ניפוץ מיתוסים- AMD וGIGABYTE - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניפוץ מיתוסים- AMD וGIGABYTE

SpiritKnight

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי סימפלטק היא דוגמה יותר למיקרו. אבל במקרו - לפחות ממה שאני יודע בפנדה (שהיא מספר 2 במכירות מחשבים אחרי פלונטר לידיעתי) ה VRXP חוזרים המון. אם עברו לך שלושה לוחות של אפוקס מתחת לידים זה לא עדות - כי כולם וודאי היו מאותה סדרה. אבל חנות שעובר דרכה יותר מאות מחשבים בחודש ומוכרת עשרות לוחות כאלה (מראה עיניים - וחבר שעובד שם בתור טכנאי) היא מדד טוב יותר.

עכשיו בטח יערכו את ההודעה הזאת וימחקו הכל... למרות שהיא לחלוטין לגיטימית ולא מפרסמת אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי סימפלטק היא דוגמה יותר למיקרו. אבל במקרו - לפחות ממה שאני יודע בפנדה (שהיא מספר 2 במכירות מחשבים אחרי פלונטר לידיעתי) ה VRXP חוזרים המון. אם עברו לך שלושה לוחות של אפוקס מתחת לידים זה לא עדות - כי כולם וודאי היו מאותה סדרה. אבל חנות שעובר דרכה יותר מאות מחשבים בחודש ומוכרת עשרות לוחות כאלה (מראה עיניים - וחבר שעובד שם בתור טכנאי) היא מדד טוב יותר.

עכשיו בטח יערכו את ההודעה הזאת וימחקו הכל... למרות שהיא לחלוטין לגיטימית ולא מפרסמת אף אחד.

למה שימחקו לך את ההודעה ?

לא היתי סומך על חנות שמשמיצה מוצרים של מתחרים כדי למכור מוצרים שהיא היבואנית שלהם.

אים הם היו מוכרים את REV 2 של הלוחות הללו לא היה חוזר להם שום לוח, היתכן שהם עדין מוכרים גרסאות ישנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין, אין ;)

Corsair XMS 3200C2/3500C2 עובדים יפה מאוד אפילו ב-250 (DDR500)... אומנם ה-3200 עושה את זה בוולטג' מאוד גבוהה ומסכן אבל עם טוב הוא שורד.

אגב, גם ה-TwinMOS PC3200 עושים את זה בכיף.. הבעיה היחידה היא למצוא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי ניסיון עם לוחות של אפוןקס..., במיוחד במחיר הנוכחי...ולא, יצתיבות לא בודקים ע"פ התקנת מערכת- אחרת כל אוברקלוקר למשל היה עובד עם חלנות שעתיים ומכריז שהמערכת שלו יציבה לחלוטין- יציבות בודקים עם שעות של הרצת PRIME\SETI\CPUSTAB\MEMTEST86 (4).

AV, אני מקווה מאוד ששמת לב שאתה הולך כאן על דרך השלילה, ולא נהוג לבסס טענות כאלו בעיקר כשאתה ממליץ על מוצרים - זה שמוצר אחר גרוע לא הופך את המוצר האחר למעולה וזהב. אם לא היה לך נסיון עם לוחות של איפוקס, אז בבקשה ממך אל תקבע קביעות כי זה עוד פעם מראה על האינטרס הניסתר שלך להמליץ על המוצרים האלה.

אולי סימפלטק היא דוגמה יותר למיקרו. אבל במקרו - לפחות ממה שאני יודע בפנדה (שהיא מספר 2 במכירות מחשבים אחרי פלונטר לידיעתי) ה Gigabyte VRXP חוזרים המון. אם עברו לך שלושה לוחות של אפוקס מתחת לידים זה לא עדות - כי כולם וודאי היו מאותה סדרה. אבל חנות שעובר דרכה יותר מאות מחשבים בחודש ומוכרת עשרות לוחות כאלה (מראה עיניים - וחבר שעובד שם בתור טכנאי) היא מדד טוב יותר.

סימפלטק היא לא דוגמא למיקרו, כי אם תלך לפי זה גם זיגזאג(ראה להלן) ופלונטר הם דוגמא למיקרו. ברב החנויות היום מרבית המחשבים שנמכרים עם מעבדי AMD נמכרים עם לוחות אם של ג'יגה-ביט כי מדובר בלוחות שנותנים לך תמורה לכל שקל שאתה משקיע בהם. משום מה פנדה היא החנות היחידה שמתלוננת על תקלות כרוניות בלוחות של ג'יגה-בייט, אולי עדיף לפנדה לבדוק את התקלות בלוחות שהיא עצמה מייבאת ורק אחרי זה לעבור להשמצות של לוחות אחרים(בפנדה תמיד חייבים להשמיץ המתחרה, כדי להגיע למסקנה שהם יותר טובים? כמו בעסקים כך גם בחלקים...)

...בנוסף לזאת מכרנו מאות לוחות אם של GIGABYTE ללקוחות שונים והמסקנה היא:

לוחות GIGABYE הינם אמינים ומצוינים !!

הם מריצים PRIM95 ו 3DMARK2001 יותר מ 24 שעות ברציפות - ביציבות מלאה

נכון להיום הם נותנים יותר תמורה מכל לוח אחר מתוצרת , , MSI, CHAINTECH או כל חברה אחרת.

נ.ב.

