טלפון סלולרי עד 2K - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סלולרי עד 2K

Ghosthunter

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קראו לי מוזר אבל אישית הייתי מעדיף נגן טוב ב-2000 ופלאפון פשוט במקום פלאפון שהוא נגן,נגן פשוט :smile1:

אני קונה בחופש הזה E1000 ו-ZVM, עדיף בהרבה. :nixweiss:

E1000?אתה תבכה על הרגע שתקנה אותו.

זבל של פלאפון.

מפוצץ באגים,ענקי,סובל מעיצוב נוראי [המכשיר נראה כמו לבנת חבלה],מצלמה יחסית חרא,נגן לא נוח,ממשק מחורבן,ג'ויסטיק בלתי ניתן לשליטה,חוסר איטום של המסך [אז נכנס אבק מתחת למסך ומלכלך את הכל],וחיי בטריה הכי קצרים שראיתי בפלאפון עד היום [כשהפלאפון במנוחה הבטריה נגמרת אחרי 4-5 שעות לכל היותר],אה,ושלא נשכח את זמני הטעינה הלא נורמאליים בזמן טעינת משחקי JAVA,ואת חוסר הפונקציונליות של הBLUETOOTH במכשיר [הבלוטות' במכשיר גורם לתקיעת בלוטות' של מכשירים אחרים במקרים רבים,הוא לא מסוגל להתחבר למכשירים אחרים ול"זפזפ" במה שיש להם,אילא רק לקבל ולשלוח,וגם כל תהליך הקבלה והשליחה כלכך מסובך ומסורבל עד שאתה פשוט מוותר על כל העניין]...המכשיר מגיע עם אוזניות בינוניות והוא לא מגיע עם כבל ,ככה שאם תרצה להעביר אליו דברים תצטרך להוסיף עוד איזה 280 ש"ח על כבל [או לחליפין-לקנות מתאם בלוטות',אבל אז תצטרך להסתבך עם הבלוטות' המחורבן של המכשיר]

עדיף לקנות פלאפון איכותי אחד שמרכז את כל הדברים הטובים ביחד,במקום 2 דברים זולים יותר שהם חרא כל אחד בפני עצמו.

הW800 מרכז את הכל ביחד,למכשיר אחד מדהים.

- חבל"ז

-תמיכה במשחקי JAVA וכן תלת מימדיים עם זמני טעינה מינימאליים ומקסימום ביצועים

-נגן עם ממשק מעולה

-ממשק תפריטים מעולה

-עיצוב חבל"ז ונוחיות מקסימלית

-אפשרות להרחבת עד ל-2GB

-איכות מעולה

-המון פיצ'רים מעולים ונוחים

-המכשיר קטן וקל מאוד [בניגוד לE1000 שהוא זוועה בעניין הזה]

וכל זה בא עם באנדל מעולה של אוזניות איכותיות [סוני אין-איר],כרטיס זיכרון של חצי ג'יגה,כבל ומטען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...