פאדיחות/פאשלות הכי גדולות שהיו לכם... - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות/פאשלות הכי גדולות שהיו לכם...

^HocK^

Recommended Posts

אויש, נזכרתי שלפני שנתיים בשיעורי גאוגרפיה נהגתי לזרוק גירים על המורה (ילדותי, אני יודע :-\), בכל מקרה פגעתי בה פעם פעמיים, היא התעצבנה והתחילה לצרוח כמו מטורפת על כל הכיתה.

בכל מקרה, בסוף השיעור היא הסתובבה ובדיוק היה לי גיר ביד ( ;D), הרמתי, זרקתי, ברגע שהוא עזב את היד שלי לכיוון שלה היא הסתובבה וקלטה אותי - הגיר לא פגע בה - ואמרה שאני ברשימה השחורה שלה :(

עוד קטע מצחיק שהיה איתה ששמנו פלאפון על המזגן שצלצל כל השיעור והיא חיפשה לכמה ילדים בתיקים ( = לא חוקי), או בכיתה מקבילה שהדביקו קונדום על הלוח לפני השיעור שלה...

אחחחח.. היו זמנים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב שעורי גיאוגרפיה.. לי היתה מורה לגיאוגרפיה בגיל שמתקרב ל 100 (לצורך המחשה: היא גם לימדה את אבא שלי... מפחיד :-\)

בכל מקרה , כמובן שהגיל עושה את שלו ומעבר לזה שהעור שלה כל כך מתוח שהיא נראית כמו צבי הנינג'ה, גם הסניליות השפיעה עליה.

היו שעורים שהיא פשוט נרדמה באמצע... :lol: באחד השעורים החלטנו לשחק איתה דג מלוח... כאשר היא הסתובבה אל הלוח אנחנו התקרבנו עם הכסאות והשולחנות לאט לאט קדימה... היו תלמידים שלקחו את המשחק יותר מדי ברצינות וזה גרם ולתאונות מצערות, וכמובן שבשלב מסוים היא התחילה לתפוס שהכיתה הופכת ליותר ויותר צפופה ;D

כמובן לאחר הבקושי צעקות הסטנדרטיות היא התחילה לשאול תלמיד תלמיד אם זה היה רעיון שלו (חקירת שב"כ קשה ביותר :P)

כאשר היא הגיעה למסקנה שזה לא הולך במיוחד לעזור היא החליטה להשתמש בנשק הסודי...... (לא! לא זה :AR15:)

לשבת ולחכות עד שמישהו יודה באשמה.... עברה דקה... עברו שתי דקות... ואנחנו עמדנו בלחץ החקירה המתמשכת... עברו חמש... עשר דקות... ואנחנו מילאנו את פינו מים... עברו 55 דקות (שאני אגב העברתי בקריאת מילון אנגלי-עברי... מה אתם רוצים?! היה משעמם! :P)

והיא זו שנשברה ראשונה... ונרדמה... שוב.

אני חושב שהיא התעוררה אחרי שעתיים .... את התשובה מי המוח מאחורי תרגיל מבריק זה היא לא תגלה לעולם.... :asthanos:

ומוסר ההשכל הוא - "עדיף ציפור אחת ביד, אבל אל תשכחו שיש לכם שתי ידיים"

נו טוב, לא אמרתי שהמוסר השכל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שעורי גיאוגרפיה.. לי היתה מורה לגיאוגרפיה בגיל שמתקרב ל 100 (לצורך המחשה: היא גם לימדה את אבא שלי... מפחיד :-\)

בכל מקרה , כמובן שהגיל עושה את שלו ומעבר לזה שהעור שלה כל כך מתוח שהיא נראית כמו צבי הנינג'ה, גם הסניליות השפיעה עליה.

היו שעורים שהיא פשוט נרדמה באמצע... :lol: באחד השעורים החלטנו לשחק איתה דג מלוח... כאשר היא הסתובבה אל הלוח אנחנו התקרבנו עם הכסאות והשולחנות לאט לאט קדימה... היו תלמידים שלקחו את המשחק יותר מדי ברצינות וזה גרם ולתאונות מצערות, וכמובן שבשלב מסוים היא התחילה לתפוס שהכיתה הופכת ליותר ויותר צפופה ;D

כמובן לאחר הבקושי צעקות הסטנדרטיות היא התחילה לשאול תלמיד תלמיד אם זה היה רעיון שלו (חקירת שב"כ קשה ביותר :P)

כאשר היא הגיעה למסקנה שזה לא הולך במיוחד לעזור היא החליטה להשתמש בנשק הסודי...... (לא! לא זה :AR15:)

לשבת ולחכות עד שמישהו יודה באשמה.... עברה דקה... עברו שתי דקות... ואנחנו עמדנו בלחץ החקירה המתמשכת... עברו חמש... עשר דקות... ואנחנו מילאנו את פינו מים... עברו 55 דקות (שאני אגב העברתי בקריאת מילון אנגלי-עברי... מה אתם רוצים?! היה משעמם! :P)

אני חושב שהיא התעוררה אחרי שעתיים .... את התשובה מי המוח מאחורי תרגיל מבריק זה היא לא תגלה לעולם.... :asthanos:

ROFLMAO!! :lol:

גדול!

