דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

במילה אחת

פראייר

מי שיש לו את האקסבוקס החדש השלט הוא לא?

ואיך הוא ביד סבבה לשחק איתו?

יש לי את הPS2 והשלט ממש איכותי ונוח..

אנשים שקוראים לאנשים שקונים משחקים פראיירים, צריכים להתלות מהבייצים.

צביעות לשמה, אם זה לא שווה את הכסף שלך, זה לא צריך להיות שווה את הזמן שלך.

ואם זה כן שווה את הזמן שלך, אתה צריך להיות מודע שלכל דבר יש מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור שלא אני אלך לעבוד בשמש בשביל להרוויח 400 שקל למשחק

או שבעצם אולי אני יוריד

טוב אני צריך לחשוב על זה עוד קצת..

בגלל אנשים כמוך חברות מפסיקות לייצר משחקים עם דגש על משחקיות, ועוברים למשחקים מבוססי גימיקים שיקרצו לנתח שוק כמה שיותר גדול כדי להצליח אשכרה למכור משהו, וכדי להגן על הסחורה שלהם, הם נאלצים להשתמש באמצעי הגנה שהם על גבול הבלתי חוקיות שאחרי הכל מי שסובל מהם הם לא אותם ילדונים פלצנים שמורידים את המשחקים, אלה אותם אנשים שקונים את המשחקים במייטב כספם.

אבל בסופו של דבר החגיגה שלכם תגמר, וכמו שאומרים כל כלב בא יומו, היום שבוא כל הפצת המשחקים תקובע בחוק והוא יאוכף בזרוע נטויה הוא לא רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יורידו את המחיר ל-50 שקל אתה לא תקנה או יודע מה 90 אחוז מאלה שמורידים לא יקנו.

למה? כי זה גם בזבוז שאפשר להביא בחינם.

אם המחירים על ההתחלה היו נורמאליים אז קהילת ההורדות לא היתה מתפתחת ככה, אבל היום, לא ניתן לעצור אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן כן כן

כל דבר פורצים חבל על הזמן

אין דבר שלא ניפרץ ולא נאכף אל תדאג אחי שיורידו את המחירים ל50 שקל למשחק ואז אנשים יקנו אפילו מניאקים כמוני

אתה מודע לזה שעלות הפקת משחק ממוצע היא בסביבות ה25 מיליון דולר עכשיו נכון?

הורדת המחירים ל50 שקל לא תגרום לפי לפי 8 יותר אנשים לקנות את המשחקים, אנשים שלא מוכנים לשלם 300 שקל, לא ישלמו שקל.

זה הישראלי המגעיל, למה שאני ישלם מה אני פראייר? רק בארץ חברות יכולות לפרסם שהן הכי מהירות בתוכנות שיתוף קבצים כדי למכור יותר חבילות.

וכן אני מחכה ליום שאתה תשב על השטויות שלך בכלא או תשלם סכום נאה במשך רוב חייך על זה שלא רצית לצאת פראייר, כל כלב בא יומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יורידו את המחיר ל-50 שקל אתה לא תקנה או יודע מה 90 אחוז מאלה שמורידים לא יקנו.

למה? כי זה גם בזבוז שאפשר להביא בחינם.

אם המחירים על ההתחלה היו נורמאליים אז קהילת ההורדות לא היתה מתפתחת ככה, אבל היום, לא ניתן לעצור אותה.

מצטער לבסר לך זאת, המחירים מאוד נורמאליים, סרט ממוצע אורכו שעה וחצי, עלות 35 שקל.

משחק ממוצע, לא רק הSP, הוא בין 8 ל12 שעות משחק, כלומר אם זה שעה לשעה, 12x35=420.

