אני מעוניין להמליץ לכם על רמקולים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין להמליץ לכם על רמקולים

AC/DC

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אתם קצת מגזימים !

החברה הזו קיימת שנים !... ויש לה מוצרים טובים אבל כל אחד פה יוצא באימרות כאלה ואחרות כאילו כמה נסיון וכמה הם שמעו בחיים שלהם ...

ה 2101 שלהם ו 301נשמע ממש טוב ברמת מחיר שלה !... אז תפסיקו לדבר שטויות .

אני לא רוצה כל כך לדבר על ה סטלייט כי מה שאני חושב על הסטלייט זה בדיוק מה שאני חושב על ה INEAR ...

שרק ביגלל הגודל יש הרבה דברים שהם מפסידים ביצור צליל שלהם !... אבל המדף שלהם וכל הציוד מסביב באיכות ששווה את המחיר !....

ותחלס אני יכול להבין את Scorpion כשהוא נותן השווה למדף אבל שוב מדף זה מדף וסטלייט זה סטלייט ...(פחות איכותי ובא על חשובון יופי יותר )

ROEY--1

לתת דעה שלילית זה משהו אחד

סתם לקטול ולבאס זה כבר סתם משחק ילדים טיפשי...

צודק בזה נסגר הדיון אני מקווה ....

תתחדש! ההההכן ותודה על ההמלצה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש גם את המערכת המדוברת של בוס, לאחר צפיה בסרט מקורי הכולל את כול אפקטי הסאונד במילה אחת אכזבה! פשוט צליל מאכזב!.

אם כבר סטלייטים אז בחצי מחיר יש מערכות של מורל שנשמעו לי הרבה יותר טוב מהבוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה מהרמקולים זה העיקר !!!!

אני באופן אישי לא אוהב את Bose עד היום לא שמעתי מוצר אחד שלהם שנשמע לי טוב

הם מצטיירים בעיני יותר כחברה לצעצועים יותר מאשר לציוד .

שיטת השיווק שלהם היא מאד אגרסיבית ויעילה אבל אני בטוח במעל למיליון אחוז שבטווח מחיר המטורף שהם דורשים

בהחלט אפשר למצוא להם מתחרים שיאכילו את המוצרים שלהם (רמקולים במקרה הספציפי שלנו) באבק.

זאת הדעה שלי

אבל כמו שאמרתי כבר קודם אם אתה מרוצה מהם ואתה מרוצה מההשקעה זה החלק הכי חשוב כי בסופו של דבר

בטחום הזה הכל עיניין של טעם!!!

מזל טוב ותיהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב2000 שקל אני קונה זוג מדפיים שישפילו את הבוז צעצוע האלה, ברור?

תגיד לי משהו ..מה אתה לא מבין..זה סט 5.1 ואני חוזר 5.1!!!!

תראה לי ב 2000 שקל סט 5.1 שישפילו אותם...

זה לא חוכמה אני יכול ב 2000 שקל להביא לך גם אחד שישפיל את הזוג שתביא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה רמקול אחד ומה? תשמע במונו?

5.1 סטלייטי זה בדיחה, אתה פשוט לא מבין את זה.

אני מעדיף לראות עם זוג נורמליים מאשר 5 קופסת אשל עם טוויטרים וקופסת נעליים עם דרייבר של סאב.

אם התג שלהם 4500 שקל אז למה אתה מבקש ב2000 שישמעו יותר טוב? ב4000 יש סטים מדהימים של מורל לדוגמה, שהרבה יותר מאוזנים טונאלית, או KEF, או Canton בקצת יותר.

Bose מייצרים מוצרים סבירים ויש להם שיווק מדהים, זה הכל.

ואני ממש לא הולך להתווכח עם ילד קטן שקנה סט שלהם ובטוח שהוא הכי טוב בעולם, ושמע בחיים שלו שני סטים של עם רסיבר של יאמהה בטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכל ליקרוא לי ילד קטן שאתה מביא כזו תגובה אם אתה רוצה לחזור על המישפט הזה עוד פעם כדאי שתאמר לי אותו בפנים ואתה יכל לאמר לי אחרי זה אם אני ילד קטן אני לא גורר אף אחד אבל אין לי בעיה להיגרר בקטנע (עוד ילד אחד קיבל חינוך מה קרה ?)

