גראס מזיק לגוף או לא ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גראס מזיק לגוף או לא ?

[NOS]

Recommended Posts

יושבים או לא , ברגע שאתה מגדל לבד בבית , יש לך פוטנציאל להפצה , ולזה אתה לא רוצה להיכנס .

חוץ מזה, אי אפשר להשיג היום בשוק גראס ... יש רק היידרו , והוא עולה ים .

אם תחליט למכור קצת , קח אותי בחשבון :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין שום הוכחות שגראס מזיק באופן תמידי, או מזיק בטווח הארוך לגוף או למוח. הסכנות היחידות שגראס מהווה הן: התמכרות נפשית (לא פיזית) לסם, שאיפת עשן לריאות (במידה ואתה מעשן אותו) ואת העובדה שאתה יכול להיעצר על זה. כל שאר הסכנות הן זמניות בלבד.

ורק לשם הבהרה: לא, אני לא מעשן גראס.

מחזק, והיו אנשים שטענו שחברות הסיגריות נלחמו שזה יהיה מחוץ לחוץ למרות שאין הוכחה שזה מזיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יושבים או לא , ברגע שאתה מגדל לבד בבית , יש לך פוטנציאל להפצה , ולזה אתה לא רוצה להיכנס .

חוץ מזה, אי אפשר להשיג היום בשוק גראס ... יש רק היידרו , והוא עולה ים .

אם תחליט למכור קצת , קח אותי בחשבון :xyxthumbs: .

חח סבבה דבר איתי בפרטי ונראה ...

מחזק, והיו אנשים שטענו שחברות הסיגריות נלחמו שזה יהיה מחוץ לחוץ למרות שאין הוכחה שזה מזיק..

יש איזה סרט על המהלך הזה ... לא זוכר את השם שלו
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גראס כן גורם למחלות נפש

למה אתה כותב שטויות הא?

לא מחלות ולא נעליים-גראס זה סם ולכל סם יש את ההשפעה שלו למעט סמי הזיות קשים כמו LCD

שום סם קל לא יגרום למחלות נפש-אלה אם כן זה כבר שם וזה יוצא בעזרת הסם וזה נכון גם לאלכוהול

תוצר לואי של גראס: חוסר חשק מיני ובכמויות גדולות ולאורך זמן יכול לגרום בעיות ...אבל מדובר בכמויות ענקיות

לאלכוהול יש סיפטומים יותר קשים והסיבה שהוא חוקי זה תאונה של ההיסטוריה וכמובן שימון טוב של הרשות המחוקקת

גראס זה אחלה סם לשימוש במידה ובטח עדיף על אלכוהול

ג'ארס ו או חשיש-התוצר האיכותי יותר של אותו הצמח והסטלה בהתאם

עריכה: הוא לא ממכר בכלל

הולנד חוקי

דנמרק חוקי ברוב האיזורים

אנגליה בקרוב

אוסטרליה "חוקי" במרכאות כי אף אחד לא יעצור אותך על זה גם לא לגידול+פסטיבל ענק שכולו גראס פעם בשנה(מארדיגראס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הוכחות שגראס מזיק באופן תמידי, או מזיק בטווח הארוך לגוף או למוח. הסכנות היחידות שגראס מהווה הן: התמכרות נפשית (לא פיזית) לסם, שאיפת עשן לריאות (במידה ואתה מעשן אותו) ואת העובדה שאתה יכול להיעצר על זה. כל שאר הסכנות הן זמניות בלבד.

ורק לשם הבהרה: לא, אני לא מעשן גראס.

השאלה המרכזית שמעלה ון אוס היא שאלת הסיבתיות. אין ויכוח על קיום הקשר, הוא אומר, השאלה היא רק כיוונה של הסיבתיות. באחד המחקרים עקבו אחרי קבוצה גדולה (מעל ל-?1,500) של נערים ונערות בגילאים 4-16 שנים, ובדקו גם התפתחות של סכיזופרניה וגם שימוש בקנביס. שתי הנחות הסיבתיות נמצאו נכונות גם החולים השתמשו יותר, גם המשתמשים חלו יותר.

