טלפון סלולרי עד 2K - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סלולרי עד 2K

Ghosthunter

Recommended Posts

לאחותי יש 6280, והוא מפוצץ בבאגים.... אני אישית גם לא אהבתי אותו... אולי "התאהבתי" יותר מידי בw800

Logic: הk800 הוא דור שלישי, הk790 הוא לא..

ואני מסכים איתך לגבי התפריטים הממש לא נוחים שיש למוטורולות... עברתי הe398 לw800 וזה הבדל של שמיים וארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי יש את הV3X ואני דווקא דיי מרוצה... הוא פלאפון אלגנטי ויפה בניגוד לW800 שאולי לא מכוער אבל נראה עדיין דיי ילדותי וחיפשתי הפעם משהו יותר "בוגר"

לאחר שהיו לי כל הזמן נוקיות

היתרונות שלו זה קודם כל מסך מדהים ! שללא ספק אחד הוא המסכים הכי טובים אם לא הכי טוב כיום במחיר שלו ויותר .

כמו שאמרתי עיצוב מרשים ומיוחד, מצלמת 2מגה איכותית מאוד (יותר מהW800 לפי סקר בפורום פוקט) ,דור שלישי למרות שזה עדיין לא הכי שימושי

רזולוציה גבוה ופופולרית (יש לי כבר כ500 תמונות בפלאפון באיכות מעולה) ועוד כל מיני דברים

יכול להיות שהW800 יותר עשיר מבחינת תכונות אבל זה תלוי מה אתה מחפש ואני חיפשתי מכשיר אלגנטי ,איכותי עם נורמלית סוף סוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הלכת על w800 בגלל אי היותו אלגנטי...

הייתה יכול לקחת k750 ולצרוב לו גירסא של w800...

אני מכיר כמה שעשו את זהה.. וזה עובד מעולה.

לגבי האיכות , אם אני לא טועה, לv3x אין AutoFocus... שזה דבר מאוד חשוב לדעתי..

אמורה להיות לי תמונה שצולמה פעם אחת עם w800 ופעם אחת עם v3x... אני אחפש אותה ואני אעלה לשם השוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ב orange לגבי המבצע הזה, ונכון שאתה משלם על המכשיר עצמו רק 29 ש"ח אבל יש גם דמי שירות בסך 12 ש"ח וחבילת גלישה בסך 14 ש"ח שאתה מחוייב לשלם מה שיוצא 55 ש"ח בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות על הw800i:

1) מאיפה אני קונה את הטלפון הזה? התקשרתי לאורנג והם מוכרים את הטלפון ב- 3K, לעומת אתרים באינטרנט שמוכרים ב- 2K. מאיזה אתה אתם קניתם וקיבלתם שירות טוב?

2) מה אני אמור לקבל עם הטלפון? אני רוצה לקבל מהחנות שאני קונה ממנה את כל המוצרים שמגיעים עם הטלפון, ולא לשלם 10 שח פחות ולוותר על הזיכרון בלי לדעת שמגיע לי אחד.

3) הבנתי שקיימות כמה גירסאות לטלפון הזה. האם כדאי לבקש את הגירסה האחרונה, או שההבדל ביניהן הוא מינורי, ולא כדאי להתאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את שלי מסלקום... אבל לא שילמתי עליו מחיר מלא..

ברוב החנויות הפרטיות הוא עולה 1990 או משהו כזה..

אתה אמור לקבל איתו:

כרטיס זיכרון 5121mb

אוזניות HPM-70

דיסק התקנה

חוברת הפעלה

וזהו בעיקרון..

אם שחכתי משהו, את מוזמן להיכנס לכאן..

http://tinyurl.com/jjtv7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, פותח הת'רד, תתחדש! ;D

עכשיו, אני גם מחפש מכשיר חדש. אין הגבלת מחיר. אבל יש מכשול קטן, זה חייב להיות פלאפון באורנג'.

על איזה אתם ממליצים?

תודה רבה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...