גם אצלי ריסטים פתאומיים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אצלי ריסטים פתאומיים

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

יש לי מחשב חדש עם WIN PRO ונדמה לי לאחר שהתקנתי את הדרייברים לכרטיס קול LIVE התחילו להופיע ריסטים סתם ככה.

אז פרמטתי אבל מה שלא ידעתי שזה ממשיך גם אחרי פרמוט. לפעמים נתקע עוד לפני שהוא מציג את ההארדיסקים וגם הרבה פעמים באמצע התקנות של ווינדואז. אז לאחר FDSIK מליון פורמטים והתקנות שונות הדרך היחידה להגיע ליציבות היא להתקין קודם על כונן D (מחיצה של אותו הארדיסק) ולאחר מכן להתקין בC.

ככה שיש לי כרגע דואל בוט (שבכלל מחקתי את הווינדואז השני מD ואני לא יודע איך לבטל את הבחירה כשמפעלים את המחשב) ולאחר כמה זמן וכמה התקנות של תוכנות (שאת כולם הורדתי במיוחד רק כאלה שתומכות בXP הריסטים חוזרים לפעמים. קצת באמצע ניגון של הווינאמפ, קצת כשמפעילים את המחשב ולא נוגעים בו כל כך ולפעמים גם באמצע דברים.

הטמפ' של המעבד היא 32 ומקסימום בעבודה עם הווינדואז והרבה 37 (אינטל)

עשיתי שהמחשב לא יעשה ריסט אוטומטי ולפעמים כשהוא מפעיל מחדש הוא מאשים את הWIN32K.SYS ולפעמים סתם כותב מספרים.

מהה EVENT VIEWER אלה הארורים שקיבלתי

Error code 1000008e, parameter1 c0000005, parameter2 8053d5e7, parameter3 efb36a98, parameter4 00000000.

The computer has rebooted from a bugcheck. The bugcheck was: 0x1000008e (0xc0000005, 0x8053d5e7, 0xefb36a98, 0x00000000). A dump was saved in: C:\WINDOWS\Minidump\Mini100302-01.dmp.

וכמובן לא היה במייקרוסופט פתרון בשבילם

מישהו בבקשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הטמפ' של המעבד היא 32 ומקסימום בעבודה עם הווינדואז והרבה 37 (אינטל)" לא נראה לי ....

שמתי לב אחרי התגובה שלי וכבר מחקתי.. אבל מה עם טמפ' של כרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה סתם לירות באויר...אבל אם אין לך בעיה עם ה HD אז יש לך בעיה בלוח...... אל תשקיע יותר מידי מאמץ....לך למי שמכר לך ותשתמש באחריות שלך גם אם אתה לא בטוח שהלך הלוח......מה כבר אפשר להפסיד.....אחרי כ 5-6 מקרים כאלה שהיו לי ותמיד זה היה בעיה בלוח או ב HD זאת המסקנה היחידה. (בקשר לכרטיס קול....יכול להיות שיש לך OB AUDIO והבעיה בלוח היא במעלים שלו ולכן קרתה התקלה דווקא כשהתקנת את הכרטיס קול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריסה תוקעת את המחשב או מקסימום מכבה אותו.....היא לא עושה RESTART !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בשביל RESTART צריך ניתוק של הזרם וחיבורו מחדש....זה כמו להגיש שהזיכרון יש לו ....עוד מעט הוא גם ידפיס קבצים של WORD ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ריסט של בעיה חשמלית לפי דעתי מפני שכאשר מפעילים את האפשרות של לעשות מסך כחול במקום ריסט הוא לא עושה ריסט אלא מראה את המסך הכחול

הטמפ' של הלוח היא 25 ואם תוכנה מסויימת שאומרת שהיא בודקת טמפ' של ההארדיסק הטמפ היא כ40 מעלות

מפרט:

p4 2000

gigabyte 8IEX (lan+sound) הקול מבוטל

זכרון 256 במהירות 266 חסר שם

suma gf4 4200 128 VIVO

seagate 60 7200

LG CD 52X

TEAC SCSI 8X burner

creative live 5.1

zoltrix 56K modem

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה זמני עד שיהיה להם 2700.

זה מעצבן אותי ! אני לא יכול לשמוע כמה שירים ברצף בלי שהמחשב יתקע. אבל במשחקים (בינתיים, לפני כמה פרמוטים זה קרה גם שם) אני יכול לשחק חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...