ניפוץ מיתוסים- AMD וGIGABYTE - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניפוץ מיתוסים- AMD וGIGABYTE

SpiritKnight

Recommended Posts

1. לא נכון, שוב- שונה כרטיס הקול והוסף כרטיס רשת, כמו כן- אםא ני זוכר נכון שונה בקר הזיכרון..אבל זה דורש בדיקה.

לא התעלמתי בכלל, רק שמיש קונ ההיום בד"כ קונה את הלוח עם כרטיס מסך חדש (אם הוא נשאר עם GF3, שימצא תחליף אחר- אינ לא הולך להמליץ ללכת ראש בראש..אבל אני עוד אבדוק אתה עניין הזה), הבעיה עם בקרה IDE נמצאה בסדרה אחת..גם לג'יגה בייט היו בעיות, ואל רק בסדרה אחת (שתיים).

2. מה הקשר ביןה סכסוך של לבין פנדה? אתה נכנס כאן לוויכוחיםה אדיוטיים שלך עם פנדה וליחס העויין שלך כלפיהם\שלהם כלפיך..אז יש לי חדשה בשבילך- אותי אישית לא מעניין מה קרה שם, וגם אף קונה לא מתעניין בריבים הדילתויים שלך עם פנדה (הם התייחסו אליי לא יפה, עשו ככה וככה..אז כל מה שהם מייבאים גרוע).

ע"פ מה הם בסדר גמור? תציץ בתגובותש ל משתמשיםש רכשו לאחרונה את אחד מהלוחות הנ"ל ומרוצים מהם, ללא בעיות עד עתה.

3. עוד פעם אתה תמשיך להגיב כאן, בגלל הילדותיות שלך והמניעיםה אישיים שלך נגד פנדה..לי אישית אין שום דבר נגד כל אחת מהחנויות בארץ

, אני רוכש בכל אחת מהן..וממליץ באופן אובייקטיבי, בניגוד לך- שתעשה הכל כדי לא להמליץ על מוצר שדווקא פנדה מייבאת..בדיוק כמו קורסאיר, שעד שסימפלטק התחילו לייבא אותם גם עליהם לא המלצת.

4. אין טעם לקנות לוח KT400, הביצועים פחות טובים או שווים ללוחות הKT333 ותוספת הכסף הולכת לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. לא נכון, שוב- שונה כרטיס הקול והוסף כרטיס רשת, כמו כן- אםא ני זוכר נכון שונה בקר הזיכרון..אבל זה דורש בדיקה.

לא התעלמתי בכלל, רק שמיש קונ ההיום בד"כ קונה את הלוח עם כרטיס מסך חדש (אם הוא נשאר עם GF3, שימצא תחליף אחר- אינ לא הולך להמליץ ללכת ראש בראש..אבל אני עוד אבדוק אתה עניין הזה), הבעיה עם בקרה IDE נמצאה בסדרה אחת..גם לג'יגה בייט היו בעיות, ואל רק בסדרה אחת (שתיים).

זה שלאחרים יש בעיות לא פותר אותך מלתקן/ליצור בעיות אצלך. במקרה של לוחות אם צרת רבים היא אינה נחמת טיפשים. מה שאתה אמר כאן לגבי ג'יפורס שלוש גובל באינפנטיליות ועיוורון מוחלט. למה שלוח חדש שיוצא עכשיו לא יהיה תואם לכרטיס מסך מדור אחד אחורה? זה ממש לא בסיידר, את ג'יגה-בייט שחטו ואמרים עד היום שיש להם בעיות עם REV 1.1 היות והלוחות לא תאמו לכרטיס מסך שלא היה בנמצא בעת ההשקה של הלוח(ג'יפורס 4!), אז הנה עוד הוכחה לעיוורון שלך בכל הנוגע למוצרים של פנדה.

2. מה הקשר ביןה סכסוך של לבין פנדה? אתה נכנס כאן לוויכוחיםה אדיוטיים שלך עם פנדה וליחס העויין שלך כלפיהם\שלהם כלפיך..אז יש לי חדשה בשבילך- אותי אישית לא מעניין מה קרה שם, וגם אף קונה לא מתעניין בריבים הדילתויים שלך עם פנדה (הם התייחסו אליי לא יפה, עשו ככה וככה..אז כל מה שהם מייבאים גרוע).

ע"פ מה הם בסדר גמור? תציץ בתגובותש ל משתמשיםש רכשו לאחרונה את אחד מהלוחות הנ"ל ומרוצים מהם, ללא בעיות עד עתה.