אני שמעתי מערכות ב מאות אלפפי שקלים שממש לא אהבתי - אני יאמר לך כמה דוגמאות למשל בקולנוע בסינמהסיטי באולם הגדול יש להם חתכת מערכת ואני לא היתרשמתי הבוז שלי נישמעים יותר טוב לדעתי

או שאני הולך למסיבה (נאמר אומן 17) יש להם סאב שיכל להביא לך התקף לב לא הזיז לי ביכלל נישמע לי כמו מערכת מונו מסריחה ועוד פעם " הבוז שלי נישמעים לי יותר טוב "

וגם היתי בכל מיני ברים ומסיבות בחול ששמעתי JAMO JBL ממש חמודים וגם לא היתרשמתי מהם כל כך אבל את ה JBL די האבתי

ועוד משהו שאני יכל לאמר לך הוא שליפני מלא זמן שלא הבנתי כל כך ברמקולים אני חושב 8 שנים קנו לי מערכת INSP 4.1 וממש היתרשמתי מהסאב הקטנצ'ק שמוציא חומר טוב והרמקולים החמודים

אגב באוטו יש לי מערכת של יותר מ 10 אלף 6.2 ואיתה אני יכל להרוג עטלף מספיק להגביר וליפתוח את הבגז' וגמרנו יש עליך פן ורעש מרטיט שהרג פעם עטלף (חחחחח) הוא טסטסטס צורח כמו נבה מעופפת והיתנגש באוטו ומת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי מערכות ב מאות אלפפי שקלים שממש לא אהבתי - אני יאמר לך כמה דוגמאות למשל בקולנוע בסינמהסיטי באולם הגדול יש להם חתכת מערכת ואני לא היתרשמתי הבוז שלי נישמעים יותר טוב לדעתי

או שאני הולך למסיבה (נאמר אומן 17) יש להם סאב שיכל להביא לך התקף לב לא הזיז לי ביכלל נישמע לי כמו מערכת מונו מסריחה ועוד פעם " הבוז שלי נישמעים לי יותר טוב "

וגם היתי בכל מיני ברים ומסיבות בחול ששמעתי JAMO ממש חמודים וגם לא היתרשמתי מהם כל כך אבל את ה די האבתי

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אגב באוטו יש לי מערכת של יותר מ 10 אלף 6.2 ואיתה אני יכל להרוג עטלף מספיק להגביר וליפתוח את הבגז' וגמרנו יש עליך פן ורעש

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

עצוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האודיו בסינימה סיטי באמת בלתי נסבל (בלי קשר לבעיות שיש להם עם הרמקולים קדמיים כל פעם).

מהJBL שאני מכיר וגם BOSE, שיצא לי לשמוע, יש להם המון צבע ולא מספיק הפרדה, הצליל שלהם נחמד. אבל לא שווה את תג המחיר לעומת המתחרים שמספקים צליל הרבה יותר אמין.

אני מנייח שיש להם טובים גם, אבל אני מדבר על הסדרות הזולות יותר (10,000 ומטה).

אני יכל להרוג עטלף מספיק להגביר וליפתוח את הבגז' וגמרנו יש עליך פן ורעש מרטיט שהרג פעם עטלף (חחחחח) הוא טסטסטס צורח כמו נבה מעופפת והיתנגש באוטו ומת

ולי יש מנוע דיזל ב10K שקל בערך הוא עושה גם הרבה רעש.

פעם שמעתי מכונת כביסה שלא השתמשו בה המסיר אבנית, אתה יכל להרוג פיל עם הרעש הזה...מדהים!!1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכל ליקרוא לי ילד קטן שאתה מביא כזו תגובה אם אתה רוצה לחזור על המישפט הזה עוד פעם כדאי שתאמר לי אותו בפנים ואתה יכל לאמר לי אחרי זה אם אני ילד קטן אני לא גורר אף אחד אבל אין לי בעיה להיגרר בקטנע (עוד ילד אחד קיבל חינוך מה קרה ?)

וגם היתי בכל מיני ברים ומסיבות בחול ששמעתי JAMO JBL ממש חמודים וגם לא היתרשמתי מהם כל כך אבל את ה JBL די האבתי

ועוד משהו שאני יכל לאמר לך הוא שליפני מלא זמן שלא הבנתי כל כך ברמקולים אני חושב 8 שנים קנו לי מערכת INSP 4.1 וממש היתרשמתי מהסאב הקטנצ'ק שמוציא חומר טוב והרמקולים החמודים

אגב באוטו יש לי מערכת של יותר מ 10 אלף 6.2 ואיתה אני יכל להרוג עטלף מספיק להגביר וליפתוח את הבגז' וגמרנו יש עליך פן ורעש מרטיט שהרג פעם עטלף (חחחחח) הוא טסטסטס צורח כמו נבה מעופפת והיתנגש באוטו ומת

POWER<>QUALITY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...