ניפוץ מיתוסים- AMD וGIGABYTE - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניפוץ מיתוסים- AMD וGIGABYTE

SpiritKnight

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא מקושר אליהם? אני מקושר אליהם?

אתה מוזמן לחפש ולראות שרק אתמול היה ת'רד בו גם קובי וגם דן (מינמייזר כידוע) המליצו על ה8K3A2, אז גם הם עובדי פנדה?

זה שאתה לא מוכן לקבל שפנדה פשוט תפסו ייבוא של חברה טובה יותר מאלו שאתם מייביאם לא אומר שצריך להשמיץ אנישם על ימין ועל שמאל.

בהצלחה עם GB.

אני לא יודע למי הוא מקושר, שאלתי אותו.

אני לא יודע למי אתה מקושר ? אולי תספר לי ( אתה יכול גם בפרטי )

אנחנו לא מיבאים לוחות של שום חברה.

אנחנו קונים מהמפיצים המורשים לוחות של , GIGABYTE, ASUS ועוד...

אם היה יבואן ל EPOX הינו מוכרים גם אותם.

נ.ב.

בעבר הרחור מכרנו כמה עשרות לוחות של EPOX ל .

זה היה הלוח היחידי שהגיע לבאס של 120 ללא שום בעייה.

באותה תקופה הבעייה היתה למצא SDRAM שעובד ב 160MHz .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי, אז אתם לא מביאים..אבל הסכסוך האייש שלך עם פנדה (כמו גםה סכסוכים שלהם) לא נראה לי שמעניינים אף אחד מהקונים שמבקשים פה עיצות ורק רוצים את השירות הטוב ביותר.

נראה לי שגם אתה תסכים שבכל אחת מהחנויות, אתם, סימפפלטק ופנדה יש שירות מעולה- שירות שכל קונה צריך..השיקול למקוםק נייה זה כבר שיקול שלו (וכאן הוא יכול להכניס את הסכסוכים), אני אישית ממליץ על מה שטוב- ולא מעניין אותי בכלל מי היבואן..שיקולי קנייה כבר נכנסים לקטגוריה אחרת.

אני אישית לא מקושר לאף חנות וקונה מכולן פחות או יותר (אתם, אקסלנט, פנדה, KSP וסימפלטק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לדעתך ב 99% ;D

ה % הנוסף אליו אנחנו לא מסכימים הוא - "הסכסוך האייש שלך עם פנדה" , נכון יותר לומר - הסיכסוך של פנדה עם כול העולם ( חנויות, מפיצים, יבואנים וכדומה )

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא מוכן לקבל שפנדה פשוט תפסו ייבוא של חברה טובה יותר מאלו שאתם מייביאם לא אומר שצריך להשמיץ אנישם על ימין ועל שמאל.

אני חושב שבעניין ההשמצות אתה צריך להפנות אותו לפנדה מחשבים ותישקורת, שכן הם והשליחים שלהם הם המשמיצים הראשיים - לא רק כאן, אלא, ובעיקר, באתר הפרסומי שלהם PCTIP שכל כמה ימים מתפרסמת שם השמצה על מתחרה/מוצר מתחרה שהם לא מייבאים/חנות/יבואן/אתר אחר.

או קיי, אז אתם לא מביאים..אבל הסכסוך האייש שלך עם פנדה (כמו גםה סכסוכים שלהם) לא נראה לי שמעניינים אף אחד מהקונים שמבקשים פה עיצות ורק רוצים את השירות הטוב ביותר.

סכסוך אישי של מישהו עם פנדה? אני חושב שזה יותר סכסוכים שפנדה יוצרים עם כל העולם. בנתיים, כל סכסוך שידוע לי עליו שפנדה קשורים אליו הם התחילו אותו, בין אם השמצות באתר הפרסומי שלהם PCTIP, בין אם במכתבים ליצרנים בחו"ל ובין אם זה שליחת שליחים לאתרי חומרה אוביקטיבים דוגמאת HWZONE וTECHNO להשמיץ המתחרים.