אני כן נכנס, כי אתה מציג את העובדות איך שנח לך, ואני מראה לך שכל דבר אפשר לבטל בטענה שהחנות שלא רוצה להמליץ/למכור מוצר מסויים זה בשל סכסוך בין יבואן/יצרן לחנות. שמת לב כמה פעמים אמרת "אני לא נכנס לסכסוכים האיישים שלך(כמעט כל אדם כאן) עם פנדה" שמת לב שיותר מדי אנשים מסוכסכים איתם? יופי, ואני משתמש שרכש לוח של איפוקס והיה ממש לא מרוצה ממנו, אוקי?

3. עוד פעם אתה תמשיך להגיב כאן, בגלל הילדותיות שלך והמניעיםה אישיים שלך נגד פנדה..לי אישית אין שום דבר נגד כל אחת מהחנויות בארץ

, אני רוכש בכל אחת מהן..וממליץ באופן אובייקטיבי, בניגוד לך- שתעשה הכל כדי לא להמליץ על מוצר שדווקא פנדה מייבאת..בדיוק כמו קורסאיר, שעד שסימפלטק התחילו לייבא אותם גם עליהם לא המלצת.

ההיפך, אם תסתכל לא מזמן ניהלתי ויכוח ואמרתי שיכול להיות שלוחות של איפוקס יותר עדיפים מג'יגה-בייט, אני בטוח שבתור משתמש ותיק אתה יודע להשתמש באופציית החיפוש. תפסיק להאשים כל אחד בריבים אישיים עם פנדה, כי מדובר בריבים לא אישיים בכלל של פנדה עם כל העולם ואשתו תראה לי יבואן/חנות מתחרה שהם לא הסתכסכו איתו או שמו מודעת נאצה נגדו בפורומים "האוביקטיבי" שלהם שנקרא PCTIP אפילו את החנות היחידה שמוכרת עדיין מוצרים שלהם, סימפלטק, הם דאגו להשמיץ בלי שום סיבה, אז אולי תאמר עכשיו שגם לו יש סכסוך אישי איתם? ולגבי קורסאייר, אני לא המלצתי עליהם וגם כשSIMPLTECH יבאו אותם לא המלצתי עליהם, אתה ממציא דברים מהראש שלך שהם פשוט אי-מסירת אמת ברמה קשה מאוד.

4. אין טעם לקנות לוח KT400, הביצועים פחות טובים או שווים ללוחות הKT333 ותוספת הכסף הולכת לפח.

מן הסתם מדובר בצ'יפסט חדש יותר שתיקנו בו מכאובים שהיו בKT333, כל הלוחות שלו מגיעים עם גשר דרומי חדש יותר, והג'יגה-בייט האחרון מגיע עם מחלק של חמישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה ניסיון בהרכבת לוח של איפוקס, 8K5A2, ועליו TI4400 (תוצרת SUMA, אם זה משנה), במארז מידי ממצוע, וזה היה סיוט להרכיב אותו, הלוח בנוי בצורה מוזרה, הIDE פה, זה שם, זה למעלה, ההוא למטה... לקח קצת זמן להבין מה פה קורה פה... ואחרי שהלוח התרסק כמה פעמים הוא קנה פול טאואר, וסידר שם את הלוח...

לוחות תוצרת GB הם לא גרועים! לכל חברה היו סדרות גרועות, לכולן. אם זה לMS (סדרת ווינדוס) ואם זה לאדפטק, קורה, קרה, זהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שוב, אינ לא מבין מה הקשר..אז יש בעייה (בטח תסודר בעידכון BIOS), אז מה? מי שיש לו TI200 ומעוניין להשאר איתו יצטרך למצוא תחליף.

2. מה אכפת לי עם מי פנדה מסוכסכים ועם לא? אני בסה"כ לקוח שבא לקנות לוח, לא מעניין אותי מי החברים שלהם ומי האוייבים, אגב- לחבר שלי יש את ה7VRXP והוא די סובל איתו (בעיקר בגלל שהוא לא מסוגל לעבור FSB של 142..והמעבד הזה עשה 150 ללא פתיחה, מילא).

3. בניגוד לאחרים, לך כן יש סכסוך איתם..אני בכלל אל מתייחס לריבים שלהם- זה לא אמור להזיז לי, לך או לכל לקוח שלהם בנושא איכות החומרה- כאן זה נכנס להעדפות קנייה עקב רגשות כלפיי החנות..החומר הנטו בסדר גמור.