איזה כיף לחרפן מורים... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור נחמד, אבל איפה הפדיחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק דבר אחד להגיד:

אני הייתי ביומולדת של wizy ואני יכול להגיד בצורה הברורה ביותר שאני "לא זוכר כלום" מאותו לילה!!! ???

אתה כבר הלכת אז זה היה לקראת 2:30 - 3:00

עריכה - וכמו שאמרת: יותר מדי וודקה אנד שיט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאדיחות שלי לא כל כך מיוחדות משום שאני לא זוכר את כולם (קורה לי כל כך הרבה)

א.אני זוכר שכאשר הייתי בכיתה ו' למדנו שיעורי קרימנולגיה כלומר שיעור "מלחמת מחקים"

לאחר קרבות מוצלחים ואי הקשבה למילה של המורה,בטעות זרקתי את כל המחק ולא רק חתיכה קטנה והמחק הכמעט שלם פגם בעין של המורה

בקיצור:הדבר המוזר שהיא לא ידעה שזה אני וחשבה שמישהו מבחוץ זרק את המחק.

ב.זה קרה לי מספר פעמים:

אני בן אדם שלא זוכר כלום,מסיבות,שמות,דברים הכל.

בזמן שיעור אנגלית פניתי למורה ושכחתי את השם שלה במשך כל השיעור הצלתי להתחמק ופניתי בשם "המורה" בשיעור שלאחר מכן עדיין לא זכרתי את שמה-ואז פניתי לחבר שישב לידי ושאלתי מה השם של המורה (שהיא המחנכת ומלמדת אותנו כבר מספר שנים) חברי שענה לתשובה

בקול רם מידי -כלומר המורה שמעה ממנו את שמה+השאלה ומאז המורה שונאת אותי.

אותו הדבר קרה לי עם המורה ללשון.

ג.היה לי כלב ששמו היה "שוקי" (אשר נדרס לפני שנה בדיוק :'() שוקי היה עושה פיפי בדיוק בזמן הלא מתאים.

כאשר היינו עולים במעלית לבד הוא לא היה עושה את צרכיו אבל כאשר שכנ\ה היה עולה איתנו הוא היה חייב לעשות.

ההינו בתערוכת כלבים בכפר הס,ליטפתי כלב שם,שוקי הקנאי עשה פיפי בתוך השתיה שלו מול בעליו של הכלב.

יש עוד הרבה -אני ממש לא זוכר הכל

אני פעם שכחתי את השם של איזו אחת בזמן ש"נהיננו" (אם אץם יודעים למה אני מתכוון... ;) )

נראה אותכם מתעלים על זה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאדיחות שלי לא כל כך מיוחדות משום שאני לא זוכר את כולם (קורה לי כל כך הרבה)

א.אני זוכר שכאשר הייתי בכיתה ו' למדנו שיעורי קרימנולגיה כלומר שיעור "מלחמת מחקים"

לאחר קרבות מוצלחים ואי הקשבה למילה של המורה,בטעות זרקתי את כל המחק ולא רק חתיכה קטנה והמחק הכמעט שלם פגם בעין של המורה

בקיצור:הדבר המוזר שהיא לא ידעה שזה אני וחשבה שמישהו מבחוץ זרק את המחק.

ב.זה קרה לי מספר פעמים:

אני בן אדם שלא זוכר כלום,מסיבות,שמות,דברים הכל.

בזמן שיעור אנגלית פניתי למורה ושכחתי את השם שלה במשך כל השיעור הצלתי להתחמק ופניתי בשם "המורה" בשיעור שלאחר מכן עדיין לא זכרתי את שמה-ואז פניתי לחבר שישב לידי ושאלתי מה השם של המורה (שהיא המחנכת ומלמדת אותנו כבר מספר שנים) חברי שענה לתשובה

בקול רם מידי -כלומר המורה שמעה ממנו את שמה+השאלה ומאז המורה שונאת אותי.

אותו הדבר קרה לי עם המורה ללשון.

