איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה

moshe55501

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי שאלה חשובה מאוד מה לעזאזל בנות רוצות

חלאס, אתה כבר מתחיל להיות ממש עלוב. תנסה להבין מה בנים רוצים, תקנה וזלין. יש לך אפילו 7 חברי פורום שיוכלו לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממש פתטם לדעתי...

מתנהגים כמו ילדים שלא ראו בחורה ערומה בחיים שלהם.

אתם מתייחסים לבנות כאילו הן איזה משהו מיוחד שקשה להשיג וזה מציק ומצחיק... [ואפילו מעורר רחמים]. אתם מאלה שיעשו הכול רק בשביל לזיין מישהי.

קראו עוד פעם את זה ותפנימו [ ה' ישמור אותי] :

אני לא יכול להגיד לך מה לומר לה אבל אני יכול לייעץ לך אילו דברים כדאי לך להוסיף לעצמך ככה שבעתיד המון יתאהבו בך :

1. ציניות אבל כמובן עם גבול מסוים!

2. תהיה מצחיק [עדיף שתהיה רק משעשע לדעתי .. כמובן שזה אומר שבלי בדיחות מיותרות אלא רק יציאות משעשעות]

3. זרוק מסרים מיניים ותשתמש בשני הסעיפים האלה שלמעלה. לדוגמה קרה לי שאמרתי למישהי שהיא מבלבלת אותי, היא שאלה אותי אם זה טוב או רע אז עניתי לה תלוי את מה את מבלבלת. או שאחת אמרה לי - נשבעת לך ידידים שלי רוצים רק לחרמן אותי. אז אמרתי לה - את מספרת או מבקשת? או שסתם דיברנו ואמרתי לה "נו אז מה... זין זה זין!!" בהקשר של השיחה זה משעשע אבל עזוב. או שאמרתי לאחת "תמצצי כבר לחבר שלךךךךךךךך דיייייי" חחחח זה היה בצחוק היא הבינה ותאמין לי שאפילו שזה נשמע מוזר זה עובד.

4. לסיים את השיחה בשיא!! זה מאוד חשוב! אל תגיע למצב שאין לכם על מה לדבר ואז אתם נפרדים אלא תגיע למצב של אחרי שיחה דיי ארוכה [חצי שעה-שעה] ובאמצע נושא מסוים שאתם מדברים עליו תגיע בעקיפין לזה שאתה צריך ללכת - הינה דוגמה - דיברתי עם ידידה איזה שעה ואז היא שאלה אותי שאלה ומה צריכים לעשות במצב כזה ? - " אני אתן לך לחשוב על זה לפני השינה" "אני זזתי ביי מאמי" אחרי שאתה גומר את השיחה נשאר לה גם טעם של סקרנות וגם טעם של כיפיות בשיחה [במידה ותשלב את שלושת הסעיפים הראשונים]

5. שמור את השיחות שלכם שיהיו מיוחדות ותעשה את זה בכך שתדבר איתה רק פעם-פעמיים בשבוע ולא כל יום. אתה לא רוצה להפוך לידיד שלה נכון?!

6. אם אתה רוצה לדעת אם היא מעוניינת [כשהשיחה לא זורמת] פשוט אל תשלח לה הודעה. פה בא הקטע הקריטי לדעתי. תראה אחי, אם מישהי לא אוהבת את הסגנון שלך [מראה, אופי וכדומה] אתה לא יכול לגרום לה לאהוב אותך! קשה לשנות טעם של מישהו ובמיוחד בגיל כזה. אם אתה לא שולח לה הודעה ואתה רואה שהיא כותבת ומוחקת וכותבת ומוחקת זה כבר אומר משהו על זה שהיא נהנת לדבר איתך [אם היא ממש אומרת לך את זה אז יש פה בעיה ... כמו שאמרתי, אתה לא רוצה להפוך לידיד! ]

