איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה

moshe55501

Recommended Posts

מה זאת אומרת מטורפים?

עושים סקס על סקייטבורד ב500 קמש ברחובות ניו יורק?

לא

יותר בכיוון של לשמוע משהו שמצחיק את שניהם (רק את שניהם)

או להבין הכל בלי לפתוח את הפה

בדיוק כאלה:

אין ספק שאין כמו שני אנשים שהראש שלהם דפוק באותה צורה

והם מתחברים אחד עם השני כ"כ שהם מבינים אחד את השני בלי

מילים (ע"ע אני וחברה שלי)

ואגב, כל מי שאמר שזה לא יכול לעבוד עם ידידה ממש טובה, אז זה לא נכון בכלל

אני וחברה שלי היינו ידידים הכי טובים כמעט שלוש שנים לפני שהתחלנו לצאת שבמהלכם לי היו

חברות on-off כזה ולה היה חבר אחד רציני במשך שנתיים וחודשיים בערך ויומיים בדיוק אחרי שהיא

וחבר שלה לשעבר נפרדו כבר התחיל להתפתח הקשר בינינו. אומנם לקח שבוע עד הנשיקה הראשונה

ועוד איזה שבוע עד שהגדרנו את עצמנו כחברים, אבל בדוגרי, יומיים אחרי הפרידה כבר באמת היינו ביחד

האמת אפילו לא ידעתי שאני רוצה את זה עד שזה פשוט קרה מעצמו, אבל אין משהו יותר מדהים מקשר שאתה

יודע שאתה פשוט יכול להיות עצמך ולהתנהג הכי טבעי בעולם

טוב אני אפסיק כאן כי אני חושב שאני מתחיל להישמע קצת פתטי... מה גם שלא יזיק ללכת לישון וללמוד לספרות

לילה טוב לכם...

אני מחזק ומוסיף

אני והחברה שלי היינו ה-Best Friends מאז ומתמיד (מאז שאני הייתי בן חצי שנה והיא רק נולדה)

אחרי 14 שנות Best Friends הפכנו לזוג

עוד חודש וחצי אנחנו ביחד 4 שנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין ספק שאין כמו שני אנשים שהראש שלהם דפוק באותה צורה

והם מתחברים אחד עם השני כ"כ שהם מבינים אחד את השני בלי

מילים (ע"ע אני וחברה שלי)

אני והידידה הכי טובה שלי D:

אבל הסכמנו שלא להיות יותר מזה בינתיים. למרות שיש קטעים לא כל כך תמימים פה ושם :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי להעביר את הדיון ל'יומני פרויקטים'.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :yelclap:

1.אתה לא יכול להיות ידיד שלה ואתה צריך להפסיק לדבר איתה ולנסות לא לראות אותה לעולם

2.תזיין מישהי אחרת (או לפחות איזה מציצה טוב) זה תמיד מעלה את האגו ועוזר לשכוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויטניר -- איך בגרמניה?בטח בארץ לא הלך הא? :hat:

באיזה הקשר? תראה, בארץ זה לא שלא הולך לי - לא הולך לכולם איתי.

בגרמניה היה סבבה אם כי בהתחלה פחדתי מתחרות. הבנות שם זונות אחת אחת, נמרות, טורפות גברים.

וכן, הבחור מאוהב, בטח שהיא תהיה נסיכה בשבילו ואל תרוצו לתת דוגמאות אישיות מנשים שלא רצו אתכם וזרקו אתכם ועכשיו יש לכם רגשי נחיתות כלפי כל המין הנשי. ולבחורצ'יק המאוהב - עזוב אותך משחקים. אז היא אוהבת מישהו אחר - ביג דיל. היא איתו? חכה כמה זמן, זה לא נצחי בגיל הזה. היא לא? אז תעשה אתה משהו. בחורה בגיל הזה נתונה תחת הלחץ של הסביבה שלה (ילדות אהבלות בנות גילה שחושבות שאם אין חבר אז זה סוף העולם) אז רוב הסיכויים שהיא לא תפסול אותך וברגע שהיא תתחיל להתעניין אתה מוזמן לפצוח במחולות החיזור שלך ואם אתה ממש טוב, היא גם תשכח ממהבחור השני.

איך אני משיג חברה כי אני רוצה לשכוח מזאת

REBOUND זה אף פעם לא טוב. אתה בעצם מכריח את עצמך להרגיש בדרך מסויימת כלפי בחורה אחרת ומדחיק רגשות קיימים כלפי הנסיכה שאמרת. מה שאומר שגם אם תמצא חברה אז יהיו לך השלכות וציפיות ממנה שלא קשורות אליה בעליל וזה סתם יביא לך קשר לא מתפקד. אתה צרייך להיות שם בשביל הבחורה ובשביל עצמך, לא בשביל מישהי אחרת. במצב כזה שניכם תיפגעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...