לאנשים עם נטייה גנטית לחלות בסכיזופרניה, מזכיר ון אוס, יש רגישות מיוחדת לקנביס. ממצאים חוזרים מראים שבגן COMT צירוף אללים (allels) מסוים מוביל לסיכוי מוגבר לחלות במחלה אצל משתמשים. עכשיו יש לנו לא רק קשר, אלא גם גן ספציפי שיכול להסביר את הקשר הזה. בעיני ון אוס זה מספיק.

בסיום הדברים, הקהל מקבל הזדמנות לשאול שאלות. חוקר הודי שיושב בקהל מציין שבארצו השימוש בקנביס נדיר וזניח, ועדיין שכיחות הסכיזופרניה שם היא (כמו ביתר העולם) בערך אחוז אחד. בתגובה מספר אחד החוקרים האמריקניים ששימש כנציג של האו''ם בפקיסטן על שימוש שכיח מאוד בקנביס בפקיסטן בקרב נשים צעירות, אפילו בגילאים 13 ו-?14, כדרך התמודדות (לדבריו) עם מצוקות החיים, כמו נישואין כפויים בגיל צעיר, באמצעות בריחה לסם. האמריקני מספר שהיה עד לשיעורים גבוהים מאוד של נערות צעירות ופסיכוטיות בביקורו בפקיסטן.

http://www.haayal.co.il/story_2583

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עושה רק גראס ופעם בשבוע לא יקרה לך כלום .. במילא אתה מתנקה כל השבוע ...

וכל מי שכותב פה דברים מבלי לנסות .. הצעה שלי , קודם תנסו אחר כך תכתבו ..

למה מה אתה מבין?? אין לך מושג בכלל מזה הדבר הזה אתם שם מזיין בשכל לאנשים תמימים שחושבים "טוב נו, פעם בשבוע לא יקרה לי כלום, הגוף "מתנקה" יהיה בסדר"

חברה אין כזה דבר, הדבר הזה מעורר מחלות נפשיות, זה אומר שלכל אחד בפנים במוח יש מחלות נפשיות רדומות כמו סכיזופרניה ומאניה-דיפרסיה ולא חסר, ושאיפה אחת! אחת ויחידה קטנה באופן נסיוני, סתם ככה בשביל הכיף לנסות יכולה לעורר מחלת נפש כזאת ולהביא אותם לאיזה מוסד ופשוט לגמור אותכם.

יש אלפים פשוט אלפים של בני נוער שאפילו לא מעשנים באופן קבוע סתם ניסו פה ושם ונדפק להם הראש יש להם סכיזופרניה והם מפתחים בעיות נפשיות ולא מסוגלים לחיות אתה חיים שלהם כי למחלה כמו סכיזופרניה אין שום תרופה, ברגע שקיבלת אתה עם זה כל החיים וזה לא משהו שאפשר לחיות איתו בצורה נורמלית.

יש אלפי מקרים שאתם לא שומעים עליהם אבל דווקא על אלה שמעשנים כל החיים וכלום לא קרה להם כלום כן מספרים.

גראס זה לא צחוקים חבל לכם על הזמן, אל תקשיבו לאף מטומטם זה משפיע על כל אחד אחרת, אחד יכול לעשן פעם אחת ולהדפק שני יכול לעשן כל החיים ולא יקרה לו כלום.

אל תגעו בזה אל תתקרבו לזה ואל תחשבו שזה תמים, זה פשוט מטעה, יש כל מיני מטומטמים שחושבים שהם מבינים מה הם אומרים וזורקים מילים כאילו עשו על זה דוקטורט.

