איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה

moshe55501

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע לא קראתי הכל ניהיה לי סחרחורת מכל מה שכתוב פה שמע אני בן 21 וקשה לי לנסות לחשוב על מה שהייתי בן 15

תקשיב בקיצור תשמע יש לי "קצת" יותר ניסיון ממך תאמין לי

עזוב אותך מפרטי מפרטים ממה שכולם אומרים אתה פשוט צריך לעשות ככה:

להגיד לה כמה מילים יפות תן לה את מה שהיא רוצה לשמוע מגבר

ואז תתעלם...

כי אם תתעלם ישר היא תחשוב

"מי זה הטמבל הזה מה הוא רוצה מה הוא דפוק?"

אתה צריך לעשות משהו ואז להתעלם והכי טוב אם אתה יכול לשיג חברה שלה זה יהיה אחלה

ותגיד איך הולך חבוב'ציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייש איזה שטויות..

מה אני אמור לזכור כאילו שמחר זה החודש 25 וחצי שלנו?

פעם הבאה תכתבי על הלוח שנה.

הנה דוגמא טיפוסית לחוסר יצירתיות מחשבתית גברית - הייתי צינית, הבאתי דוגמה שטחית לדברים כאלו שבחורה מצפה שתדע מהם ותזכור אותם, לפחות בתור סטריוטיפ נשי. בכללי הן רוצות שתחשבו הרבה לבד ותלמדו להכיר אותן ותוכלו להבין אותן ומה הן רוצות מחצי מילה שלהן כמו שחברות שלהן עושות.

ולא, לא כל בחורה מחפשת כסף, חייבת מישהו חתיך וכו'. מספיק בנאדם מעניין, הגון, חוש הומור זה תמיד פלוס. יש גם בחורות שאצלן אהבה באה בהצתה מאוחרת. חצי שנה אחרי שהכרתי מישהו למטרות לא רומנטיות בעליל (בירות, הופעות, צחוקים) קלטתי שאני רוצה אותו, והוא גמד, עם שיניים מוזרות, תפרן שרוב הזמן מתנהג כמו "גוגו" (הירוק הזה) מ"טייני טון". :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי את אמרת בציניות אבל לצערי באמת הרבה בנות שאני מכיר (רובן אם לא כולן) רוצות שאנחנו (בעלי הזרבוב) נזכור כל תאריך שלדעתן הוא חשוב ומשמעותי במערכת היחסים.

אז נכון, שדברים כמו לקרוא את המחשבה הבאה יכולים להיות מעניינים אבל לא לכל בנאדם יש סבלנות לשטויות האלה.. יש אנשים כמוני שלא רוצים את כל הכאב ראש הזה ורוצים פשוט מערכת יחסים נורמלית ובריאה.

אם הבחורה רוצה את כל השטויות האלה שתפתח את ערוץ החיים הטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד אני עדיין מחכה לתשובה. רק ככה נבנה לך תוכנית...

איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?
תאמת זה גם תלוי עם הליבה היא duel או רגילה

64bit או 32

תפרט...

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה 28

וחוץ מיזה אם אני יעזוב כרגע אני יצתרך לעבוד קשה כל החים ובזיקנה לגור ברחוב ככה שעל תישפוט לפני שאתה מנסה בעצמך לגור לבד

גם ככה אם אני יגור לבד לא יהיה לי זמן לבחורה כי אני יצתרך לעבוד מ9 עד 5 ולהגיע הביתה רק לישון

סליחה על התגובה המאוחרת...

אני גר לבד כבר 4 וחצי שנים, מתוכם שנתיים עם חברה שלי ::)

איך שהשתחררתי עזבתי את הבית של ההורים, חודש הספיק לי כדי להבין שזה לא המקום שלי ... היחיד שנדפק מזה זה אתה

אני רק מנסה לעזור לך ... אבל עזוב, הסטתי את הדיון למקומות לא קשורים :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה דוגמא טיפוסית לחוסר יצירתיות מחשבתית גברית - הייתי צינית, הבאתי דוגמה שטחית לדברים כאלו שבחורה מצפה שתדע מהם ותזכור אותם, לפחות בתור סטריוטיפ נשי. בכללי הן רוצות שתחשבו הרבה לבד ותלמדו להכיר אותן ותוכלו להבין אותן ומה הן רוצות מחצי מילה שלהן כמו שחברות שלהן עושות.

