אני מעוניין להמליץ לכם על רמקולים - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין להמליץ לכם על רמקולים

AC/DC

Recommended Posts

זהו, חיי אינם חיים ללא של בוז!!!

תמצאו מנהל פורום חדש ותבואו להלוויה שלי, אני מתאבד בלי בוז...

:behead:

מי מנסה לבאס אותך לעאזאל? מנסים להסביר לך משהו פשוט בוז= 10 אחוז וייצור ועוד 90 אחוז שיווק גאוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזל טוב הוא רשם באנגלית :yelclap:

אם אתה לא יכל בלי תלך למישהו שיש :silly:

אני מיתחייב לבוא אני רוצה ליראות מה בוז עושה לאנשים שמשוגעים עליהם :silly: :silly:

סתם ביצחוק

אנשים שמנסים לבאסי בוא ניראה מממ לפחות חצי אם לא הרבה יותר

ועוד כמה שרק מנסים להראות את עצמם בתמונה ורושמים מה שמישהו אחר רשם עם קצת שינוי במילים ובדרכלל הם לא יודעים כל כך מה הם רשמו אז תעשה טובה

אני לא יודע למה אתה מיתאכזר לעצמך ככה פשוט תשמע אותם

כולם אומרים פה הם חרא הם חרא אבל רק בודדים אמרו שהם שמעו אותם ולפי זה הם אמרו שזה "חרא" וזה גם פחות מחצי שאמרו שהם שמעו השאר אמרו שהם מצוינים

למה אני צריך לחזור על המישפט שאמרתי לא פעם אחת ?

אף אחד לא מבין למה המונים אומרים עליהם שהם מס' אחת

רק התגובות עליהם חיוביות והם מוכרים ומכרו מיליונים

למה אנשים קונים אם זה חרא?

אני חושב שאלו הם הרמקולים הכי נימכרים או לפחות בן הכי נימכרים

על טעם שמיעה ראיה רגשות וריח אין מה להיתווכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שזה הכי נמכר או בין הכי נמכר לא אומר שזה טוב.

זה שהרבה אנשים אוהבים ומרוצים מזה גם לא אומר שזה טוב.

אנחנו כולנו יודעים שיש יותר מדי מפגרים בעולם הזה (עצוב אבל נכון).

אתה נהנה מהרמקולים סבבה תהנה.

אבל להגיד שהם הכי טובים זה כבר הגזמה.

אני גם בדיעה ש bose הם יותר שיווק מאשר איכות.

אחרי ששומעים רמקולים בגודל נורמלי (מדף ומעלה) אני לא חושב שאפשר לבוא ולהגיד שרמקולים בגודל של הסטיילטים של bose איכותיים יותר. (כמובן שצריך לבחור רמקולים באיכות טובה אבל אם אתה משווה במחיר רמקולים בגודל מלא לרמקולים סטיילטים אני פשוט לא מסוגל להבין איך מעדיפים את הbose עליהם.

כל הוויכוח פה הוא די מיותר תאמת. כמו שאי אפשר לשכנע אנשים שמוכנים להביא ילדים עם הipod שלהם אני לא חושב שאפשר לשכנע רק בכתב (בלי להראות דוגמא ממשית בחיים והדגמות) אנשים שאוהבים את bose שהם רמקולים באמת לא משהו.

ונקודה אחרונה, כל ההשוואות למערכות באולמי קולנוע ולמערות במועדונים זה גם קצת מיותר אני חושב. אל תשווה רמקולים במועדונים או באולמות קולנוע שאמורים לספק לכמה מאות בני אדם לרמקולים ביתיים שאמורים לספק לך לסלון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יקח את זה כתגובה מסכמת של הרב (אני מדבר על ההוא מעליי)

בוז לא הכי טובים

בוז נחמדים אבל יותר שוויק

אני אוהב את הסאונד שלהם (מה לעשות)

על טעם שמיעה ראיה רגשות וריח אין מה להיתווכך

יש יותר טובים במחיר שלהם

הם יקרים

זהו גמרנו :yelclap::hi:

לפעם הבאה אני ישאל אותכם מה ליקנות סבבה?

תקציב 2000 שקל לרמקולים לחדר שלי - למישהו יש עצה ? אני מעדיף שיהיו הקפים ולא סטריאו

אלה אם תאמרו לי דעה מוסמכת ועובדתית שסטריאו יהיה יותר טוב תודה לכם היה מענייין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המטרה של הרמקולים היא שמיעת מוזיקה ולא במיוחד למטרות סוראונד (סרטים/משחקים), אז תמיד תהיה עדיפות לזוג רמקולים.

ההשקעה של סכום כסף נתון בזוג רמקולים במקום 5-7 רמקולים תתן זוג רמקולים עם יכולת ואיכות גבוהות יותר ממערכת סוראונד.

כדאי לך בסכום כזה ללכת לחנות שמוכרת סטריאו ולשמוע רמקולים מדפיים - כלומר רמקולים שנועדו לעמוד על מדף/שידה/מזנון ולא על הרצפה (וזאת מסיבה פשוטה שלא קיים היצע טוב של רמקולים רצפתיים ב 2000 ש"ח). יש פירמות רבות וטובות ובאמת כדאי מאוד לשמוע בעצמך כי כמו שכבר נאמר סאונד זה נושא מאוד סוביקטיבי ורמקולים שאני אוהב לא בהכרח ישמעו לך טובים ולהיפך.

כדאי להתרחק מחלק מהמותגים שנחשבים "מוצר מדבקה" ראה רשימה כאן: http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1374&postdays=0&postorder=asc&start=135

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר בפתח תקווה. ובכל מקרה בכל חנות יש מגוון שונה של רמקולים. במרחק חצי שעה נסיעה יש לך את כפר סבא, הרצליה, רמת גן, תל אביב ושם בטוח יש חנויות למכביר.

אבל תסתכל כאן לדוגמא: http://www.zap.co.il/models.asp?Sog=E-Speaker&orderby=rate&DB67772=67915&DB67773=129723&pageInfo=1

תוכל לקבל מושג כללי מה נמצא בכוון.

פירמות כמו KEF, , B&W, Jamo, Tannoy בהחלט טובות (שוב תלוי בדגם הצפציפי ובמבחן האזנה) אבל יש עוד רבות אחרות שיכולות להתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...