פאדיחות/פאשלות הכי גדולות שהיו לכם... - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות/פאשלות הכי גדולות שהיו לכם...

^HocK^

Recommended Posts

חפיף....

היום המורה למתמטיקה עיצבנה אותי וירדתי במדרגות עם חבר וצעקתי יפה הבת ז*** הזאת מה היא עושה?!

ואז הוא אומר לי שהיא מאחורי אז צעקתי שלא איכםת לי והמשכתי לצעוק שהיא בת ז*** והיא לא דיברה אליי אפילו....... ::)

אבל הייתי כיתה ד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המורה שלי עצבנה אותי אני זוכר (חושב) שזה היה בכיתה ד' אז בהפסקה אמרתי לחברים שלי שהמורה הזאת בת ז*** ועוד קללות שאתם לא רוצים לשמוע מה הפאדיחה?

שהיא הייתה מאחורה :-[

כיתה ד'? מה המורים עושים בכיתה ד'? מה הם יכולים לעשות לך?... להתקשר להורים?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כ"כ מצחיק אבל זה פאדיחה בשביל הגיל שהייתי אז:

כתה ד': הייתה לי חברה אפשר להגיד אחת מהכי מפותחות בחזה (בכתה ד'!) אני מדבר עם החבר הכי טוב שלי ומדברים על שדים של בנות בכתה ואז אני אומר לו שלילדה אחת (החברה שלי) יש שדים גדולים.

אחריי כמה ימים אני חבר שלי חברה שלי וידידה של חברה שלי באים אל חברה שלי.

החבר שלי ברוב טיפשותו שואל אותי אם אני רוצה שהוא יספר את מה שדיברנו לפניי כמה ימים אני אומר לא ידידה של חברה שלי מבינה לוקחת את החבר שלי נועלת אותו בחדר עד שהוא מספר לה... אח"כ היא מספרת לחברה שלי אני מתבייש (היום לא הייתי מתבייש אבל.. בכתה ד')

ואז איך היא מחזירה לי על ה"מחמאה" הזאת (אני חושב שיש לך שדיים גדולים) היא אומרת לי: אני חושבת שיש לך זין גדול _זה היה הירידה הכי לא יורדת ששמעתי בחיים שלי!!!) כמובן שאז הייתי מבויש... (אני מחכה כבר ששהפגישה תסתיים למה?! כדי לרצוח את חבר שלי!!! :bash:)

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד הזה לא מתקדם לשום מקום!

יאללה - לכתוב פאשלות ולא להתבייש!

אולי מספיק להקפיץ?!

גם ככה יש יותר מדי סיבות לנעול את הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...