ולא, לא כל בחורה מחפשת כסף, חייבת מישהו חתיך וכו'. מספיק בנאדם מעניין, הגון, חוש הומור זה תמיד פלוס. יש גם בחורות שאצלן אהבה באה בהצתה מאוחרת. חצי שנה אחרי שהכרתי מישהו למטרות לא רומנטיות בעליל (בירות, הופעות, צחוקים) קלטתי שאני רוצה אותו, והוא גמד, עם שיניים מוזרות, תפרן שרוב הזמן מתנהג כמו "גוגו" (הירוק הזה) מ"טייני טון". :screwy:

אוף מתי כבר יהיו חדרי אולוגרמות כמו בSTAR TRAK ואנחנו (הילדים המגודלים) לא ניצתרך לנסות להבין תפגועות נפש האלו שניקראות נשים

(1.2.3 יהלה דריה תוציא תכעס ;D >:D )

מחשב תיצר לי את ריס ויטרספון אם סנטר מתוקן ותגיד לה לאהוב אותי ולימשך אלי מי כל בחינה

ומחשב תיצר גם כורסא גדולה ומיני בר ליד

ממממממ ויטרספון

reesewitherspoon.jpg

זה מזכיר לי תפרק בנשואים פלוס שבד בנדי ישתתף בניסוי ולא שם זין על בנות אמיתיות יותר

זה היה פרק מצחיק

10892_512.jpg

התמונה לא מאותו פרק אבל זה גם מצחיק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי

יש ילדה שאני אוהב אותה ויש מצב היא אוהבת אותי יעני הינו חברים והיא ניפרדה ממני ועכשיו יש לה חבר אבל ניראה לי היא עדיין אוהבת אותי אבל היא גם אוהבת את חבר שלה אז קיצר מה אני יכול לעשות שאולי תתחיל לאוהב אותי שוב כמו פעם איך להתנהג איתה היא בזמן האחרון לא מדברת איתי בגלל שהיא אומרת שאני צבוע כי היתי יום אחד איתה ביחד ואמרתי לה שאני אוהב (והיה לה חבר באותו זמן ) ואז התנשקנו ואמרתי לה אני אוהב אותה וככה שאנחנו ליד ילדים אז אני אומר מי ירצה אותך ביכלל ימגעילה מי אוהב אותך ויעני באמת יצאתי צבוע קיצר אאני רוצה להתייחס אלייה איכשהו שאולי נחזור להיות ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על התגובה המאוחרת...

אני גר לבד כבר 4 וחצי שנים, מתוכם שנתיים עם חברה שלי ::)

איך שהשתחררתי עזבתי את הבית של ההורים, חודש הספיק לי כדי להבין שזה לא המקום שלי ... היחיד שנדפק מזה זה אתה

אני רק מנסה לעזור לך ... אבל עזוב, הסטתי את הדיון למקומות לא קשורים :-X

נו באמת תעשה לי טובה..

אני אישית מתכוון להשאר עם ההורים עד גיל מאוחר - עד שאני אסיים אוניברסיטה. אין שום דבר רע בזה אבל זה תלוי איזה בית יש לך... [וגם הורים...]

אחי בן 23 והוא מתכוון להשאר בבית עוד הרבה זמן... במקרה הזה זה דיי שונה כי הוא גם באוניברסיטה וגם אנחנו עוד מעט עוברים לבית חדש והוא לא רוצה להפסיד לגור שם[כלומר, אין בית שהוא יכול לקנות שישתווה לבית הזה אז למה לו לעבור?], אבל עדיין אני חושב שכל אחד יכול לבחור גיל מתאים בשבילו לעבור לדירה. זאת כמובן בתנאי שזה לא פוגע בו [לא יוצר קשרים עם בני אדם, לא עובד וכדומה].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת תעשה לי טובה..

אני אישית מתכוון להשאר עם ההורים עד גיל מאוחר - עד שאני אסיים אוניברסיטה. אין שום דבר רע בזה אבל זה תלוי איזה בית יש לך... [וגם הורים...]

אחי בן 23 והוא מתכוון להשאר בבית עוד הרבה זמן... במקרה הזה זה דיי שונה כי הוא גם באוניברסיטה וגם אנחנו עוד מעט עוברים לבית חדש והוא לא רוצה להפסיד לגור שם[כלומר, אין בית שהוא יכול לקנות שישתווה לבית הזה אז למה לו לעבור?], אבל עדיין אני חושב שכל אחד יכול לבחור גיל מתאים בשבילו לעבור לדירה. זאת כמובן בתנאי שזה לא פוגע בו [לא יוצר קשרים עם בני אדם, לא עובד וכדומה].

הרבה טמבלים בפורום חושבים שהסיבה שאני לא עוזב תבית זה או פחד או חוסר עצמאות

אבל הם לא מפנימים את העובדה שהעזרה היחידה שאמא שלי יכולה לתת לי זה לגור עצלה (תישכחו מעזרה כספית -אין לה

והאבא בחובות)

ותעובדה שאני מרוויח בסדר אבל לא יותר מיזה

ואין לי כרגע גב כלכלי לנוח אליו במיקרה הצורך

אז אני קודם יוצר איזשהו גב כלכלי ורק אחרי זה אני יצא מהחור

ותאמינו לי אני חושב הרבה על לצאת מיפה

(כמו שלוק רצה לעזוב תבית של הדודים שלו)

luke11.jpg

לפחות ככה אני מרגיש :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...