גראס מזיק לגוף או לא ? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גראס מזיק לגוף או לא ?

[NOS]

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה כל מגיני הגראס אומרים סיגריות יותר גרוע או דברים בסיגנון?

אז מה אם סיגריות גורמות יותר נזק אז גראס הוא טוב לגוף ולנפש?

ותיראו יצא לי להכיר מעשני גראס ואני לא חושב שכל מעשן הוא משוגע ויש הרבה שחיים טוב אם גראס

וכמו שאמרו זה עדיף על ווליום אבל זה לא אומר שאין סכנות בלקיחת גראס

וגם האנשים שיצא לי להכיר עישנו בכמויות קטנות פעם בכמה זמן

ולא שימוש קבוע ושהיה להם תהשפעה של הגראס הם לפחות לא אחזו בהגה או עשו משהו חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופטריות :xyxthumbs:

תכלס אני מעשן כבר יותר משנתיים... בשנה האחרונה זה הפך ליומיום... לא אכפת לי אם זה הורג או לא, טוב לי ככה.... במילא נמות בסוף :cool2:

גם LSD זה סבבה אבל זה כבר משו אחר......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע .... אני עישנתי סיגריות וגאנג'ה בהזדמנויות שונות ומשונות , עד שיום אחד אכלתי פטריות ...

או שהן היו מקולקלות , או שלאכול 4 כאלה בבת אחת זה לא מומלץ , אבל ההשלכה הישירה אחרי זה הייתה שהפסקתי לעשן סיגריות לגמרי , ולא נגעתי מאז בגראס/חשיש/סם כלשהו .

רק כשיוצא לי להיות בסביבת מעשנים , אני מתענג על הריח ... הריח הזה פשוט ... אלוהי ... גררר .

למה לא עושים קטורת בריח גאנג'ה !?!?!?!?!?!1111

אוף .

>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופה הופמן, איש טוב - גם אתה גם הוא.

קיצר לא אמרתי שאני מעשן רעל, זה כמו להגיד שה7600 גרוע כי יש 7900, הוא גרוע לעומתו באותה מידה שגראס רע לעומת מי עדן אבל טוב לעומת אלכוהול.

אני עדיין לא הבנתי דבר אחד, כל מי שמתנגד לגראס מכיר אנשים שמעשנים גראס? יודע על מה הם שחים ואיך הם חושבים או איך הם מתנהגים?

איך אתם יכולים לשפוט על בסיס מה שאומרים לכם בטלוויזיה או בבית ספר, הרי ברור שהם לא רוצים שתעשנו באותה מידה כמו שארה"ב לא רוצה שתדעו מי הרג את קנדי. גראס זה דבר נהדר, יש לזה השלכות שליליות בהחלט, אני לא מכחיש את זה אבל השלכות אלו כל כך מזעריות שזה בסוף שווה. זה מחיר זעום תמורת רווח ענק.

תנסו כמה פעמים (זה לא משפיע בפעמים הראשנות) ואז תגידו לי מה אתם חושבים. אתם לא תהפכו לנרקומנים או פושעים מכמה ג'וינטים, אתם לא תמחקו לכם את השכל או תעשו לעצמכם סרטן כמו-כן לא תפתחו סכיזופרניה או פרנויה. תנסו, לא יקרה לכם כלום רע, רק טוב או שלא תאהבו את זה.

וכן, אם אתה אוכל 4 פיטריות בפעם הראשונה אז סביר להניח שתאכל כבדים מדי וזה יפתח לך את התחת.

עריכה: קיצר סטלנים אחים שלי, הגעתי למסקנה, להתווכך דרך האינטרנט זה כמו לרוץ באולימפיידה המיוחדת...

אנחנו לא נצליח לשכנע את כל המורעלים שסמים פסיכואקטיבים זה סבבה, אם תוך 8 דפים לא הצלחנו זה לא הולך לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר מר בחור, אתה מעביר את המסר הרבה יותר טוב ממני:

זה כמו להגיד שה7600 גרוע כי יש 7900, הוא גרוע לעומתו באותה מידה שגראס רע לעומת מי עדן אבל טוב לעומת אלכוהול.

^^^^

this is your brain on drugs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופטריות :xyxthumbs:

תכלס אני מעשן כבר יותר משנתיים... בשנה האחרונה זה הפך ליומיום... לא אכפת לי אם זה הורג או לא, טוב לי ככה.... במילא נמות בסוף :cool2:

גם LSD זה סבבה אבל זה כבר משו אחר......

חבל עליך

בגיל 15 התחלת זה ממש לא טוב

ולעשן יום יום ... זה גם לא מנהג טוב

אני בעד סמים וואללה יש הרבה כמוך בכיתה י"ב כל היום סטלנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כל החברה' שמחפשים סיבה לעשן, תעשו מה בראש שלכם.....

לא סתם יש מדענים שהוציאו את ה-thc מחוץ לחוק (החומר הפעיל בגראס), כל מי שמספר לכם בגלל שאפשר לייצר שמן יותר זול ו-בד מקנביס בגלל זה הוציאו את הגראס מחוץ לחוק מבלבל במוח....

אל תחפשו למה כן לעשן, חפשו למה לא.............

תעשו מה בראש שלכם, אל תחפשו פה סיבות אם זה כן או לא טוב

זה לא טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כל החברה' שמחפשים סיבה לעשן, תעשו מה בראש שלכם.....

לא סתם יש מדענים שהוציאו את ה-thc מחוץ לחוק (החומר הפעיל בגראס), כל מי שמספר לכם בגלל שאפשר לייצר שמן יותר זול ו-בד מקנביס בגלל זה הוציאו את הגראס מחוץ לחוק מבלבל במוח....

אל תחפשו למה כן לעשן, חפשו למה לא.............

תעשו מה בראש שלכם, אל תחפשו פה סיבות אם זה כן או לא טוב

זה לא טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחי אל תבוא לבלבל את המוח בבקשה

אתה כל כך פעור

הוציאו את ה THC מהחוק....אתה יודע שלכל אדם יש THC בגוף?

אמרתי לך תראה את הסרט על ההיסטוריה ואז תדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלדד השוחי פעם עשה כתבה על גראס, הוא אומר שזה לא עושה כלום.

בנתיים שום מחקר לא הוכיח שגראס מזיק והמחקרים שאמרו שהוא מזיק גילו שממשלת ארה"ב ממינה אותם בשביל להוכיח שיש צדק בחוק שלה.

אני אישית תמיד הייתי בדעה שגראס לא עושה כלום, מלא חברים שלי \ אנשים שאני מכיר מעשנים מאז התיכון פה ושם ולא קורה להם כלום ולא הדרדרו לדברים אחרים.

בכל מקרה אלכוהול יותר מסוכן מגראס.

ובכל זאת, מכיוון שששמעתי מלא סיפורים על אנשים שנדפקו מגראס כנראה שהוא עושה משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת אולי גם האנשים האלו היו דפוקים?

תבין שכמעט כל בן אדם צריך טיפול פיסכולוגי,ובכלל כל מי שהולך זה רק עושה טוב

יש אנשים שגראס זה הטריגר להתרפצות בעיה נפשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גראס בכלל לא מזיק ונהפוכהוא(אם ככה כותבים את זה)

לפי מחקרים שקראתי(לא זוכר איפה) העיינים שלך נהיות אדומות אחרי שאתה מעשן בגלל שהגוף רגיש לאיזה חומר שיש בגראס

וזה מגרה את העין ורק מחזק אותה וזה משפיע על הזיכרוןם התווך הקצר ולא עושה שום דבר אז תפסיקו לזיין תשכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...