מעבדי Quad Core או "4 ליבתי" - אין למה לחכות ! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי Quad Core או "4 ליבתי" - אין למה לחכות !

iib

Recommended Posts

בואו נוסיף ש יצא לפני ה 64 ביט והדואל קור ועקב יציאה הקרובה של ויסטה אז למיקרוסופט יש אינטרס שיעברו לחלונות החדש אז כשיצאו ה4 ליבות אני בספק אם תתמוך בזה ואפילו אם תתמוך בזה החיסרון של הדרישות הגבוהות של ויסטה יהיו זניחות בזה ותעבוד באופן יותר אופטימלי . אל תשחכו שיצא אמרו שהוא לא מחדש מי יודע מה וכשהאינטרנט המשיך לתפתח אנשים עברו אילו בגלל התמיכה המרובה והנוחה שלו לאינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה לי . בקישור שנתתם רשום SERWR לא XP

ידוע לי שמיקרוסופט לא תרחה להתאים ללוחות האלה בגלל שאלה שני שווקים שונים

בא נקשה עליך אני רוצה וינדוס 98 אם תמיכה מלאה לדואל אם יש אני יאמין לכול דבר שתגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 1 הציטוטים של נירו רשום שמעבדי ריבוי ליבות גדול מ 2 ליבות יצאו בעוד 3 - 4 שנים . ותוך חפיפה של 2-3 בין לויסטה מיקרוסופט . אז מה יעזור אם תתמוך בכפולה הבאה היא כבר לא תתקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רשמתי שויסטה תעבוד באופן אופטימלי על דואל קור יותר מאשר לאור העובדה ש יצא לפני שאינטל הכריזה על יציאה של המעבדים האלה לאור העובדה שויסטה שוכתבה מחדש והיא אינה מאין הרכבה של לאור העובדה שה4 ליבתי אמור לצאת בעוד כ 3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רשמתי שויסטה תעבוד באופן אופטימלי על דואל קור יותר מאשר XP לאור העובדה ש XP יצא לפני שאינטל הכריזה על יציאה של המעבדים האלה לאור העובדה שויסטה שוכתבה מחדש והיא אינה מאין הרכבה של XP לאור העובדה שה4 ליבתי אמור לצאת בעוד כ 3 שנים

למה לכתוב בלי להבין? אין קשר בין הכרונולוגיה של מערכות ההפעלה לבין תמיכה בריבוי נימים.

ריבוי נימים היא תכונה מובנית במעבדי אינטל כבר מ 80486 (ואולי לפני כן, אבל לגבי 80486 אני יודע בוודאות). המעבד הזה יצא בשנת 1994! במעבדי ה DUAL פשוט יש טיפול "חכם" יותר בריבוי נימים (על ידי הפניית ה OPCODES ששיכים לנים מסויים לליבה מסויימת). בקיצור, גם על 3.1 היית מרגיש בשיפור.

שום דבר בויסטה לא אמור להיות "אופטימלי" בהקשר הזה. מה שחשוב הוא האפליקציה שאתה מריץ.

אמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלונות , אשר זהה מבחינה עקרונית לחלונות 2003 לשרתים, תוכננה מראש לתמוך במספר רב של .

כיוון שליבה נוספת שוות ערך למעבד נוסף, למערכת ההפעלה לא אכפת שהיא תוכננה לפני ריבוי ליבות, כי היא מראש יודעת לעבוד עם מספר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...