7. תהיה מגעיל בהתחלה אבל בגבול מסוים... אתה צריך לערער לה קצת את הביטחון [זה יוצר משיכה לפעמים] ואז לזרום איתה בשיחה. אל תחמיא לה יותר מידי לדעתי כי אז שוב אתה הופך לידיד! גם עוד משהו - אף אחד לא אוהב אנשים נחמדים, כלומר, אף אחד לא אוהב שבן אדם שהוא לא מכיר פתאום נחמד אליו... אני יודע שזה נשמע מוזר [כי גם אני הייתי פעם כזה נחמד] אבל זה מראה על חולשה מסוימת באופי של הבן אדם וזה מרתיע. בגלל זה מצד אחד תהיה קצת מגעיל ואחר כך תזרום עם השיחה... ** כמובן שצריך לפעמים להיפתח על נושאים פרטיים ולשתף [עדיף אבל לא על המשפחה אלא על חברים, ידידות אחרות או אקסיות] אבל אל תצא בן אדם חרא מהסיפורים האלה.

8. תגרום לה לדבר על החזה שלה חחחחח אין לי פה מה להוסיף. אחת הסתלבטתי שהשדיים שלה נופלים אז היא אמרה שהם עומדים ובהמשך השיחה היא שאלה אם אני רוצה להרגיש שהם אמיתיים... זאת סתם דוגמה [כמובן שהיא דיי אמרה את זה בצחוק אבל יש הרבה רמיזות]. גם בכללי דבר איתה על סקס. דיברנו על זה שבנות שעירות חרמניות יותר והיא עושה לי שהיא חייבת להתגלח כי יש לה יער

רק אני רוצה להוסיף שכל הדוגמאות האלה ניתנו משיחה עם מישהי שרק הכרתי [ויש לה חבר חחחח]. עכשיו הקטע הוא שיש המון סוגים של בנות וזאת אחת ששונאת ערסים. בנות שאוהבות ערסים זאת בעיה וצריך להתנהג אחרת. אישית מאוד קשה לי להסביר את עצמי כי זה שונה מבן אדם לבן אדם אבל בעקרון בשביל בנות נורמאליות מה שרשמתי לך יספיק כדי להתחיל את הקשר. אני לא אומר להתאהב כי זה דבר שלא משחקים איתו אבל כדי לבסס קשר זה טוב. בשביל להמשיך את הקשר פשוט תהיה עצמך ואל תשתנה בשביל אף אחת! בנות יבואו ובנות יילכו. הן רוצות קשר לא פחות מאיתנו ואתה לא צריך לתת להן יותר מידי כבוד בשביל שיאהבו אותך.

עוד משהו שחשוב- אל תראה שאתה משתדל וכאילו אתה פועל על פי מדריך... פשוט זרום במחשבה "כן כן, לא לא!" אני לא יודע אם תיאורטית זה באמת טוב כל מה שרשמתי אבל אחרי שקראתי כמה היסטוריה ראיתי שאצלי השיחות נראות ככה בערך ושאחרי כל השיחות האלה אני בקשר טוב עם אותן בנות.

שיהיה לך בהצלחה.

[זה היה בעמוד הראשון... לא בשני ולא בשלישי. טעות שלי, התבלבלתי]

פותח הדיון - רואה למה קיבלת תגובה כזאת ממנה? אתה גם הצקת, גם היית נחמד מידי וגם לא השתמשת בשאר הדברים שייעצתי לך להשתמש בהם.

עריכה :

שיטטט קראת לה יפיופה? מה אתה דודה שלה? דיי עם השטויות האלה... תמחק את המילה הזאת מהלקסיקון שלך. [את זה אומרים לחברה וגם אז אפילו זה נשמע מוזר מאולץ ומציק]

יש בנות שזה נשמע בסדר פעם בכמה זמן לקרא להן "מה נשמע סקסית" אבל גם זה נשמע מאוד מוזר אז זה תלוי מאוד...

