איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה

moshe55501

Recommended Posts

אני צריך עזרה :

יש בחורה שאני דלוק עליה ואני יודע שהיא גם דלוקה עלי אבל אף פעם לא הבנתי איך להתחיל איתה שיחה מה יש לעשות אני בישן וגם אני לא מוצא שום דבר שנאי יכול דלבר איתה עליו ועכשיו נגמר בית ספר אז הדרך היחידה שלי לדבר איתה היא בICQ לכן אני צריך שתיעצו לי מה לעשות איך לדבר איתה מה להגיד וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה קרה ל"אני מוצא חן בעיניך. את מוצאת חן בעיני. בוא נהיה חברים" ? :nixweiss:

אותי מענין מה קרה ל-

(נבוט יש לי רוצה מין הכשיו)

I10-36-Aanamensis.jpg

זה היה בצחוק למי שלא הבין

במחשבה שניה איך שהם ניראו עדיף סבון :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG, הסדרה הזו זה שפל המדרגה ללא ספק.

צריך להכניס למאסר כל בנאדם שאחראי להפצת הדבר הזה, אני לא מסוגל אפילו לקרוא לזה סדרה כי רמת הIQ של כל השחקנים שם ביחד לא עוברת את הפרופיל של חולה נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק - המורדים וכל הדרמות הבכייניות ועמוסות הורמונים ותרבות פופ זולה הרבה אבל הרבה יותר שוות! :smile1:

אני דווקא חושבת שהעיראקי הזה, קובי, הוא שחקן נורא מוכשר, ועוד עם כל החיקויים האלו. יאצפן קטן עליו. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל, בניגוד אליך האדם הקדמון הצליח להעביר את הגנים שלו הלאה.

נ.ב. - מישהו ראה את "הפיג'מות" היום? ;) - כן, זה מאד קשור.

זה בסדר אלוהים לא מסכים שאני יפיץ תגנים שלי

הוא אמר לי שהיתה טעות ביצור :'(

אבל לפחות אני לא מעשן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מורדים ואיזה טלונבלות..

אי אפשר לראות את זה, אפילו הסינים היו ממציאים דברים יותר טובים..

גם השיט החדש הזה, האלופה.. כאילו, מה הם חשבו לעצמם? "נשלח דוגמן,שחקן ועוד כמה מטומטמים לאיצטדיון ואיתם ניקח צלם שיתעד ובטח הרבה פרחות וערסים ירצו לראות".

לפחות בזה הם צדקו, כי חוץ מפרחות וערסים אני לא מכיר אנשים (לפחות לא בעלי השכלה מינימלית) שרואים את זה.

ואי אפשר להשוות ליצפאן, אנשים לא בודקים מתי מתחילה התוכנית שלו בשביל לראות, אלא בשביל לדעת מתי להעביר.

נ.ב קטן: אל תעלבי, זה לא שאני לא מעריך אותך -להפך, את דווקא מרשימה אותי מפעם לפעם בדי הרבה תחומים, פשוט הסדרה הזו.. :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי אפשר להשוות ליצפאן, אנשים לא בודקים מתי מתחילה התוכנית שלו בשביל לראות, אלא בשביל לדעת מתי להעביר.

הרגת אותי!!! :lol:

הטמבל הזה אפילו לא כותב את הבדיחות לבד! אבל אהבתי את החיקוי לטומארקין - הפסלים שלו דפוקים, חוץ מהמזרקה בדיזינגוף שהיא בגדר נסבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מורדים ואיזה טלונבלות..

אי אפשר לראות את זה, אפילו הסינים היו ממציאים דברים יותר טובים..

גם השיט החדש הזה, האלופה.. כאילו, מה הם חשבו לעצמם? "נשלח דוגמן,שחקן ועוד כמה מטומטמים לאיצטדיון ואיתם ניקח צלם שיתעד ובטח הרבה פרחות וערסים ירצו לראות".

לפחות בזה הם צדקו, כי חוץ מפרחות וערסים אני לא מכיר אנשים (לפחות לא בעלי השכלה מינימלית) שרואים את זה.

נ.ב קטן: אל תעלבי, זה לא שאני לא מעריך אותך -להפך, את דווקא מרשימה אותי מפעם לפעם בדי הרבה תחומים, פשוט הסדרה הזו.. :errrr:

הי הי הי האלופה זה מצחיק

אני אוהב תסידרה כי מיבחינתי זה קומדיה ולא דרמה

אוסקר עובדיה ויפית מאוד מצחיקים אותי ויש תבלונדה הכוסית וגם תעברין

12.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...