ניפוץ מיתוסים- AMD וGIGABYTE - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניפוץ מיתוסים- AMD וGIGABYTE

SpiritKnight

Recommended Posts

אז ככה:

AMD עם וולקנו 6 לא עובר את ה45 מעלות אצלי, גם בפול לואד.

הלוח של ג'יגה בייט(7VRXP) הוא לוח מעולה, אני לא מבין מה הבעיות איתו. הלוח יציב מאוד, מלא פיצ'רים וטוב למשתמש הביתי.

והכי חשוב:

המאוורר של ריידון9700לא רועש בצורה בלתי נסבלת, כמו שטוענים פה.

אני מקווה לנפץ את המיתוסים הללו, כי אין חכם כבעל ניסיון.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין, אתמול פימרסמתץ שהטמפ' המקסימלית היא 47..חוכמה לבדוק בערב כשהטמפ' יורדות ולפרסם טמפ' נמוכה יותר?

כמו כן, איך בדקת את הטמפ'בFULL LOAD?

לגבי הג'יגה בייט, איך "בחנת" אותו בדיקו? התקנת OS, עבדת עליו כמה שעות וכבר הוא יציב\אמין? זה לא הולך ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, אתמול פימרסמתץ שהטמפ' המקסימלית היא 47..חוכמה לבדוק בערב כשהטמפ' יורדות ולפרסם טמפ' נמוכה יותר?

כמו כן, איך בדקת את הטמפ'בFULL LOAD?

לגבי הג'יגה בייט, איך "בחנת" אותו בדיקו? התקנת OS, עבדת עליו כמה שעות וכבר הוא יציב\אמין? זה לא הולך ככה.

לאן אתה חותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל, באופן כללי אתה יכול לדעת אם לוח אם הוא יציב בתוך מספר שעות(שש עד שמונה שעות) לאחר התקנה ועבודה קצרה איתו, כי בד"כ לוחות אם לא יציבים חושפים את כל המכאובים שלהם כמעט בפעם הראשונה, ולקח לי שלוש שעות בדיוק לעלות על תקלות בלוח של לא מזמן, שגם במשך שבוע לא ניתן היה ליפתור אותן ובסוף הסתבר שישנה סדרה של לוחות מה 8k5a3 שפשוט מגיעה עם בקר RAID דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

EPOX? לא!!! לא יכול להיות.... הלוח ה"מדהים" שכולם מהללים.

(אם ציניות היתה טיפה הייתי מפל עכשיו)

חברים יקרים, אנשי פורום חביבים ומקצועני חומרה.

אני כבר קצת הרבה זמן בשוק, ואני יכול להגיד בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים

מערכות עם לוח VRXP REV 2.0 הם המערכות הכי יציבות שנתקלתי עד היום.

ייתכן שלוחות הם הטובים ביותר ל OC על זה אני לא ייתווכח כי האמת שזה לא כל כך מעניין אותי כמה ניתן לחלוב ממעבד כלשהו

אותי מעניין שלוח אם יהיה יציב, לא רוצה מערכת נופלת.

אני בטוח שרק למי שיש את הלוח הזה יודע ויעיד פה, שזה לוח NUM1 למעבדי ביציבות, באמינות, ב POST המדהים שלו.

בהתקנה שכל פעם עוברת חלק מחדש.

לכמה מכם יש לוח EPOX?

לי עד היום היו שלושה מתחת לידיים ובשלושתם היו בעיות,

אחד זה ה 8K5A3+ שבטעות המפעל הוציא סידרה(איפה בקרת איכות???) שכל הלוחות מגיעים עם בקר RAID מלוכלך מבדיל (בעיה ידועה שפורסמה בפורומים בחו"ל)

אחד 8K3A שמשום מעיף את ה במסכים כחולים.

אשמח לקבל תגובות, בבקשה רק מי שיש או היה לו נסיון עם לוחות אני אשמח לשמוע תגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי ניסיון עם לוחות של אפוןקס, אבל היה לי ניסיון עם לוחות GB.

שני לוחות שלהם, למעבדי P4 אגב..אבל כמה שאפשר להסיק מהבדיקה שלך לגבי ה8K5A3 (יש אחריות, אז גם אם יש סדרה פגומה- כמו שהיו שתיים לג'יג הבייט, אפש רלהחליף) גם אפשר להסיק מהבדיקה שלי- הג'יג הבייט היה פשוט דרעק..אפילו בהשוואה לMSI שבדקתי- הוא לקח את ה1.8A שלי (בדקתי רק OC עם ההיטסינק המקורי ל2.1 ג'ה"צ לעומת 2.34 בMSI (מתח סטוק בשניהם)- נתתן קירסות בחלונות וב3DMARK..נאלצתי להחזיר אותו.

הלוחות של אפוקס הרבה יותר טובים בכלליות מאלו של ג'יגה בייט, במיוחד במחיר הנוכחי...ולא, יצתיבות לא בודקים ע"פ התקנת מערכת- אחרת כל אוברקלוקר למשל היה עובד עם חלנות שעתיים ומכריז שהמערכת שלו יציבה לחלוטין- יציבות בודקים עם שעות של הרצת PRIME\SETI\CPUSTAB\MEMTEST86 (4).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל? אני לא ראיתי שהוא הריץ PRIME במשך 24 שעות ומעלה ככה שהוא יכול לקבוע שהלוח יציב ב100% אפילו במהירויות סטוק...

אין כזה "יציב בכללי" יש יציב ויש לא יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל? אני לא ראיתי שהוא הריץ PRIME במשך 24 שעות ומעלה ככה שהוא יכול לקבוע שהלוח יציב ב100% אפילו במהירויות סטוק...

אין כזה "יציב בכללי" יש יציב ויש לא יציב.

אולי תסביר מה הכוונה בלהריץ PRIME ?

אם אני אפעיל את תוכנת Bryce 5.0 ואבצע Render במשך מס' ימים זה גם יקבע את יציבותו של הלוח + המעבד?

לידיעתך מדובר על תוכנה שיוצרת נופים תלת מימדיים בעזרת הכוח של המעבד (אין שימוש אינטנסיבי בכרטיס המסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסגרת הכן מחשבך ל UT2003 שדרגנו כמה מהעגלות הישנות למפרטים הבאים:

GIGABYTE 8IEXP

P4 1.6@2.66 VCORE=1.65

512MB DDR

ATI 8500 RETAIL

GIGABYTE 7VAXP

AMD 1.8

512DDR

ATI 8500 RETAIL

בנוסף לזאת מכרנו מאות לוחות אם של GIGABYTE ללקוחות שונים והמסקנה היא:

לוחות GIGABYE הינם אמינים ומצוינים !!

הם מריצים PRIM95 ו 3DMARK2001 יותר מ 24 שעות ברציפות - ביציבות מלאה

נכון להיום הם נותנים יותר תמורה מכל לוח אחר מתוצרת , , MSI, CHAINTECH או כל חברה אחרת.

נ.ב.

לכל חברה יש מדי פעם לוחות גרועים כמו סידרת ה 7VRXP גירסה 1.1 של GIGABYTE שהיתה כושלת, כמו התקלה שיש בפס היצור של הלוחות החדשים של שבאופן מוזר מקצרים פינים ברגליים של בקר ה RAID .

כמו שנאמר - חרה קורה

אורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך, לא אמרתי שהם גרועים (טוב נו, חלקם כן)- המ שכן..הכותב לא יכול לצאת בהצהרות רק על פי התקנת .

לעניין היציבות..כשאתה אומר PRIME, אתה מתכון לTORTURE TEST? הזיכרון ב1:1? (מערכת האינטל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...