ד"א כל האנשים בסצנה קונים את המשחקים שלהם, we proudly support game developers, if you've enjoyed the game, buy it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המחירים סבבה לגמריה

http://www.underdog.co.il/Product.asp?Pid=nhl2k6360&Cat2Cat1ID=10&Cat2ID=48

¤599 מחיר רגיל

¤469 מחיר מבצע

¤130 חיסכון בקניה:

http://www.sendit.com/game/item/6000000002695

עלות משלות 2.5 פאונד 320 שקל, בהתחשב שזה משחק אתה תשחק בו הרבה הרבה יותר מ10 שעות, זה מאוד זול.

as they say, i rest my case

ככה זה כאשר לא מרוויחים שקל בחיים שלהם מתקמצנים על כל שקל, אנשים שיודעים מה זה עבודה ויודעים מה הכסף שלהם שווה, מבינים לכל דבר יש מחיר, ואם רוצים להנות צריכים לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבסר לך זאת, המחירים מאוד נורמאליים, סרט ממוצע אורכו שעה וחצי, עלות 35 שקל.

משחק ממוצע, לא רשת רק הSP, הוא בין 8 ל12 שעות משחק, כלומר אם זה שעה לשעה, 12x35=420.

ד"א כל האנשים בסצנה קונים את המשחקים שלהם, we proudly support game developers, if you've enjoyed the game, buy it.

1. אל תכתוב שתי הודעות ברצף, אם אני לא טועה זה נגד החוקים.

יש לך האפשרות לערוך את הודעתך הקודמת.

2. על מה לעזעזל אתה מדבר?

אתה רק מחזק את דבריי, לא משנה לאיפה יגיע המחיר, כל עוד הוא יהיה סביר, מורידים ימשיכו להוריד וכאלה שקונים ימשיכו לקנות.

אולי הורדת המחיר תפיע על 10 אחוז מאלו שמורידים.

ואם כבר מדברים על זה סרט ב-35 שקל זה שערורייה כי לפני 6 שנים ככה זה עלה 25 שקל.

משחק עה אז 180 בקושי, היום 230 משחקים שיודעים שיש להם ביקוש.

http://www.sendit.com/game/item/6000000002695

עלות משלות 2.5 פאונד 320 שקל, בהתחשב שזה משחק אתה תשחק בו הרבה הרבה יותר מ10 שעות, זה מאוד זול.

as they say, i rest my case

ככה זה כאשר לא מרוויחים שקל בחיים שלהם מתקמצנים על כל שקל, אנשים שיודעים מה זה עבודה ויודעים מה הכסף שלהם שווה, מבינים לכל דבר יש מחיר, ואם רוצים להנות צריכים לשלם.

לא לכולם האפשרות להזמין מחו"ל מוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אל תכתוב שתי הודעות ברצף, אם אני לא טועה זה נגד החוקים.

יש לך האפשרות לערוך את הודעתך הקודמת.

2. על מה לעזעזל אתה מדבר?

אתה רק מחזק את דבריי, לא משנה לאיפה יגיע המחיר, כל עוד הוא יהיה סביר, מורידים ימשיכו להוריד וכאלה שקונים ימשיכו לקנות.

אולי הורדת המחיר תפיע על 10 אחוז מאלו שמורידים.

ואם כבר מדברים על זה סרט ב-35 שקל זה שערורייה כי לפני 6 שנים ככה זה עלה 25 שקל.

משחק עה אז 180 בקושי, היום 230 משחקים שיודעים שיש להם ביקוש.

יופי ומחירי הסולר בשנתיים האחרונות קפצו מ2 שקל ל5 אז?

הכל מתייקר אתה חושב שעלות ההפקה נשארה זהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי הפקה לא הפקה מעניין אותי כמה זה עולה לי ואם זה עולה יותר מ50 שקל אין מצב אני משלם על זה

תאכלס אם משחק כמו פיפא או NFS או סאן אנדרס היה עולה 50 שקל הייתי קונה בלי לחפש קראק וכו' אבל הם רוצים פי4-6 אז לא פלא שמורידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...