4. הוא לא מתקן כלום, מגיע עם SB חדש יותר אומנם, ביצועים פחותים..התוספות בSB לא שוות את השתלום.

כמו כן, נגיד שכן קיבלת 8K5A2 פגום- יש אחריות..שמכובדת טוב מאוד ע"י פנדה כמו שאני מכיר אותם (לא הייתה בעיה באחריות על הלידטק TI4400 שלי)- אפשר גם לבקש שיפתחו את הלוח בעת הקנייה ולרואת שהוא תקין לגמרי מבחינה פיזית.

לגבי הLAYOUT..נראית לי בסדר גמור, חוץ ממיקום הקונקטור הATX לעומת זאת גםה סידור שלה ג'יגה בייט אל הכי נוח..הכל דחוס יחס, צפוף..היו צריכים לשים את החיבורים באופן יותר מרווח.

עריכה- אולי, וכל מי שממליץ על מוצר שפנדה מייבאת הוא עובד שלה- נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה ניסיון בהרכבת לוח של איפוקס, 8K5A2, ועליו TI4400 (תוצרת SUMA, אם זה משנה), במארז מידי ממצוע, וזה היה סיוט להרכיב אותו, הלוח בנוי בצורה מוזרה, הIDE פה, זה שם, זה למעלה, ההוא למטה... לקח קצת זמן להבין מה פה קורה פה... ואחרי שהלוח התרסק כמה פעמים הוא קנה פול טאואר, וסידר שם את הלוח...

לוחות תוצרת GB הם לא גרועים! לכל חברה היו סדרות גרועות, לכולן. אם זה לMS (סדרת ווינדוס) ואם זה לאדפטק, קורה, קרה, זהו...

תיכף AV יבוא לפה ויאמר לך שזה כי יש לך מריבות אישיות עם פנדה לכן אתה לא ממליץ על מוצר שלהם. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שוב, אינ לא מבין מה הקשר..אז יש בעייה (בטח תסודר בעידכון BIOS), אז מה? מי שיש לו TI200 ומעוניין להשאר איתו יצטרך למצוא תחליף.

זהו, שמדובר באחת הבעיות הראשונות שעלו עם הלוח הזה ועד היום היא לא סודרה רק ע"י משתמשים שידנית ערכו את הגישות של הלוח עם WCPREDIT וזה הסיר להם את האחראיות.

2. מה אכפת לי עם מי פנדה מסוכסכים ועם לא? אני בסה"כ לקוח שבא לקנות לוח, לא מעניין אותי מי החברים שלהם ומי האוייבים, אגב- לחבר שלי יש את ה7VRXP והוא די סובל איתו (בעיקר בגלל שהוא לא מסוגל לעבור FSB של 142..והמעבד הזה עשה 150 ללא פתיחה, מילא).

בכל מקרה לא ממולץ לעבוד במהירויות הביניים שהוא עובד כי זה להפעיל את הPCI במהירויות שהן מחוץ לספסיפקצאיות שעלולות לגרום להרס של מידע וארורים לא צפויים.

3. בניגוד לאחרים, לך כן יש סכסוך איתם..אני בכלל אל מתייחס לריבים שלהם- זה לא אמור להזיז לי, לך או לכל לקוח שלהם בנושא איכות החומרה- כאן זה נכנס להעדפות קנייה עקב רגשות כלפיי החנות..החומר הנטו בסדר גמור.

בניגוד לאחרים? כמו שאני רואה את זה(וגם אם זה רק הסתכלות בת'רד הזה) לכל האחרים יש איתם סכסוך, אז גם אני כנראה בין "האחרים". אני לא רציתי להסתכסך עם פנדה הם התחילו ליצור איתו סכסוך מלאכותי לפני יותר משנה כשבלי לומר להם כלום התחלתי להיות פעיל גם בפורומים החדשים של HWZONE ואז הם התחילו להעליב אותי בICQ(המנהלים של PCTIP) ולצנזר לי הודעות, ואחרי זה בכלל העיפו אותי כי המלצתי למישהו על מארז של אנרמקס ולא הסכמתי לצנזר הודעות של משתמשים שהמליצו על מוצרים של המתחרים של פנדה - הגיע הזמן שאנשים ידעו איך עניינים שם עובדים מאחורי הקלעים.