נכון, זה פאק רציני, פאק מכאני יותר והאמת היא שדווקא פאק כזה קל יותר לראות בבקרות איכות שונות, אני מקווה שהחברה למדה מהטעות הזאת וזזהו, ובל נשכח את ימי החושך של ה-VRXP, ואת מספר הגרסאות עד שהוא הגיע למצבו הנוכחי, שהוא באמת מצב טוב, לוח יציב ובאמת מביא תמורה מעולה לכל שקל...

רק אל תשכחו את הזמן בו נמצא הלוח החדש של בשוק לעומת ה-VRXP, אמנם תירוץ מעט עלוב, אבל אם הם היו יוצאים באותו הזמן לשוק קשה לי להאמין שהיית ממליץ חום על ה-VRXP כרגע...

אוקי, אבל אתה שוכח דבר אחד בסדרת ה8k5a3/2 של איפוקס שהיא מבוססת על הKT333 בדיוק כמו ה8ka3+ שיצא לפניהם - הם אמורים היו לתקן פאקים, פשוט בניגוד לג'יגה-בייט לדגם המשופר הם שינו לגמרי את השם כדי שיחשבו שזה מוצר חדש למרות שמדובר ב8ka3 רק בREV חדש יותר, ודווקא בדגמים החדשים יותר אמורים לצפות לפחות פאקים והבעיה עם בקרי הRAID זה רק דבר אחד - תעשה חיפוש(בפורומים של AMDMB בעיקר) לדגמים החדשים האלה של EPOX ותגלה שיש להם בעיות TIMING רציניות עם כמעט כל זכרון שיש בשוק, וגם בעיות תאימות עם 3(כן 3 אפילו לא 4!!!).

שאלתי אותו אם הוא מקושר אליהם - הרי יש לו חבר שעובד שם ומעיף מאות לוחות דפוקים של GA - 7VRX / P בחודש.

ואים הוא כן אז שישאל את מה שביקשתי ממנו :)

עריכה:

הלוחות של מצוינים - יש להם מלה פיצרים לא שימושיים ל OC.

הסבר:

1. מרבית האנשים לא עושים OC ולא יעשו .

2. 90% מאלו שקונים ועושים מבטלים את ה OC ועובדים במצב הרגיל ( הם קנו את הלוח בגלל ה- BUZZ WORD שנכון להיום היא OC ).

3. חלקם קנו זאת מכיוון שהמליצו להם לקנות זאת - וזאת כדי שכאשר המחשב יהיה חלש הם יוכלו לכבל עוד ביצועים בעתיד ( BS מוחלט ).

מסכים איתך.

1. לא רק שמרבית האנשים לא עושים OC וגם אם יש כאלה שעושים זה רק OC ברמה ממש נמוכה וגם אז עושים מזה הסטריה, כך שלוח עם יכולות OC קטנות יהיה נחמד מאוד בשבילם ונחמד מאוד באופן כללי, כי בכל זאת אף אחד לא רוצה מאובן.

2. מסכים איתך ב100 אחוז, ואני אמר את זה בתור מישהו שהיה בצד האחר. עושים OC כדי לראות לאן הלוח, הצ'יפים והטכנולוגיה הנוכחית יכולה להגיע אבל לאחר זמן מה מוותרים על הרעיון בעיקר כשPCI עובד במהירויות שמתחילות להזיק והדיסקהקשיח מתחיל לכתוב מידע שגוי. בכל מקרה, או שעוברים לOC של מכפלה(שזה כל לוח מאפשר ברגע שהיא פתוחה) או לשלב הבא של הFSB שהוא נורמאלי(וגם זה כל לוח ברמה של ג'יגהבייט ומעלה מאפשר)

3. גם נכון, אני מציע לכל מי שיש לו מעבד 1200(ב100 מגה"צ FSB) לנסות להעלות אותו ל1400 ולראות מה יהיה שיפור הביצועים לאחר שנה וקצת שיש לו אותו. כמה? אפסי מן הסתם ולא עוזר בגרוש להריץ משחקים חדשים יותר. אותו דבר עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו נעבור לשלב האמנותי של הערב, תרגום והבנת הנקרא באנגלית:

http://www.amdforums.com/showthread.php?s=dcdc946ef5d7e98a3789b29fc702cade&threadid=161878

