גראס מזיק לגוף או לא ? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גראס מזיק לגוף או לא ?

[NOS]

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור שגראס מחזק את העין

כל-כך מחזק אותה שאפשר לראות דברים שלא קיימים...

בולשיט.

גראס זה לא כמו שנראה לך שאתה אוכל ומדמיין שאתה רואה פרות מעופפות ודברים כאלה למה שאתה מתכוון קוראים פטריות הזיה או אקסאזי או דברים כבדים כאלה.

מתוך הכרות שהייתה לי עם קבוצה של אנשים שמעשנים גראס(וגם לפי מחקרים באינטרנט) הבנתי שגראס לא מזיק והוא רק מועיל(חוץ מהקטע של המשטרה)

מה שאתה אומר זה שטויות כי גם מי שמתחיל לעשן סיגריות בהתחלה מסתובב לו הראש וככה אמרו לי שזה גם בגראס ככה וסיגריות זה חוקי וגראס זה לא

וסיגריות הרבה הרבה יותר מזיק מגראס אז תפסיק לדבר שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך הכרות שהייתה לי עם קבוצה של אנשים שמעשנים גראס(וגם לפי מחקרים באינטרנט) הבנתי שגראס לא מזיק והוא רק מועיל(חוץ מהקטע של המשטרה)

איזה תמים, ברור שנרקומנים יגידו שהרעל שלהם עוזר לגוף

זה אחד הסימפטומים של התמכרות כאילו??

ותביא בבקשה לינק לאחד המחקרים שהזכרת (בעדיפות למקור מהימן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גראס מזיק לבריאות

אבא שלי עישן בהולנד ממש לא הרבה משהו קטן וזהו

היה מאושפז 3 ימים בהולנד

איך אתה יכול לדעת שלא הביאו לו משהו אחר?

ולמה הוא היה מאושפז(סיבה רפואית ולא בגלל בגראס)

ולא בטוח שהוא אושפז בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[quote=m0sh;1615366] העיניים אדומות כי הם מתייבשות כמו שהפה שלך מתייבש כתוצאה מהעישון זה לא סוף העולם , פשוט מעצבן [/quote] לך אתה תעשה שיעורי בית אח"כ תעיר לי שאני לא מעשן, יא סאטלן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אולי אני לא מבין בעישון גראס, אבל העיניים אדומות כי זה מרחיב כלי דם, ז"א לא לעשן אף פעם שקר לכם, כי זה פשוט לא טוב הגראס מרחיב כלי דם ובכך גורם לקירור הגוף, מה שאומר לא לעשן שקר לכם, כי אז יהיה לכם היפותרמיה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><blockquote data-ipsquote="" class="ipsQuote" data-ipsquote-username="uriya" data-cite="uriya"><div><p> לך אתה תעשה שיעורי בית אח"כ תעיר לי שאני לא מעשן, יא סאטלן</p><p>חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח</p><p>אולי אני לא מבין בעישון גראס, אבל העיניים אדומות כי זה מרחיב כלי דם, ז"א לא לעשן אף פעם שקר לכם, כי זה פשוט לא טוב</p><p>הגראס מרחיב כלי דם ובכך גורם לקירור הגוף, מה שאומר לא לעשן שקר לכם, כי אז יהיה לכם היפותרמיה.....</p><p></p></div></blockquote>ניראה לי שהתבלבלת עם וודקה</p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... נשבר לי הזין לקרוא את כל זה בעמוד 5. אני אביא את דעתי בנושא.

גראס זה סם. סם זה לא חוקי. אלכוהול חומר פסיכואקטיבי, לא חוקי מתחת לגיל 18. אני מעדיף אלכוהול, כי זה פחות לא חוקי. גראס לא ניסיתי אבל כל מי שאני מכיר כמעט ללא יוצרא מהכלל ניסה או מעשן קבוע ואני חייב לציין ש אחד שאני מכיר כמה שנים היה לו שבוע בלי הורים בבית וכל מה שהוא זה לעשן, הוא שהה חצי שנה בפסיכיאטרי וגם כשהוא יצא ואני דיברתי איתו לא מזמן הוא פשוט לא מגיב לכלום, דיברתי איתו ואחרי חצי שעה הוא בא אלי ושאל אותי אם אמרתי לו משו. אבל אני מכיר גם כאלה שמעשנים כמה פעמים בשבוע חשיש וגראס וכל מה שבא טוב ושהיו בריאים כולם בסדר גמור, מי שהיה מפגר נשאר מפגר ומי שהיה פסדר נשאר פסדר.

אבל בכל זאת אני מעדיף אלכוהול!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...