4. הוא לא מתקן כלום, מגיע עם SB חדש יותר אומנם, ביצועים פחותים..התוספות בSB לא שוות את השתלום.

כמו כן, נגיד שכן קיבלת 8K5A2 פגום- יש אחריות..שמכובדת טוב מאוד ע"י פנדה כמו שאני מכיר אותם (לא הייתה בעיה באחריות על הלידטק TI4400 שלי)- אפשר גם לבקש שיפתחו את הלוח בעת הקנייה ולרואת שהוא תקין לגמרי מבחינה פיזית.

לא קשור, לפעמים כשאתה מקבל משהו פגום אתה רוצה לרדת בכלל מהרעיון שקנית אותו ולא רוצה לנסות עוד מוצר אחד מאותה סדרה. לגבי האחריות של פנדה, אתה יודע טוב מאוד שמדובר במשהו שנוי במחלוקת כי פורמים החנות שלהם באתר ה"אוביקטיבי" שלהם מלא בהודעות שמתצנזרות לגבי השירות ה"טוב" של פנדה.

לגבי הLAYOUT..נראית לי בסדר גמור, חוץ ממיקום הקונקטור הATX לעומת זאת גםה סידור שלה ג'יגה בייט אל הכי נוח..הכל דחוס יחס, צפוף..היו צריכים לשים את החיבורים באופן יותר מרווח.

עריכה- אולי, וכל מי שממליץ על מוצר שפנדה מייבאת הוא עובד שלה- נכון?

אני לא אמרתי שהוא עובד, אני אמרתי שהוא מקורב כי יש פשוט יותר מדי צירופי מקרים. לגבי הLAYOUT כמו שאמרתי לMACROT אתה בטח תאשים את זה בסכסוך אישי שלו עם פנדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תסודר, וכמו שאמרתי- מי שמעוניין להשאר עםה GF3 יצטרך להחליף אם הוא רוצה לשדרג ללוח הזה.לפחות עד שהבעיה תסודר.

2. נו באמת, זה 35.5 מה"צ..לא יגרום לשום בעייה, המהירותה זאת לא מסוכנת כלל..אפילו בקרי סקזי מגיעים ל40 או לפחות ל37 לפני שהם מתחילים להיות בעיתיים.

3. שוב, יש לך סיכסוך אישי איתם..בניגוד אליי, או לגולש רגיל שבא לפורוום כאן רק כדי לבקש עזרה במפרט-א ני אל חושב שכשהוא מבקש אתה עזרה הזאת הוא רוצה להכנס בינך לבין פנדה, הוא רק רוצה לקבל המלצה על החומרה שתתאים לו בתקציב שהוקצב למטרה...שוב-כשאני הייתי מודרייטור בPCTIP אל נתקלתי באף אחד מהדברים הנ"ל, אולי בתקופה שלך זה היה שונה..אני לא מתכוון לדבר על דברים שאין לי מושג איך הנתהלו.

4. "לפעמים"- את זה תן לקונה להחליט, כמוש בקנייה של ה7VAXP יש סיכון שגם לא תהיה בעיית תאימות כלשהיא (9700? צריך לראות)..אני דמבר מניסיון אישי שלי לאחרונה- הייתיז קוק לאחריות וקיבלתי על הצד הטוב ביותר..דבר מניסיון אישי (שכנראה אין לך) שלך.

5. דווקא לא אאשים, אולי הוא לא היה רגיל לעיצוב כזה..לדעתי העיצוב נוח מאוד- חוץ ממיקום קונקטור הATX שאינ מסכים שהמקיום שלו גרוע..מצד שני- גם הג'יגה בייט לא מתהדר בLAYOUT הטוב בעולם, לגבי העבודה..האותה נשיהמ אני יכול הלגיד שההמלצותש לך על לוחות ג'יגה בייט מוזורת, שאולי אתה עובד אצל היבואן שלהם- אפשר גם להגיד שאתה לא ניטרלי בהמלצות עקב הסיכסוך עם פנדה..אני מציע שלא אני ולא אתה ניכנס לכאלהדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

matter of fact, אין לי ממש... טוב, יש לי כמה... damn....

(אני עונה לפי המספרים של LAZY וAV)

1. זה שזה לא טריוויאלי ופשוט להשאר עם כרטיסים כמו TI200 זה פשלה עצומה, כי הם היו הבולטים לפני כמה חודשים...

