איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה

moshe55501

Recommended Posts

מישהו יכול לעזור לי

יש ילדה שאני אוהב אותה ויש מצב היא אוהבת אותי יעני הינו חברים והיא ניפרדה ממני ועכשיו יש לה חבר אבל ניראה לי היא עדיין אוהבת אותי אבל היא גם אוהבת את חבר שלה אז קיצר מה אני יכול לעשות שאולי תתחיל לאוהב אותי שוב כמו פעם איך להתנהג איתה היא בזמן האחרון לא מדברת איתי בגלל שהיא אומרת שאני צבוע כי היתי יום אחד איתה ביחד ואמרתי לה שאני אוהב (והיה לה חבר באותו זמן ) ואז התנשקנו ואמרתי לה אני אוהב אותה וככה שאנחנו ליד ילדים אז אני אומר מי ירצה אותך ביכלל ימגעילה מי אוהב אותך ויעני באמת יצאתי צבוע קיצר אאני רוצה להתייחס אלייה איכשהו שאולי נחזור להיות ביחד

הרשה לי לתת לך סטירה וירטואלית. בחיים אל תגיד דבר כזה לבחורה, במיוחד אם אכפת לך ממנה, במיוחד ליד אנשים ובמיוחד אם אתה רוצה שיהיה לך קשר כלשהו אליה. בוא נעזוב את ההבדלים בין נשים לגברים ואמור לי אתה, כיצד היית מרגיש במקומה? לא היית שולח אותה לכל הרוחות אם היא היתה עונה לך באותה רוח ברגע אינטימי כמו נשיקה אחרי שאמרת לה שאתה אוהב אותה? אם יש דרך להחזיר אותה אז היא רק על 4 - תתחנן ותגיד איזה טמבל היית - וגם תתכוון לזה, כי אם אתה חושב שאתה היית בסדר היא בחיים לא תקנה את זה. מה שבטוח זה שאם הבחור שהיא איתו עכשיו מכבד אותה ואת הרצונות שלה, הסיכוי שהיא תחזור אליך קלוש וסביר להניח שהוא גם יירפא את הצלקת שעשית לה בלב והיא תמיד תזכור אותך בתור "הבבון שניצל אותי ואח"כ השפיל אותי בחברת אנשים" ותאמין לי - היא לא תשכח לספר את זה לכל החברות שלה איזה מגעיל אתה ואז בחורה ברדיוס של 5 ק"מ לא תרצה להסתכל עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הן גם רוצות שתדעו מה הן חושבות. יצא לכם לא פעם לריב ואין לכם מושג "מה היא רוצה ממני?!". זאת בדיוק הנקודה, הן רוצות שתחשבו לבד - או יותר נכון תנחשו.

אויייי זה כל כך נכון!!!

כמה פעמים זה קרה לי

ואני אומר לעצמי מה נסגר איתה ומה עשיתי ומה היא רוצה ממני

ושאני שואל תמיד אין תשובה או תחשוב לבד

אפשר להשתגע מזה, זה נראה לי הדבר הכי מעצבן אצל הבנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשה כמו שזה נשמע, אל תעשה מזה כזאת תעלומה. בסה"כ תנסה להקשיב לה טיפה יותר, גם אם היא לא אומרת כלום. תתבונן. תתבונן כמו שחוקר תרבויות מסתכל על בני פאפואה מבעד לשיחים ולומד על תרבותם המרתקת ויישם את מה שלמדת פעם באה כשהיא אומרת לך "תחשוב לבד". :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשה כמו שזה נשמע, אל תעשה מזה כזאת תעלומה. בסה"כ תנסה להקשיב לה טיפה יותר, גם אם היא לא אומרת כלום. תתבונן. תתבונן כמו שחוקר תרבויות מסתכל על בני פאפואה מבעד לשיחים ולומד על תרבותם המרתקת ויישם את מה שלמדת פעם באה כשהיא אומרת לך "תחשוב לבד". :smile1:

הבעיה היא שזה כל פעם משהו אחר.... קשה לעקוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיית בן שנתיים היה קשה לשרוך נעליים. אני למדתי בגיל שנה וחצי...

הכל בראש שלך, קשה יש רק בלחם. בנות לא מבקשות ממך למצוא את התרופה לאיידס ואבולה, רק לשים לב ולהקשיב - כן, ממש כמו שהמורה לספרות מבקשת ממך כשהיא ממשיכה להפטיר בך על אותן מטאפורות שאתה לא מצליח לפענך. שים את עצמך בתור בלש או סוכן מיוחד, אם זה עוזר לך, ופשוט תעקוב ותאסוף רמזים ובנות שולחות כאלו כל הזמן. תקשיב להם ותפענך אותם כמו קוד מורס של צוללת גרמנית. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך אני יודע אם בת שולחת רמזים

לכל הרוחות לך דבר איתה והתנצל.

מה כולנו הפכנו לקוראי מחשבות?

ממנה אתה כבר תבין אם יש מצב לקשר

כשהיית בן שנתיים היה קשה לשרוך נעליים. אני למדתי בגיל שנה וחצי...

הכל בראש שלך, קשה יש רק בלחם. בנות לא מבקשות ממך למצוא את התרופה לאיידס ואבולה, רק לשים לב ולהקשיב - כן, ממש כמו שהמורה לספרות מבקשת ממך כשהיא ממשיכה להפטיר בך על אותן מטאפורות שאתה לא מצליח לפענך. שים את עצמך בתור בלש או סוכן מיוחד, אם זה עוזר לך, ופשוט תעקוב ותאסוף רמזים ובנות שולחות כאלו כל הזמן. תקשיב להם ותפענך אותם כמו קוד מורס של צוללת גרמנית. :smile1:

זה דעתי על ספרות :puke: :puke: :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך אני יודע אם בת שולחת רמזים

אם מתן ההוראות שלי לא סיפק את הבנתך בנושא, צר לי להגיד לך - אתה טמבל והולך להיות לך מאד קשה עם נשים בחיים.

מה זאת אומרת איך אתה יודע? אם אתה מספיק חכם להקשיב ולעקוב אחרי כל מה שהיא אומרת אתה תדע. פאק, כמה קשה לשבת רגע ולא לפהק כשהבחורה מספרת לך מה היא אוהבת? הן מימילא מאד אוהבות לדבר על עצמן ועושות זאת כל רגע פנוי. לא לשמוע איזה "רמז" מאד מאד עבה צרייך להיות מונגולואיד לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...