טלפון סלולרי עד 2K - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סלולרי עד 2K

Ghosthunter

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות טלפון סלולרי עד 2K. חשוב לי שיהייה בו ומצלמה דיגיטלית. יתכן שאקח את הטלפון לטיולים וכו ולכן צריך להיות לו זמן השמעה ארוך. בנוסף, למכשיר צריך להיות חיבור , ואם קיים טלפון כזה, שיהייה גם עם חיבור רגיל של . אם יהייה למכשיר אינפרא אדום זה יעזור מכיוון שאולי ארצה להעביר קבצים בין טלפונים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי הסוני-אריקסון i800 או משהו כזה... זה מה שאתה צריך. לאחי יש אותו והוא מהונדס בצורה גאונית מבחינת נוחיות ואחלה מכשיר.

(אני לא סגור על המחיר שלו, אבל הוא כבר לא כזה חדש, אז אני מנחש שזה נכנס לטווח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני מכשירים:

-Sony Ericsson W800i מכשיר חבל"ז,פשוט מכשיר מדהים...יענה בדיוק על כל הדרישות שלך-חיבור למחשב,אוזניות איכותיות,נגן MP3 עם חצי ג'יגה זיכרון,מצלמה איכותית [2 מגה פיקסל עם עדשת אוטופוקוס],מצלמת ווידאו,קישורית ואינפרא אדום,רדיו,תמיכה במשחקי JAVA מתקדמים כולל משחקים תלת מימדיים מלאים עם גראפיקה מהממת,ואינסוף אפשרויות לטוויקים ושינויים....

- V3X גם כן מכשיר מעולה,מכשיר דור שלישי קל,קטן,מסך מדהים,נגן ,שתי מצלמות [כשהאחת היא של 2 מגה פיקסל] ובערך כל שאר הפיצ'רים שכבר תיארתי....וכל אלה במחיר מדהים וממש נמוך [תבדוק בORANGE,הם הורידו את המחיר שלו עכשיו למשהו ממש מצחיק]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם לטעון אותו וגם לשמוע בו?

כרגע לו, אבל יצא לא מזמן מטען שיש לו חיבור לאוזניות, כך שתוכל להטעיל ולשמוע ממנו בו זמנית.

אבח אתה יכול לשמוע מהרמקול בזמן שהוא בטעינה...

---

אני אישית, ממש לא ממליץ על הv3x... יש אותו לשני דודים שליי...

אני לא מצאתי בו שום דבר מעניין, לעומת הw800, שלא מפסיק להפתיע..

אלה אם כן, שיחות חשובות לך...

והגודל שלא מפלצתי לעומת הw800...

אני הייתי חושב ללכת עליו(v3x), רק בגלל המחיר הנמוך במיוחד...

אבל אם יש לך אפשרות לw800, לא הייתי חושב בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מחזק את דבריו

אבל זה לא פלאפון גרוע [ה-V3X] והוא גם לא כזה גדול,בייחוד כשמדובר בדור שלישי. [למען האמת,העיצוב המעולה שלו יוצר תחושה של פלאפון קומפקטי]

אם תשווה מכשירי דור 3 של סוני אריקסון,המוטורלה הזה הוא ממש פצפון לעומתם [למשל ה-W900 הוא פשוט מפלצת מבחינת גודל וכנ"ל לגבי הK850,וה-K800 שהוא בכלל לא דור 3 אבל מצלמה 3MP]

בכל מקרה,המחיר בMOTOROLA V3X הוא בהחלט קורץ,מה גם שהפלאפון נהנה מעיצוב מדהים ומסך חבל"ז,אבל אם אתה מחפש איכות של ממש,תפריטים נוחים,וסטייל אמיתי אז לך על הW800...אתה תהנה ממנו הרבה יותר.

ובאופן עקרוני,אני אישית לא הייתי הולך על כי אני שונא את הפלאפונים שלהם...תמיד יש להם תפריטים מעפנים, גרוע וממשק מחורבן והרבה באגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...