לכל חברה יש מדי פעם לוחות גרועים כמו סידרת ה 7VRXP גירסה 1.1 של GIGABYTE שהיתה כושלת, כמו התקלה שיש בפס היצור של הלוחות החדשים של שבאופן מוזר מקצרים פינים ברגליים של בקר ה RAID .

כמו שנאמר - חרה קורה

בבקשה ההוכחה הכי טובה לכך: אם אורן מזיגזאג, שלמחשבים שיוצאים מהחנות שלו יש את בקרת האיכות הטובה ביותר והם נבדקים בקפדנות מרובה, אמר את זה אז אני לא חושב שיש בכלל צורך להתווכח על האמינות של ג'יגה-בייט, בעיקר כשהדברים מקבלים חיזוק של עוד קולגות למקצוע. אני גם מבקש לשים לב לתגובה המתונה וההגונה לגבי לוחות אם שהמתחרים שלו מייבאים(בעיקר AV וIIB) הוא לא משמיץ מוצר מתחרה, למרות שיש בו תקלה בדיוק כמו שהיית תקלה ב7VRXP - כי אין מה לעשות דברים קורים.

עכשיו לגבי הדיון, מה שאני לא מבין לגבי זה איך זה שהם נתנו לסדרה כמו ה8k5a3+ לצאת עם פאקים מהמפעל, הרי מדבור בסדרה של לוחות שהיו אמורים לפתור בהם את המכאובים מה8ka3+(שתי הסדרות מבוססות KT333) בדיוק כמו שב7VRXP 2.0 פתרו את הכאבים שהיו בגרסה 1.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שימחקו לך את ההודעה ?

זה מנהג כזה פה למחוק שמות של חנויות - למרות שבכל מקום אחר בעולם שהייתי בו זה לא קורה - כלומר אני יכול להביא מפרט של מחשב להגיד שהוא מ בלי שיערכו לי את ההודעה.

אני מניח שאם זה לא היה נראה רע רק שם של חנות אחת היה נמחק פה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מנהג כזה פה למחוק שמות של חנויות - למרות שבכל מקום אחר בעולם שהייתי בו זה לא קורה - כלומר אני יכול להביא מפרט של מחשב להגיד שהוא מ בלי שיערכו לי את ההודעה.

אני מניח שאם זה לא היה נראה רע רק שם של חנות אחת היה נמחק פה. :P

החוקים של מנהלי אתר זה הם שאסור לפרסם.

נכון - הם מצנזרים את פנדה - אבל הרי אתה יודע מה הסיבה.

שאלה (אתה מקושר אליהם - תשאל אותם בבקשה ) :

למה באתר של פנדה מותר להשמיץ מתחרים, מוצרים של מתחרים, ולא לתת להם אפשרות להגיב ? לנעול את ההודעות הפוגעות למחוק כל נסיון תגובה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מקושר אליהם? אני מקושר אליהם?

אתה מוזמן לחפש ולראות שרק אתמול היה ת'רד בו גם קובי וגם דן (מינמייזר כידוע) המליצו על ה8K3A2, אז גם הם עובדי פנדה?

זה שאתה לא מוכן לקבל שפנדה פשוט תפסו ייבוא של חברה טובה יותר מאלו שאתם מייביאם לא אומר שצריך להשמיץ אנישם על ימין ועל שמאל.

בהצלחה עם GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי אותו אם הוא מקושר אליהם - הרי יש לו חבר שעובד שם ומעיף מאות לוחות דפוקים של GA - 7VRX / P בחודש.

ואים הוא כן אז שישאל את מה שביקשתי ממנו :)

עריכה:

הלוחות של מצוינים - יש להם מלה פיצרים לא שימושיים ל OC.

הסבר:

1. מרבית האנשים לא עושים OC ולא יעשו .

2. 90% מאלו שקונים ועושים מבטלים את ה OC ועובדים במצב הרגיל ( הם קנו את הלוח בגלל ה- BUZZ WORD שנכון להיום היא OC ).

3. חלקם קנו זאת מכיוון שהמליצו להם לקנות זאת - וזאת כדי שכאשר המחשב יהיה חלש הם יוכלו לכבל עוד ביצועים בעתיד ( BS מוחלט ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לגבי הדיון, מה שאני לא מבין לגבי זה איך זה שהם נתנו לסדרה כמו ה8k5a3+ לצאת עם פאקים מהמפעל, הרי מדבור בסדרה של לוחות שהיו אמורים לפתור בהם את המכאובים מה8ka3+(שתי הסדרות מבוססות KT333) בדיוק כמו שב7VRXP 2.0 פתרו את הכאבים שהיו בגרסה 1.1.

נכון, זה פאק רציני, פאק מכאני יותר והאמת היא שדווקא פאק כזה קל יותר לראות בבקרות איכות שונות, אני מקווה שהחברה למדה מהטעות הזאת וזזהו, ובל נשכח את ימי החושך של ה-VRXP, ואת מספר הגרסאות עד שהוא הגיע למצבו הנוכחי, שהוא באמת מצב טוב, לוח יציב ובאמת מביא תמורה מעולה לכל שקל...

רק אל תשכחו את הזמן בו נמצא הלוח החדש של בשוק לעומת ה-VRXP, אמנם תירוץ מעט עלוב, אבל אם הם היו יוצאים באותו הזמן לשוק קשה לי להאמין שהיית ממליץ חום על ה-VRXP כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...