אני אומר לכם בכאב ובצער כי זה קרה במשפחה שלי וזה הורס משפחות, אל תגעו בזה זה מ-ס-ו-כ-ן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי לעשן גראס בסוף אתה תתמכר לזה ותבזבז ימבה כסף אם סיגריו לוקח בשנה למעשן כבד 100000 שקל אז גראס זה 200000 :-\

הכי טוב זה אלכוהול ותהל כול רוסי שזה חובה מאוד להיות אלכוהליסט קשה אם או ברוסיה או בארץ אחרת

וגם אני שותה אלכוהול כול יום והרבה בין בקבוק לאיזה 3 וחצי בקבוקים וכול דבר שכשור לחריף ועוד אנ רוסי אז על תלבלבלו

אז אני אומר לך העצה שלי טעבור לאלכוהול

והיו כאן כמה שיגודו שלא זה לא עושה שום דבר אבל טעות זה ממכר וגורם לרצות עוד ועוד עד שתגור באיזה קרטון במשאית זבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מה אתה מבין?? אין לך מושג בכלל מזה הדבר הזה אתם שם מזיין בשכל לאנשים תמימים שחושבים "טוב נו, פעם בשבוע לא יקרה לי כלום, הגוף "מתנקה" יהיה בסדר"

חברה אין כזה דבר, הדבר הזה מעורר מחלות נפשיות, זה אומר שלכל אחד בפנים במוח יש מחלות נפשיות רדומות כמו סכיזופרניה ומאניה-דיפרסיה ולא חסר, ושאיפה אחת! אחת ויחידה קטנה באופן נסיוני, סתם ככה בשביל הכיף לנסות יכולה לעורר מחלת נפש כזאת ולהביא אותם לאיזה מוסד ופשוט לגמור אותכם.

יש אלפים פשוט אלפים של בני נוער שאפילו לא מעשנים באופן קבוע סתם ניסו פה ושם ונדפק להם הראש יש להם סכיזופרניה והם מפתחים בעיות נפשיות ולא מסוגלים לחיות אתה חיים שלהם כי למחלה כמו סכיזופרניה אין שום תרופה, ברגע שקיבלת אתה עם זה כל החיים וזה לא משהו שאפשר לחיות איתו בצורה נורמלית.

יש אלפי מקרים שאתם לא שומעים עליהם אבל דווקא על אלה שמעשנים כל החיים וכלום לא קרה להם כלום כן מספרים.

גראס זה לא צחוקים חבל לכם על הזמן, אל תקשיבו לאף מטומטם זה משפיע על כל אחד אחרת, אחד יכול לעשן פעם אחת ולהדפק שני יכול לעשן כל החיים ולא יקרה לו כלום.

אל תגעו בזה אל תתקרבו לזה ואל תחשבו שזה תמים, זה פשוט מטעה, יש כל מיני מטומטמים שחושבים שהם מבינים מה הם אומרים וזורקים מילים כאילו עשו על זה דוקטורט.

אני אומר לכם בכאב ובצער כי זה קרה במשפחה שלי וזה הורס משפחות, אל תגעו בזה זה מ-ס-ו-כ-ן!

שתוק דביל, ערמה של שטויות שזה פשוט לא יאמן

שטוף מוח מדיסאינפורמציה

לא ממכר לא גורם-לא יוצר מחלות נפש ולא מסוכן כמו אלכוהול

אלכוהול וניקוטין אלו הסמים הכי ממכרים שיש ובין המסוכנים ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כותב שטויות הא?

לא מחלות ולא נעליים-גראס זה סם ולכל סם יש את ההשפעה שלו למעט סמי הזיות קשים כמו LCD

שום סם קל לא יגרום למחלות נפש-אלה אם כן זה כבר שם וזה יוצא בעזרת הסם וזה נכון גם לאלכוהול

תוצר לואי של גראס: חוסר חשק מיני ובכמויות גדולות ולאורך זמן יכול לגרום בעיות זיכרון...אבל מדובר בכמויות ענקיות

לאלכוהול יש סיפטומים יותר קשים והסיבה שהוא חוקי זה תאונה של ההיסטוריה וכמובן שימון טוב של הרשות המחוקקת

גראס זה אחלה סם לשימוש במידה ובטח עדיף על אלכוהול

ג'ארס ו או חשיש-התוצר האיכותי יותר של אותו הצמח והסטלה בהתאם

עריכה: הוא לא ממכר בכלל

הולנד חוקי

דנמרק חוקי ברוב האיזורים

אנגליה בקרוב

אוסטרליה "חוקי" במרכאות כי אף אחד לא יעצור אותך על זה גם לא לגידול+פסטיבל ענק שכולו גראס פעם בשנה(מארדיגראס)