לדעתי "מאמי" זאת המילה האידיאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פה את התגובות ותאמת אחי יש לי בעיה כמו שלך רק שאולי אני פחות רגיש ...

אני גם עוד מעט בן 15 ולפני חודש חודש וחצי ככה אני וחברה שלי ניפרדנו אחריי 4 חודשים ביחד ..

מאז היתי איתה בקשר אמרתי לה כל הזמן שאני אוהב אותה ולפעמים היה יוצא לי להיות איתה לבד לנשק אותה וכל מיני אין לי מושג ממש את מי היא אוהבת אבל יש חברות שלה שאומרים לי שאותי אבל היא לא רוצה לחזור להיות איתי ביחד ותאמין לי זה מה זה קשה לי לקבל את זה אחריי 4 חודשים שהייתי איתה בחודש וחצי הזה שאני לא איתה ניסיתי להיות עם מישהי אחרת וזה לא הלך היתי 5 ימים איתה ככה וראיתי שזה לא טוב ולא הולך וניפרדנו מאז הינה לפני כמה ימים יש לזאתי שאני אוהב אותה מאוד חבר אבל הם גרים במרחקים דיי גדולים אז יומיים לפני היתי איתה לבד היתי טיפה מסטול והתחלתי להגיד לה שאני אוהב אותה שאני לא יכול בילעדיהה קיצר התנשקנו וזה ואז היא הלכה הבייתה ואמרה שזה לא היה צריך לקרות יש לה חבר קיצר התבאסתי וזה וכל מה שיש לי להגיד לכם אז אולי יש לכם עצה גם בשבילי מה לעשות למה יש מצב אולי היא גם מרגישה אליי משהו

פותח ה'תרד מצטער אם זה לא קשור לנושא שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lלפותח התרד, קבל: (זה העצות הכי טובות, ידידה שלי שלך לי)

דרכים לזכות בלב של בחורה

1. תגיד לה שהיא יפה, לא כוסית ולא סקסית

2. תחזיק לה את היד, אפילו אם זה רק לשניה

3. תנשק אותה במצח

4. תשאיר לה הודעה באיי סי קיו או בפלאפון של בוקר טוב או לילה טוב...

5. תגיד לה שאתה אוהב אותה בכל זמן וכל הזמן!!!

6. כשהיא עצובה תחבק אותה חזק ותגיד לה כמה שהיא חשובה לך

7. תזכיר לה את הדברים הקטנים.. בד"כ הם הכי משמעותיים

8. תקרא לה בשמות חיבה (מאמי, מותק,חיים שלי וכו')

9. תשיר לה, גם אם יש לך את הקול הכי נוראי בעולם

10. תבלה איתה הכי הרבה מכל הבנות והידידות שאתה מבלה איתן

11. תכתוב לה מכתבים

12. תכיר אותה לחברים שלך בתור חברה שלך

13. תשחק איתה בהיאבקות וכאלה

14. תשב איתה בפארק וסתם תדבר איתה

15. תספר לה בדיחות מצחיקות, תספר לה בדיחות מפגרות... פשוט תספר לה בדיחות!!!

16. תבוא לרחוב שלה בלילה ותקרא לה מלמטה רק כי אתה מתגעגע

17. תיתן לה להירדם עליך

18. תחרוט את השמות שלכם על עץ

19. אם אתה מרגיש שמתפתח משהו תנשק אותה!!!

20. תביא לה מתנות סתם ככה (פרחים,שוקולד,דובי)

21. תתייחס אליה ליד חברים שלך כמו שאתה מתייחס אליה כשאתם לבד...

22. תסתכל לה בעיניים ותחייך

23. תן לה לקחת כמה שבא לה שלך

24. תרקוד איתה סלאו אפילו אם אין מיזיקה

25. אם אתה מאוהב בה... פשוט תגיד לה!!!

26. תידאג שהיא לא תרגיש לבד

27. תגן אליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...