פאדיחות/פאשלות הכי גדולות שהיו לכם... - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות/פאשלות הכי גדולות שהיו לכם...

^HocK^

Recommended Posts

יום אחד קלטתי באוטובוס אחת מה הסגנון שלי חבל על הזמן ומה עוד היא קראה את הספר האהוב עלי באנגלית

יעני גם שכל יש לבחורה קיצר לא עשיתי עם זה כלום אבל חשבתי עליה כל היום (מה שלא קורה לי בדרך כלל)

בערב ראיתי אותה עם חברים שלי ישר קפצתי על ההזדמנות והתחלתי לדבר איתה

מפה לשם השתכרנו ביחד החלפנו טלפונים ואחרי עוד איזה שעה של דיבורים שכבנו

כשסיימנו ליויתי אותה הבייתה ואז אני שואל בטבעיות כזאת "תתקשרי?" - "לא"!!

איזה בעסה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי כאן יש לו אומץ לומר למורה שלה שיש לה זיפים והיא צריכה גילוח דחוף ? לי ! (בערך...)

בדיוק היום זה קרה...

המורה לספרות דיברה איתנו על עגנון ועל הצורה שבה הוא משתמש בשמות להעביר מסר כמו למשל מישהי עם שם יפה היא מכוערת בצורה אירונית הוא פצצה של החיים... בקיצור זה מתגלגל עד שהיא נותנת את השם "שושנה" שזה השם שלה והיא אומרת שאם נותנים למישהי את השם

הזה אז זה סימן לכך שהיא יפה כמו שושנה... אבל אני חשבתי אחרת ובלי בושות אמרתי או שאולי זה אומר שיש לה זיפים כמו קוצים של שושנה...

הכיתה בהלם... פתאום כולם צוחקים... ואז אני נזכר שלמורה שמלמדת אותי עכשיו קוראים שוש שזה קיצור לשושנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי כאן יש לו אומץ לומר למורה שלה שיש לה זיפים והיא צריכה גילוח דחוף ? לי ! (בערך...)

בדיוק היום זה קרה...

המורה לספרות דיברה איתנו על עגנון ועל הצורה שבה הוא משתמש בשמות להעביר מסר כמו למשל מישהי עם שם יפה היא מכוערת בצורה אירונית הוא פצצה של החיים... בקיצור זה מתגלגל עד שהיא נותנת את השם "שושנה" שזה השם שלה והיא אומרת שאם נותנים למישהי את השם

הזה אז זה סימן לכך שהיא יפה כמו שושנה... אבל אני חשבתי אחרת ובלי בושות אמרתי או שאולי זה אומר שיש לה זיפים כמו קוצים של שושנה...

הכיתה בהלם... פתאום כולם צוחקים... ואז אני נזכר שלמורה שמלמדת אותי עכשיו קוראים שוש שזה קיצור לשושנה...

ומה עשו לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק היום זה קרה...

:P איי איי אפשר לחשוב.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל? אמרת שלשושנה קוצים ואתה מפחד?.... לא רציני אתה.

כל פעם שהמורה נכנסה לכיתה שאלתי אותה מה שלום בעלה, הילדים (בת 70 ככה... לא נשואה, ואין לה ילדים)... היא כמעט ירתה בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל? אמרת שלשושנה קוצים ואתה מפחד?.... לא רציני אתה.

כל פעם שהמורה נכנסה לכיתה שאלתי אותה מה שלום בעלה, הילדים (בת 70 ככה... לא נשואה, ואין לה ילדים)... היא כמעט ירתה בי.

חחח, 70 ולא נשואה בלי ילדים? חחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר בגיל 14 הוא ירד למקום האסור? איזה כיף לו

תגיד לי מה אתה שרוט אחי....כיף לו?!

זה הדבר הכי מגעיל בעולם אחי......אפשר להיתעלף רק מהריח שלא יורד מאף שבוע.

לא, לא לא ניסיתי...אבל חבר שלי כן .......צחקנו עליו חודש ...!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...