נא לקרא ולשים לב, פלוס מינוס אותן תקלות על לוחות של איפוקס שהועלו כאן. בנוסף, צריך לשים לב חנות האון ליין הגדולה Newegg החליטו כרגע לא למכור את כל הדגמים של באתר שלהם בגלל אחוז החזרה(RMA) גבוה, ולוחות DOA(מתים בהגעה). עד לא מזמן הם הפכו את המוצרים של ל Non Refundable, כלומר שלא ניתן לקבל החזר כספי/זיכוי בגלל אחוז ההחזרות הגבוה שלהם. מוזר מאוד העניין שפנדה מאוד מרוצים מלוחות של EPOX(מה קרה שלא שומעים אותם אמרים , מעניין אותי לדעת מה קרה ליבוא שלהם של ומדוע הם מעדיפים לעבור עכשיו ליצרנים אחרים - גם בלוחות וגם בכרטיסי מסך) שבמספר מקומות בחו"ל מתלוננים על אותן תקלות, וכנראה מדובר בסדרה דפוקה(מישהו פה מתעסק עם B Grade Products?) שנשלחה למספר מקומות. אבל מה? אצלהם יתלוננו רק על לוחות שהם לא מייבאים, מוזר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה8K5A3\8K5A2 נקראו כך כיוון שהם חידשו משהו לעומת ה8K3A..לעומת הREVים השונים של ה7VRXP שרק ניסו לתקן את בעיית התאימות- האפוקסיםה חדשים הגיעו עם הKT333CE (אולי גם חלק מהדגם הראשון), SB חדש יותר וכללו כרטיס קול O\B טוב יותר וכן כרטיס מובנה.

הבעייה של האפוקס היא בבדיקת רוחב הפס של סנדרה, שתוקנה בביוס ערוך.

סדרה דפוקה- לפי מה שהבתני לNEWEGG גם היה סכסוך אחר עם אפוקס..על אי קבלת קבוצת לוחות- לא בהכרח רק ההחזרותת..בכל מקרה, אולי באמת להם היה משלוח פגום- לא אומר שלא, אבל אם המשלוח שנמכר כרגע בארץ בסדר (והוא כן- לפי כל הדיווחים) אין סיבה לוותר על הלוח.

לגבי הOC, צודק- מסכים איתך..בגלל זה אם תשים לב הג'יגה בייט היה הלוח המומלץ כאשר ההבדל בינו לבין האפוקס היה כ250 ש"ח ויותר, אבל כיום כשההבדל כמעט ולא קיים- האפוקס מקבל את ההמלצה כשיש סיכוי שייעשה OC בעתיד (ובזה הוא עדיף, ללא ספק).

כמו כן, לג'יגה בייט אין עדיין את עניין ה1\5 פתור..בינתיים רוב המשתמשים מדשדשים איתו בFSB של 150-160.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה8K5A3\8K5A2 נקראו כך כיוון שהם חידשו משהו לעומת ה8K3A..לעומת הREVים השונים של ה7VRXP שרק ניסו לתקן את בעיית התאימות- האפוקסיםה חדשים הגיעו עם הKT333CE (אולי גם חלק מהדגם הראשון), SB חדש יותר וכללו כרטיס קול O\B טוב יותר וכן כרטיס מובנה.

הבעייה של האפוקס היא בבדיקת רוחב הפס של סנדרה, שתוקנה בביוס ערוך.

שגוי, ולא נכון.

שגוי, האיפוקסים החדשים זה בדיוק כמו עוד REV ל8k3a ולא יותר מזה, גם בג'יגה-בייט הREV 2 הוא עם kt333CE.

