סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן

GodOfGames

Recommended Posts

"אנו מאמינים שהפלייסטיישן 3 תאפשר למשתמשים שלנו לשחק במשחקים, לצפות בסרטים, לעיין באינטרנט ולהשתמש בשאר הפונקציות שהמחשבים מציעים כיום", אמר ראש מחלקת הפיתוח של סוני

יו"ר מיקרוסופט, ביל גייטס, פקפק לאחרונה בנחיצות של בקר משחקים עם חיישן תנועה, אשר משולב בקונסולת הפלייסטיישן 3 החדשה של סוני ו-Wii של נינטנדו. "יש מקום לחידושים, אבל הזזת השלט לכל עבר לא תועיל לרוב הגיימרים. זה מעצבן כי לפעמים אתה לא רוצה לטוס למטה, אלא רק רוצה להניח את השלט".

נינטנדו, מצדה, תקפה את סוני והאשימה אותה בהעתקה. "אם להביט על ההיסטוריה, כל

החידושים הגיעו מאיתנו", טען דיוויד ירינטון, הבוס של נינטנדו אירופה, "אני יודע שלסוני היו כל מיני בעיות עם הרטט, ולכן הם נאלצו להסתדר בלעדיו. זה קרה בגלל שהם לא חידשו הם העתיקו".

בעקבות ההתקפות, סוני נכנסה לעמדת התגוננות, וכעת היא מחזירה. בראיון לעיתון הגרמני דר שפיגל, פיל הריסון, ראש מחלקת הפיתוח של סוני, הגיב לראשונה על הטענות, והשמיע תחזית חד משמעית בדבר התיישנות המחשב האישי.

"במובן מסוים, אני יכול להבין למה אנשים אומרים שהעתקנו, אבל אני חושב שזה טיפשי. אנו עובדים על

הפיתוח הזה כבר זמן רב, ואני מניח שכך עשתה גם נינטנדו.

זה טבעי לחלוטין ששתי חברות יעבדו על שני דברים כמעט זהים ככה זה עם טכנולוגיה".

בהמשך, גילה הריסון כי "אנו לא זקוקים למחשב אישי". לדעתו, אפשר לזרוק את המחשב לפח, ולהשתמש ב- 3 במקומו. כל זאת, תודות למערכת ההפעלה שתופץ יחד עם הקונסולה.

"אנו מאמינים שהפלייסטיישן 3 תאפשר למשתמשים שלנו לשחק במשחקים, לצפות בסרטים, לעיין באינטרנט ולהשתמש בשאר הפונקציות שהמחשבים מציעים כיום", הוא אמר.

קרדיט לפלייזון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

קרדיט גם לוויגיימס, לגיימר, ולעוד 1000 אתרים ישראלים שפירסמו את זה כבר לפני שבוע. בוקר טוב.

לקחתי את זה מפלייזון, שאר האתרים לא מעניינים אותי, דבר שני אין 1000 אתרים ישראלים שפירסמו את זה, דבר שלישי עכשיו ערב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I guess that the opener of the post will use this in the "PS vs PC" post to ensure his not a fanboy of ps and write again that "pc sucks and for geeks"..

-Its legal to sell with a commercial hardware an open source product?

cause i guess they wouldnt allow users to install there own Linux versions.. and not just because the ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אנו מאמינים שהפלייסטיישן 3 תאפשר ... להשתמש בשאר הפונקציות שהמחשבים מציעים כיום", הוא אמר.

גם להוריד משחקים דרך eMule או Bitorrent? ;)

עוד משהו שחשבתי עליו כרגע, בסופו של דבר הרי אנחנו זורקים את ה-PS3 לפח עקב התיישנות - מחשב משדרגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגזימים ... אבל למה בפורום הזה כולם נגד סוני?

ואולי היא אימיול בPS3 כי היה לו גם מערכת הפעלה אז יש מצב לאיזה אימיול.

whats the problem?

u can download emule versions for ..

it will be the same on the ps3's ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגזימים ... אבל למה בפורום הזה כולם נגד סוני?

כי כואב להם שקיים דבר שיותר טוב ממחשב .

וכולם נתקעו וזהו ,"יש למחשב 7900GT ,וישלו Crysis בלהבלהבלה.. "וואוו ..כל פאנבוי של מחשב יגיד'ך את זה \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכולם נתקעו וזהו ,"יש למחשב 7900GT ,וישלו Crysis בלהבלהבלה.. "וואוו ..כל פאנבוי של מחשב יגיד'ך את זה \:

יש לי הרגשה שכל פאנבוי של יגיד לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש ואתה נטרלי לחלוטין,לא מושפע לכיוון אחד..

קונסולה מתאימה לאנשים שאוהבים יותר פשוט, פשוט וארקייד,לא צריכים גרפיקה מפוארת[לא הרבה יקנו את זה בארץ במחיר ההתחלתי,וכשהמחיר ירד כמובן שהמחשב כבר יהיה עם גרפיקה יותר טובה[בארץ]]

מחשב מיועד לאנשים עם יותר צרכים,יותר תחכום לרוב,וידע בהגדרות[חברים שלי שחושבים שהם מבינים במחשבים ומשחקי מחשב לא יודעים איך לשנות רזולוציה במשחקים ושואלים אותי אם כרטיס 64MB נחשב לטוב]

תמיד אחרי שנה הגרפיקה של המחשב תהיה יותר טובה,ולדעתי גם הקטע של המערכת מחשב בקונסולה לא יתפוס,כי רוב משתמשי הקונסולות מעדיפים פשטות..

גם המרחק של ישיבה מטלוויזיה גדולה שמחוברת לקונסולה אמור להפריע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...