אתה טוען שהוא מדבר שטויות כאשר אתה פולט שטויות בקצב:

1. גראס כן יכול לגרום למחלות נפש ולהתקפים פסיכוטיים. זה מוכח על ידי מספר מחקרים גדולים שנערכו על ידי חוקרים מוסמכים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2803377,00.html

2. בהולנד הוגשה לאחרונה הצעת חוק כדי למנוע מכירת גראס בקופי שופס. זה עדיין חוקי למכור אבל יכול להיות שהחוק יעבור. בדנמרק הגראס לא חוקי למעט באיזור אחד קטן בשם כריסטיאנה שמהווה בעצם אוטונומיה מסויימת בתוך דנמרק. בשאר דנמרק השימוש והסחר אסורים לפי חוק. לגבי ההקלות בחוקי הסמים באנגליה כבר דובר על כך מ-2002 אך בינתיים אין שום חוק שהקל על מדיניות הסמים שם. לגבי החוק באוסטרליה אני מחפש כרגע מידע על כך ואני אדווח בקרוב.

http://forum.ale-yarok.org.il/viewtopic.php?t=738&highlight=&sid=90e31c64fcd32acd487388a27ff700c8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NOS תבקש שימחקו את הת'ראד הזה, אל תיהיה אידיוט - אמנם זה פורום מחשבים והסיכוי שיש כאן שוטרים הוא ממש נמוך, אבל מניסיון של חבר שלי - הם נמצאים בהרבה מקומות באינטרנט, פשטו לו על הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שהוא מדבר שטויות כאשר אתה פולט שטויות בקצב:

1. גראס כן יכול לגרום למחלות נפש ולהתקפים פסיכוטיים. זה מוכח על ידי מספר מחקרים גדולים שנערכו על ידי חוקרים מוסמכים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2803377,00.html

2. בהולנד הוגשה לאחרונה הצעת חוק כדי למנוע מכירת גראס בקופי שופס. זה עדיין חוקי למכור אבל יכול להיות שהחוק יעבור. בדנמרק הגראס לא חוקי למעט באיזור אחד קטן בשם כריסטיאנה שמהווה בעצם אוטונומיה מסויימת בתוך דנמרק. בשאר דנמרק השימוש והסחר אסורים לפי חוק. לגבי ההקלות בחוקי הסמים באנגליה כבר דובר על כך מ-2002 אך בינתיים אין שום חוק שהקל על מדיניות הסמים שם. לגבי החוק באוסטרליה אני מחפש כרגע מידע על כך ואני אדווח בקרוב.

http://forum.ale-yarok.org.il/viewtopic.php?t=738&highlight=&sid=90e31c64fcd32acd487388a27ff700c8

עוד שטוף "מחקרים גדולים ומוסמכים"

כנראה שההולנדים הדנים האוסטרלים האנגלים בקרוב מטומטמים וישראל וארה"ב הם הם הנאורים

הסיבה היחידה שזה לא חוקי פה היא בגלל ארה"ב שהרי אנחנו מעתיקים מהם הכל ומקשים עוד

הגראס לא יהיה חוקי כל עוד יש לובי ושימון של תעשיית האלכוהול, סיגריות וכו'

כל כל מחקר שאתה מצטט בכיף יש 10 שיגידו הפוך

אגב גם בארץ יש גראס חוקי והוא ניתן לחולי סרטן להקלה על הכאבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתוק דביל, ערמה של שטויות שזה פשוט לא יאמן

שטוף מוח מדיסאינפורמציה

לא ממכר לא גורם-לא יוצר מחלות נפש ולא מסוכן כמו אלכוהול

אלכוהול וניקוטין אלו הסמים הכי ממכרים שיש ובין המסוכנים ביותר

בואנה אני לא מאמין פשוט שאתה כזה אטום,

נראה אותך מדבר אחרי שמישהו מהמשפחה שלך יקבל סכיזופרניה יחשוב שההורים שלו שונאים אותו יעזוב תבית ואתה לא תראה אותו יותר.