2. אולי זה נכון, אבל יש נעילות, לא? (ואני אף פעם לא עובד במהירויות בינים, 100/133/166/199 ) מכיון שזה יפגע בAGP / PCI או בכל מה שמחובר לגשר הדרומי כמדומני...

3. אני לא יודע אם זה נכון או לא, אבל איך שהם דברו איתי (עם חבר שלי, לצורך העינין) זה היה בושה. (ויסלחו לי שאני מצטט שיחת טלפון. ואגב, השיחה הוקלטה, כמו שכל פעם אני עושה כשאני דורש משהו שמגיע לי)

"שלום, אני רוצה לדרוש אחריות על **** שקניתי מכם" (זה פשוט לא משנה מה הוא קנה, מבינים?)

"תביא את זה לכאן"

"אני רוצה לדעת את הפרוצדורה, כי זה שעתים וחצי נסיעה"

"אתה מביא את החומרה, ואם אנחנו מוצאים לנכון אנחנו נחליף אותה"

"מה הכוונה 'נמצא לנכון'?"

"שזה אם המכשיר לא נפגע בגלל שמוש לא נכון"

"כמו?"

"אם הרכבת לא כמו שצריך, או אם הוא נשרף, או אם הוא מת ממכת מתח, או מקצר, או נשבר, או שיש בו מאפין שקשור לחשמל שלא עובד"

"אז מה אתם כן מכסים??, אתם בעצם אומרים שאם פייה לא הרסה אותו אני יכול לחפש את החברים שלי"

"בדיוק אדוני. גם אנחנו לא מכסים ספקים... או כל מוצר 'שריף ראשוני' אחר..."

מה שמראה כאן שהאחריות שלהם זה רמה לא רמה....

4. כבר אמרתי, לא?...

5. בגלל הליאאוט של הלוח הייתי צריך לקנות ספק חדש. פשוט הספק בפול טאואר לא הגיע... מספיק טוב?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כנ"ל לגבי כרטיסי GF4.

2. אין.

3. אופן הדיבור באמת אל הכי נחמד..אבל הם צודקים ברוב..חוץ מה"נשרף".- מסכים איתך, לא צריך להיות ככה.

5. המרחק בין המיקום שלו באפוקס לעומתה ג'יגה בייט הוא זעום..בכלל לא בטוח שאם היית משתמש בג'יגה בייט הוא כן היה מגיע..חוץ מזה, זה בכלל לא "אשמת" הלוח.

אגב, למה לא ציינת מה עשה לוח של ג'יגה בייט למכונה של החבר שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תזכרו בדיון הזה, שלא לבסס מוניטין או איכות של חברה עפ"י כמה לוחות שהיו עם בעיות. אני יודע שהלוח של גיגה, ה 7VRXP, אשר גם לי יש אותו, הוא מאד פופולרי בעולם. ואם זה היה אפשרי, הייתי בטוח מראה לכם כי אחוז הבעיות שיש איתו יותר נמוך בהרבה יחסית לאחוז הבעיות אצל משתמשי לוח אפוקס מסויים זה או אחר.

אגב, דווקא ה Layout שלו נראה לי בסדר גמור, אני בתור אחד שלא הרכיב בחיים במארז, הפותעתי מהקלות שבה זה ניתן לעשות עם לוח זה. יש לי מארז midi די פשוט שקניתי ב 230 שקל, וממש אבל ממש אין הרגשה של צפיפות בלוח הזה. באמת אולי קיימים לוחות עם סידור יותר טוב, אבל הסידור של הלוח הזה הוא בכל זאת מהמעלה הראשונה.

ושוב, טיעונים שמבוססים על יכולות OC של לוח זה או אחר יכולים להיות מושלכים לפח, או לת'רד אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תזכרו בדיון הזה, שלא לבסס מוניטין או איכות של חברה עפ"י כמה לוחות שהיו עם בעיות. אני יודע שהלוח של גיגה, ה 7VRXP, אשר גם לי יש אותו, הוא מאד פופולרי בעולם. ואם זה היה אפשרי, הייתי בטוח מראה לכם כי אחוז הבעיות שיש איתו יותר נמוך בהרבה יחסית לאחוז הבעיות אצל משתמשי לוח אפוקס מסויים זה או אחר.

גם דל יותר פופלרי ממחשבים מורכבים אישית, גם יותר פופולרי מAMD..זה אומר שהם עדיפים?

לא.

וכן, OC הוא גם שיקול בקניית לוח במרבית המקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...