות להינכס בהם מצידי למחוק את כל המדינות ערב המסכנות האלה שיש להם שטח שישראל אפילו לא מיאית מהשטח הזה שילכו לשם קיבינימט שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כזאת מדינה איטית זה לא יאומן רק מחר הם ייתכנסו לישיבת חירום. איזה מין חירום זה אם לוקח יום להתארגן? מה הבעיה כולם שיעלו על ומסוקים להגיע לכנסת ממשלה של חמורים זה לא יאומן זה משגע אותי איפה השכל במעשה איפה אני משתגע פה למה לעזאזל למה הכל מתנהל הפוך זה כזה דפוק זה פשוט לא נתפס.

אני יכול להגיע לירושלים תוך פחות משעה אז הם לא יכולים להגיע לשם תוך פחות משעה? יש להם מסוקים. ואיפה ארה"ב לעזאזל להם אין צד בעניין? הבטיחו תמיכה לא<? בטח הם לא ירוויחו פה כסף אז הם יושבים שמה בשקט כנראה שבלבנון נגמר הנפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאם תתחיל מלחמה,זה יכול לשרת את האינטרסים שלנו

לשם שינוי,נוכל לעשות "טבח" בכל עזה ולבנון,לגמור שם הכל,למחוק כל מה שחי ונושם שם,וכל זה תחת מחסה המלחמה המהולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את ארה''ב הנאצים האלה יושבים שם ומרווחים עלינו בכיף :D

כול החלקי חילוף למטוסים ומסוקים מגיעים ממהם והטילים וm16

העיקר משחקים אותה רוצים לעשות שלום בין הערבים לישראל ותוך כדי שומרים תסכסוך על אש קטנה בשביל להמשיך לעשות פה בוחטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קל מאוד להגיד מה צריך לעשות, להיכנס בהם חזק וכו'.

אבל זה מאוד נדיר בן אדם עם ביצים שבאמת יעשה את זה. בטח שלא אולמרט (ואני אשמח לגלות שאני טועה. מאוד אשמח!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרים כאלה אני מצטער ששרון כבר לא איתנו, לבן אדם הזה היה אומץ לתוכנית ההתנתקות שאומנם הייתה שגויה אבל צריך אומץ רב להעמיס לך כזה עומס על הלב שאתה יודע שאתה מפנה מאות אנשים וכל השירות שלו בצה"ל גם אז היה לו אומץ למי שזוכר את סיפור הבולדוזר לא כל אחד היה מסוגל לעשות את זה.

בקיצור אני עכשיו הייתי סומך עליו. ד"א בכנסת כרגע למי שלא יודע מדברים על בתי זיקוקים בישראל, כאילו יש 3 חטופים אנשים מתו ונפצעו מתחוללת מלחמה אבל זה שטויות איך נחיה בלי זיקוקים איך?

אחר כך איך הגענו למצב הזה?

ודיברתי עם אבא שלי מתי שהטנק נפגע והוא אמר לי שהוא עלה על מטען אבל רק עכשיו זה הותר לפרסום אז הטנק עלה על מטען בזמן רדף אחרי עקבות הרודפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה טעות חמורה :bash:

לבנון מדינה ריבונית עצמאית?

כוח יצא מלבנון ופגע בריבוניות של ישראל?

לבנון אשמה.

לבנון תשלם את המחיר.

זאת בחירה שלהם להכניס לדרום ולגרש את החיזבלונים.

הם בוחרים לא לעשות זאת ... כי זה יכאב להם.

אז אנחנו נכאיב להם קצת יותר.

כבר יש לחץ ציבורי נגד פעולות החיזבלה ... צריך לפגוע בלבנון בצורה כואבת.

חצמזה כבר שמעתי מכמה מקורות על 7 הרוגים.

ויש גיוס מילואים בצו-8

צודק זה אפילו היה לא טרור כי לא ניסו לפגוע באוכלוסיה האזרחית אלה בחיילים.

לבנן לא תקפה אלה ארגון בשם החיזבללה וככה העולם גם רואה את זה פשוט תסתכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנון הייתה חייבת לפרוס את חיילה ולפרוק את החמאס או האירגונים הלאה מנשקם וזה בתנאי שיוציאו את סוריה מלבנון אז הוצאיו את הצבא והם לא עמדו בהסכם עכשיו הם צריכים לקחת אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...