בשעה טובה קניתי את המחשב החדש שלי :) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה קניתי את המחשב החדש שלי :)

-LosNir-

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מתחים לא בודקים עם תוכנה נקודה

מתחים בודקים עם מולטימטר

לגבי ההעמסה, S&M לרוב עושה את העבודה ביסודיות ובנאמנות

S&M הוא ראשי תיבות של מילה כלשהיא? ואם כן של מה?

ומהיכן ניתן להוריד את התוכנה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחים לא בודקים עם תוכנה נקודה

מתחים בודקים עם מולטימטר

לגבי ההעמסה, S&M לרוב עושה את העבודה ביסודיות ובנאמנות

צודק. פשוט לרוב האנשים DMM זה לא משהו שיש בבית. התוכנה אולי לא מדוייקת, אבל היא יכול לרמז על בעיה.

אני אוהב את ה-PRIME95 הקלאסי. 2X PRIME95 על LARGE FFT יעלו לך את הטמפ' לשמיים, ויביאו את צריכת ההספק כמעט למקס' האפשרי.

טוב בכל מקרה מישהו יכול לענות לי על השאלה? (דף 1)

כמו שכבר עניתי איזה שלוש פעמים, אי אפשר להשתמש בשני כוננים עם גדלים שונים, או שפשוט תקבל פי שניים מקום מהכונן הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה שהתכוונתי שתענה לי על השאלה התכוונתי על השאלה על התוכנת מאמץ (S&M) אני לא צריך כבר יותר הסברים, פשוט הנפחים, הדגמים והחיבורים שונים.

בנתיים אני לא אשתמש ב RAID עד שאני יקנה כונן S-ATA2 זהה.

עכשיו בקשר לתוכנת מאמץ

הפעלתי S&M על FULL LOAD כשהכל על מקס לבערך שני דקות, ה CPU הגיע ל 100% והוא היה די יציב,

לא היו ריסטרטים והמחשב פעל דווקא מהר, לא הרגישו בכלל את התוכנה :)

מעלות

מעבד:

מנוחה: 37 מעלות

מאמץ (S&M על פול לואד): 45 מעלות

לוח אם:

מנוחה: 38 מעלות

מאמץ (S&M על פול לואד): 39 מעלות

מתחים (Speed Fan)

12V:

מנוחה: 11.90V

מאמץ (S&M על פול לואד): 11.84V

טוב זהו :)

אז 45 מעלות על FULL LOAD זה דיי מכובד לא? :silly:

טוב אז אני חושב שבעית הריסטרטים פשוט סתם ככה נעלמה.. ולפי התוצאות לטענתכם זה לא הספק :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דקות זה כלום

לתוכנה לוקח 15 דקות לעשות Loop שלם

חח כן..

בכל מקרה אתמול בלילה השארתי אותה דלוקה לבערף כמה שעות.. המקס טמפ' עד שנרדמתי ל CPU היה 51 ול MB היה 41..

היום שקמתי בבוקר שמתי לב שהמחשב עשה ריסטרט :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שיש לך בעיית חום או שיש לך ספק שלא עומד בעומס

אז הינה עידכון..

אח שלי אמר לי שהוא הלך לבדוק את המחשב בזמן שישנתי, והבדיקה הגיעה ל 60% וכל התוכנה הייה בצבע אדום והיה רשום Warning ב Probe והיה צליל של סירנה.. אז הוא הלך למחשב בשביל לסגור את התוכנה ואז המחשב עשה ריסטרט, ככה הוא אמר לי.

כנראה פשוט המעבד הגיע לטמפרטורה ממש גבוהה ובגלל שכיבתי Safe Mode אז התוכנה המשיכה בבדיקה.

לדעתי בגלל שזה היה על FULL LOAD והכל על מקס' אז הוא לא עמד בעומס הרב.

הכל מקרה היום עשיתי OC ל FSB של ה CPU ל 700 דרך הביוס, ואז יצאתי ושמרתי.

ופתאום כל המחשב הפך לבלתי יציב, לכך לו 5 דקות לעשות BOOT ואת הכונן 40GB הוא לא זיהה, נכנסתי לפחד אז כיביתי את המחשב וניסיתי לאפס CMOS וניסיתי מלא אפשרויות, עידכון דרך DOS (וינדוס לא עלה) עד שהבנתי שזה היה בעיה ב HD (כנראה כבל רופף) אז תיקנתי הכל ועידכנתי ביוס בחזרה,

הכל בנתיים טוב, אז למדתי את הלקח שלי לא לעשות OC בלי ייעוץ לפני... טוב תודה לכולכם עזרתם לי מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטמפ'? כי תוכנות יכולות להעיר על טמפ' שהיא גם 60 ומעלה, בעוד פרסקוטים ומבוססיהם רצים בטמפ' כזאת בכיף

קודם כל, ה D805 שלי הוא פרסקוט..

ופשוט בגלל שכיביתי SAFE MODE בכל התוכנות אז זה המשיך בבדיקה.

והטמפ' במאמץ של ה CPU זה 51 עם S&M בערך שעה..

עריכה:

אבל אני שוב מזכיר לך שהפעלתי את התוכנה כל הלילה.. וישנתי אז אין לי מושג מה היה הטמפ' אחרי זה, בטח אולי 60/65 ל CPU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב ככה.

כאשר רק המעבד תחת עומס, והתוכנה כבר הראתה 11.84 וולט שזה קצת נמוך, כשאתה מתחיל לשחק, נוצר עומס הרבה יותר גבוה על הספק והוא פשוט קורס.

אוקיי.. הקריסות נוצרו במשחק NFS:MW, אני יפעיל אותו שוב ואז יריץ את התוכנה Probe (קיבלתי אותה עם הלוח ככה שלדעתי טיפה יותר אמינה) ואני יראה מתחים.

עריכה:

שיחקתי שוב ב NFS:MW.. בדקתי מדי פעם את המתח של ה 12V.. לפעמים הוא היה 11.90 ולפעמים 11.84..

טוב אז המשכתי לשחק.. הגעתי בדיוק לקו סיום ועמדתי לנצח.. ואז שוב ריסטרט!!! :pissed: :pissed: :pissed::bash: :bash: :screwy: :s05:

אוףף אז זה כנראה הספק? כדאי לי לבדוק עם מולטי מטר? יש לי אחד דווקא טוב.. רק הבעיה היא שנגמרה לו הסוללה ואין לי מושג איך להחליף חחחחחח :nixweiss:

עריכה 2:

אוקיי הצלחתי להחליף למולטי מטר (9V מניאקים! :pissed:) אני הולך לבדוק עכשיו מתחים עם המולטי מטר.. עוד מעט תוצאות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...