איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפלס את דרכי לליבה של נערה?עריכה

moshe55501

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזוב גבר , אתה סתם עושה לעצמך חיים קשים, אם היא לא רוצה אותך, מה גורם לך לחשוב שהיא תרצה אם תציק לה? ואם בסוף היא "תישבר" אחרי שתנסה שוב ושוב, זה לא יחזיק ואתה תמיד תחייה בסרט שהיא עלולה לעזוב אותך בכל רגע ,מה שיהפוך אותך לשפוט שלה וכל מערכת היחסים תהיה לא יציבה ולא אמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב גבר , אתה סתם עושה לעצמך חיים קשים, אם היא לא רוצה אותך, מה גורם לך לחשוב שהיא תרצה אם תציק לה? ואם בסוף היא "תישבר" אחרי שתנסה שוב ושוב, זה לא יחזיק ואתה תמיד תחייה בסרט שהיא עלולה לעזוב אותך בכל רגע ,מה שיהפוך אותך לשפוט שלה וכל מערכת היחסים תהיה לא יציבה ולא אמיתית

מחזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו היא שלחה לי מייל ''מספיק עם היפיופה (אני כל סוף שיחה קורא לה ככה) כי זה לא מוצא חן בעיני'' אני מרגיש כל כך אדיוט טיפש גמור שבא לי פשוט למות לקבור את עצמי בבור 3 מטר מתחת לאדמה אני מרגיש כל כך מובך שבא לי פשוט לבכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו היא שלחה לי מייל ''מספיק עם היפיופה (אני כל סוף שיחה קורא לה ככה) כי זה לא מוצא חן בעיני'' אני מרגיש כל כך אדיוט טיפש גמור שבא לי פשוט למות לקבור את עצמי בבור 3 מטר מתחת לאדמה אני מרגיש כל כך מובך שבא לי פשוט לבכות

תיראה אתה יכול ליבכות זה בסדר רובנו הינו בסרט הזה

רק תיזכור שזה עובר

אולי היום אתה חושב שהיא נסיכה ואתה מתאים לה ותחיו בטירה במאריו לנד (אוף עוד פעם חלומות על פיץ :nixweiss:)

וזה מאוד כואב שהיא לא מחזירה אהבה אבל זה עובר ויהיו אחרות על תידאג

ותיקרא את ציפור כלא לפי דעתי זה מאוד עוזר במצבים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חשבת על........ להפסיק וזהו? o_O

שטות כזו לא שווה לקבור את עצמך.

דבר ראשון, שלוף את עצמך מתוך הבריכה של רחמים עצמיים שמילאת לעצמך, זה פשוט דוחה.

שום דבר טוב זה לא יביא לך.

אם היא סרבה- קבל את זה וזהו, אין הרבה שתוכל לעשות כרגע. אולי היא תשנה את דעתה בעתיד, אבל כנראה שאתה תשנה את שלך קודם.

בקיצור, צא החוצה, יש עוד הרבה דגים בים (מי שמכיר את הקומיקס של NSFW- לא לשם אני חותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לצאת מזה אבל אני לא יודע איך אני :'( וצא בבקשה תעזרו לי לפני שאני יעשה משהו לעצמי אני מפחד מעצמי כבר אני מדבר ברצינות בבקשה תעזרו לי תגידו לי איך אני יוצא מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...