ג.היה לי כלב ששמו היה "שוקי" (אשר נדרס לפני שנה בדיוק :'() שוקי היה עושה פיפי בדיוק בזמן הלא מתאים.

כאשר היינו עולים במעלית לבד הוא לא היה עושה את צרכיו אבל כאשר שכנ\ה היה עולה איתנו הוא היה חייב לעשות.

ההינו בתערוכת כלבים בכפר הס,ליטפתי כלב שם,שוקי הקנאי עשה פיפי בתוך השתיה שלו מול בעליו של הכלב.

יש עוד הרבה -אני ממש לא זוכר הכל

אני פעם שכחתי את השם של איזו אחת בזמן ש"נהיננו" (אם אץם יודעים למה אני מתכוון... ;) )

נראה אותכם מתעלים על זה!!

מה אמרת לה? אההההה אמממממממממ יווווווווו dude תתהפכי בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אלעק DUDE....אה נעורים....

אצלי הייתה פאדיחה שגיליתי אותה בטעות.

כל מי שמכיר אותי יודע שהקללה הכי נפוצה אצלי זה "ינאעל דודה ש'ך"...

אז בקיצור יום אחד אחרי שיעור פיזיקה מעצבן אני יושב במדרגות ומתלונן על המורה'

"ובטעות" מדליף את המילה הידועה...

אחרי כחצי שנה ..אחרי חלוקת ציוני בגרויות ומגנים המורה שלנו מסביר את הציונים,

ובמהלך ההסבר הוא גם מוסיף שהוא לא מוריד ציונים לתלמידים שהוא לא אוהב,

גם לכאלו שקיללו את דודה שלו!!!!!!!!!!!!!!

[glow=green, 2, 300]הוא שמע הכל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/glow]

אההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכתה י' העליזה (לא gay עליזה)- אני וחבר הברזנו

הרכזת תפסה אותנו איכשהו, והתחילה לצעוק

אמרתי לחבר שלי שהיה איתי שיתן לי לדבר, ושיוריד את הראש.

נכנסו לחדר שלה, היא מתחילה להתקיף- אני אומר לה רגע המורה תני לי להסביר, ומתחיל:

"הייתי צריך ללכת לשירותים, את יודעת, number two, ואני גר רחוק, ולא היה לי זמן לאוטובוס, אז שכנעתי את חבר שלי, שיבוא איתי אליו

הביתה ונחזור אחרי שעה.. אז את מבינה הרכזת, זה לא שהתכוונו להבריז, אבל לא היה לי מה לעשות.. לא היה נייר בשירותים בבי"ס"

היא רק חצי קנתה את זה, אבל בגלל הבושה, לא היה לה מה להגיד, אני וחבר שלי יצאנו משם

רצנו מהר קומה למטה

ונקרעעעעעעענו מצחוק.

איפה הפאדיחה? נסו לספר לרכזת השכבה שלכם שלא הייתם בשיעור כי היה לכם קקיז.. :nono:

טוב, אני עייף, זמן ללולי לולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתה ט', טיול שנתי במדבר יהודה, אני ועוד איזו בחורה מהשכבה שלי בחדר, כשחשוך בחוץ ומואר בפנים, ואת החלונות מכסים רק וילונות.

אחרי בערך שעתיים שהיא ירדה לי ואני לה, יצאתי החוצה לסיגריה, וכל השכבה הייתה בחוץ, מקובצת ליד החלון, וכולם התחילו במחיאות כפיים סוערות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אעתיק את שלי מוי-גיימס לפה. לא יודע אם זה הכי מצחיק אבל שיהיה:

הייתי בקניון בלונדון עם שני חברים, שבינתיים הלכו לקנות גלידה. אני נשארתי במקום וכשהתחלתי להתעייף נשענתי על הפס השחור במדרגות הנעות, ופתאום הוא נכנס מתחת לתחת שלי והתחיל להרים אותי ועד שהבנתי מה קורה נפלתי למזרקה שהייתה ליד המדרגות...

פתאום לאנגלים נהיה חוש הומור :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתה ט', טיול שנתי במדבר יהודה, אני ועוד איזו בחורה מהשכבה שלי בחדר, כשחשוך בחוץ ומואר בפנים, ואת החלונות מכסים רק וילונות.

אחרי בערך שעתיים שהיא ירדה לי ואני לה, יצאתי החוצה לסיגריה, וכל השכבה הייתה בחוץ, מקובצת ליד החלון, וכולם התחילו במחיאות כפיים סוערות.

:la:

וואי מיסכנה הילדה, יצאה מושפלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...