אני אומר לך מנסיון שזה מה שקורה במציאות בשטח, אני לא קורא אף מחקר זה פשוט מה שקורה, להרבה אנשים יש מחלות נפשיות רדומות והגראס מעורר אותם פשוט.

איך אתה כזה החלטי ובטוח בעצמך אתה לא מבין איך אנשים סובלים בגלל החרא הזה, אולי מישהו תמים יקרא את מה שאתה כותב עכשיו בכזה בטחון יעשן ויתעורר אצלו סכיזופרניה, איך אתה יכול לקחת על עצמך את האחריות הזאת?

נראה אותך אומר את זה בפנים של הורים בוכים שאיבדו את הילד שלהם.

ובאמת שזה לא קלישאות אני אומר לך באמת מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שטוף "מחקרים גדולים ומוסמכים"

כנראה שההולנדים הדנים האוסטרלים האנגלים בקרוב מטומטמים וישראל וארה"ב הם הם הנאורים

הסיבה היחידה שזה לא חוקי פה היא בגלל ארה"ב שהרי אנחנו מעתיקים מהם הכל ומקשים עוד

הגראס לא יהיה חוקי כל עוד יש לובי ושימון של תעשיית האלכוהול, סיגריות וכו'

כל כל מחקר שאתה מצטט בכיף יש 10 שיגידו הפוך

אגב גם בארץ יש גראס חוקי והוא ניתן לחולי סרטן להקלה על הכאבים

מוכיחים לך שאתה טועה אז אתה יורד לפסים אישיים, ממש בוגר... אתה מוזמן לנהל דיון רציני אבל דע לך שדיון רציני אמור להיות כאשר יש לך ידע בנושא ועם הוכחות לדברייך (ולא, חבר שלך שעישן גראס ואמר שזה אחלה זה לא הוכחה שגראס עושה טוב).

הוכחתי לך שבדנמרק יש איסור על גראס (למעט בבסיס צבאי לשעבר בשם כריסטיאנה שמהווה בעצם אוטונומיה של אנרכיסטים), בישראל יש גם איסור על גראס ואין שום חוק שאמור להקל על מדיניות הסמים, בארה"ב יש מדיניות סמים קשוחה, באנגליה עדיין לא הייתה שום הקלה בחוק למרות טענותייך ובאוסטרליה השימוש המותר היחיד הוא במריפואנה בלבד ולא בגראס. למרות כל זאת אתה טוען שאני טועה וממשיך להיאחז בדברים שאתה ממציא מהראש...

נ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אני לא מאמין פשוט שאתה כזה אטום,

נראה אותך מדבר אחרי שמישהו מהמשפחה שלך יקבל סכיזופרניה יחשוב שההורים שלו שונאים אותו יעזוב תבית ואתה לא תראה אותו יותר.

אני אומר לך מנסיון שזה מה שקורה במציאות בשטח, אני לא קורא אף מחקר זה פשוט מה שקורה, להרבה אנשים יש מחלות נפשיות רדומות והגראס מעורר אותם פשוט.

איך אתה כזה החלטי ובטוח בעצמך אתה לא מבין איך אנשים סובלים בגלל החרא הזה, אולי מישהו תמים יקרא את מה שאתה כותב עכשיו בכזה בטחון יעשן ויתעורר אצלו סכיזופרניה, איך אתה יכול לקחת על עצמך את האחריות הזאת?

נראה אותך אומר את זה בפנים של הורים בוכים שאיבדו את הילד שלהם.

ובאמת שזה לא קלישאות אני אומר לך באמת מנסיון.

אז ככה:

מחלת נפש נמצאת ורדומה כל סם יוציא אותה החוצה ואין קשר דווקא לגראס.

כן סמים גורמים לסבל כן גם אלכוהול וסיגריות: אלימות, תאונות, סרטן, מוח כבד ועוד ועוד

אני לא שומע אותך מדבר על הסמים הקשים באמת

גארס לא יגרום לאלימות, סרטן וכו'

כן ניסיון גם לי יש בענין וגם ניסיון רע עם חבר שעבר בדיוק מה שאתה מתאר, שוב זה היה שם והסם הוציא את וזה לא משנה איזה סם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...