לא נכון, כי הבעיה היא עם הלוחות האלה זה להריץ את הזכרונות בTIMINGS עצבניים בלי להעלות את המתח(ואני לא מדבר על OC) גם עם הזכרונות הכי יקרים. שים לב: אתה מתעלם באופן מוחלט מבעיות התאימות עם הג'יפורס 3, הבעיות עם בקר הRAID ושאר הבעיות שדווחו כאן.

סדרה דפוקה- לפי מה שהבתני לNEWEGG גם היה סכסוך אחר עם אפוקס..על אי קבלת קבוצת לוחות- לא בהכרח רק ההחזרותת..בכל מקרה, אולי באמת להם היה משלוח פגום- לא אומר שלא, אבל אם המשלוח שנמכר כרגע בארץ בסדר (והוא כן- לפי כל הדיווחים) אין סיבה לוותר על הלוח.

לפי מה הבנת? מה שאני מבין עוד יותר זה שפנדה מסוכסכים כמעט עם כל אדם/חנות/יבואן שני(נראה לי יותר שעם כל אחד) ואולי בגלל זה הם משמיצים את הלוחות של ג'יגה-בייט?

על סמך מה אתה אמר שהשמלוח שהגיע לארץ הוא בסדר גמור? ע"פ כל הדיווחים(איזה דיווחים?)? שאני אבין על אלה שלי, על אלה של מני מסיפלמטק על של מי? אני חושב שיש סיבה מאוד גדולה לוותר על הלוח, כי לוח שהחברה שלו העבירה תקלות כאלה בQUALITY CONTROL שלה, ולוח שמקבל שנה אחריות לעומת שלוש שנים של ג'יגה בייט, אני חושב שזה מראה על האמון שיש לחברה במוצרים שלה.

לגבי הOC, צודק- מסכים איתך..בגלל זה אם תשים לב הג'יגה בייט היה הלוח המומלץ כאשר ההבדל בינו לבין האפוקס היה כ250 ש"ח ויותר, אבל כיום כשההבדל כמעט ולא קיים- האפוקס מקבל את ההמלצה כשיש סיכוי שייעשה OC בעתיד (ובזה הוא עדיף, ללא ספק).

כמו כן, לג'יגה בייט אין עדיין את עניין ה1\5 פתור..בינתיים רוב המשתמשים מדשדשים איתו בFSB של 150-160.

עד עוד פעם ממשיך להנעל על טענה מסויימת, ואני בטוח שאתה תמשיך להגיב כאן עד שיגידו לך שאתה צודק כמו בכל ויכוח שיש לך איתי כי אתה תמיד משוכנע שרק EPOX/MUSHKIN/ANTEC או כל מוצר אחר שאנחנו יודעים מה המכנה המשותף שלו יותר טוב. כיום אתה יכול לקנות לוח KT400 של ג'יגה-בייט במחיר פחות או יותר של 8k5a2 ופחות מזה של 8k5a3 עם פיטשרים הרבה יותר טובים, יכולות OC מכובדות בהחלט(שגם כך בסופו של דבר אתה תלך מעבר להן) וגם כרטיס קול וכרטיס מובנים הרבה יותר טובים(קראטיב ורילטק ע"פ כ.קול CODEC 97 וכרטיס של VIA שזה רק סיפור מההפטרה למצא לו דרייבר). בנוסף, תשים לב בג'יגה-בייט אתה יכול להרים את המתח לזכרון, למעבד וגם לAGP(דבר שאין באיפוקס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם יש, באפוקס אפשר לשלוט בכיף על וולטג' לכל חור אפשרי שקשור לאוברקלוקינג.

תתפלא, אבל לא.

ואם כבר באיופקס הזה עסקינן, אזי יש להזכיר כי זה הלוח שבכל ביקורות כמעט העירו על הLAYOUT שלו שהוא פשוט נוראי מכל הבחינות ומי שאין לו מארז מספיק גדול והוא עם יותר משני התקני IDE הוא בצרה גדולה מאוד עם הלוח הזה.

תמונה למי שלא מאמין:

bios.jpg

ולא, עדכון לא פותר את זה. נקודה.

עריכה: לעומת זאת בג'יגה-בייט:

cpusettings.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...