AMD מתכננת הורדת מחירים משמעותית ל Athlon 64 כבר החו&#1491 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מתכננת הורדת מחירים משמעותית ל Athlon 64 כבר החו&#1491

shlomom

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עולה פחות... איך בדיוק?

מה אם לוח חדש?

קרור חדש?

זכרונות מהירים יותר?

מעבד x2 5000 יעבוד על סוקט 939 .

סליחה לא הבנתי , אם אני רוצה לקנות מעבד 2X5000 אני לא צריך לקנות לוח-אם ? , לכולם יש בבית לוח-אם לסוקט 939 ?

חוץ מזה אם אני רוצה לשדרג את המעבד שלי ל-940 או 950 אין בעייה

אם אני רוצה מעבד חדש לגמרי אני צריך לוח-אם חדש ! , אם אתה תרצה להחליף למעבד חדש לגמרי (K8L) תהיה חייב גם להחליף לוח-אם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אם התוצאות שפה ? http://www.tomshardware.com/2006/06/05/first_benchmarks_conroe_vs_fx-62/page5.html

או שגם את האתר הזה קנו ? אולי הם קנו גם אותי ???

מה עכשיו הם לא עשו בסדר בבנצ'ים ?

אוף... מה יהיה? תקראו טוב לפני שאתם מגיבים!

בפעם המאה, הבנצ'ים של טום נעשו בביתן של בתערוכה, תחת פיקוח שלהם ולא במעבדות של טום. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, מה הדבר שיוכיח לך שקונרו יותר טוב ???? נראלי שאין דבר כזה

הערכה שלי היא כזאת, הקונרו יהיה שיפור משמעותי מסדרת הפנטיום D, אבל...

הוא יעבור פה ושם את דור האתלון ה-K8 ולפעמים יהיה צמוד אליו.

בתוכנות מקצועיות אני לא בטוח שהקונרו יהיה יותר טוב, בעיקר בגלל המוקש FSB.

אני עדיין רוצה לראות בנצ'ים כמו שצריך, תוכנות מקצועיות, ביצועים ב-64 ביט, משחקים בהגדרות גבוהות ומכמה סוגים.

כרגע הקונרו לא נראה מזהיר מול האתלונים, במיוחד שהם כבר טכנולוגיה בת כמה שנים.

לא סתם עדיין צונחת בבורסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם צנחה בבורסה... וממש לא פחות מאינטל.

זה בגלל מלחמת המחירים הצפוייה בעקבות הקונורו.

הקונורו לא ישפר את הביצועים העסקיים של אינטל בטווח הקצר כיוון שהיא תצטרך להיפטר מהפנטיום-D במכירים מגוחכים.

אולי תקבל כבר את המציאות שה -2 מהיר יותר מה K-8?

מאז שאינטל טענו שהוא מהיר בכ-20% לאותה מהירות שעון מה K-8 לא ראינו שום הוכחה נגד.

והיו מבחנים בלתי תלויים מאז של מספר גורמים...

בנוסף למה שהוא לא יהיה מהיר יותר? תקרא את הכתבה על ארכיטקטורת ה- 2 באנאנדטק.

אין ליבה שמבצעת x86 בצורה יותר טובה ממנו וזאת בהשוואה ישירה ל K-8.

היתרון הבולט היחיד שנותר ל K-8 זה הOn Die Memory Controler שגם הוא די מתבטל מול אלגוריתם ה Pre-Fetch (טעינה מהזיכרון מראש) היותר טוב

שיש ב- 2. עד כדי כך שתוכנות שבודקות Latncy מהזכרון נותנות ביצועים כמעט זהים לשני המעבדים למרות בקר הזכרון המובנה של ה- K-8.

יתרון נוסף של ה K-8 הוא HT ו- ccHT.

אבל תכניס את זה לראש ש FSB זה לא חיסרון כל עוד לא לא יושב עליו יותר מסוקט אחד. כלומר רק בסרברים.

וגם אז ה FSB של הקונרו מאפשר לו לגבור לפחות בתצורות 2S על האופטרון בצורה די ברורה (ראה מבחן אנאנדטק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם צנחה בבורסה... וממש לא פחות מאינטל.

זה בגלל מלחמת המחירים הצפוייה בעקבות הקונורו.

הקונורו לא ישפר את הביצועים העסקיים של בטווח הקצר כיוון שהיא תצטרך להיפטר מהפנטיום-D במכירים מגוחכים.

אולי תקבל כבר את המציאות שה -2 מהיר יותר מה K-8?

מאז שאינטל טענו שהוא מהיר בכ-20% לאותה מהירות שעון מה K-8 לא ראינו שום הוכחה נגד.

והיו מבחנים בלתי תלויים מאז של מספר גורמים...

בנוסף למה שהוא לא יהיה מהיר יותר? תקרא את הכתבה על ארכיטקטורת ה- 2 באנאנדטק.

אין ליבה שמבצעת בצורה יותר טובה ממנו וזאת בהשוואה ישירה ל K-8.

היתרון הבולט היחיד שנותר ל K-8 זה הOn Die Memory Controler שגם הוא די מתבטל מול אלגוריתם ה Pre-Fetch (טעינה מהזיכרון מראש) היותר טוב

שיש ב- 2. עד כדי כך שתוכנות שבודקות Latncy מהזכרון נותנות ביצועים כמעט זהים לשני המעבדים למרות בקר הזכרון המובנה של ה- K-8.

יתרון נוסף של ה K-8 הוא HT ו- ccHT.

אבל תכניס את זה לראש ש FSB זה לא חיסרון כל עוד לא לא יושב עליו יותר מסוקט אחד. כלומר רק בסרברים.

וגם אז ה FSB של הקונרו מאפשר לו לגבור לפחות בתצורות 2S על האופטרון בצורה די ברורה (ראה מבחן אנאנדטק).

בחייך... ;D

האנטק נו באמת... למה החברה מאנטק השתמשו בגרסה MySQL 5.0.21, שהגרסה הנוכחית היא MySQL 5.0.22,

כי הם יודעים טוב מאוד שיש לאופטרון באג בגרסה MySQL 5.0.21 בבקשה...

http://bugs.mysql.com/bug.php?id=15815

אנה-טק אממ... אני מריח הרבה כ-ס-ף! :cool2:

עריכה:

זאת השטות הכי גדולה שכתבת, כי אדוני... שני ליבות מתחלקות על אותו באס fsb, אז גם הקנגרו יסבול מצוואר בקבוק, אופס סליחה... קונרו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך... ;D

האנטק נו באמת... למה החברה מאנטק השתמשו בגרסה MySQL 5.0.21, שהגרסה הנוכחית היא MySQL 5.0.22,

כי הם יודעים טוב מאוד שיש לאופטרון באג בגרסה MySQL 5.0.21 בבקשה...

http://bugs.mysql.com/bug.php?id=15815

אנה-טק אממ... אני מריח הרבה כ-ס-ף! :cool2:

אתה פתאטי... תקרא את התאור של הבאג -

It is happenin on RH AS 4 Linux with 4 64bit CPUs with HT (8

logical).

לא על אופטרון...ובכלל תוצאה של Hyper Threading.

ולא משפיע על האופטרון...

רק כדי לאשר את הדברים בכתבה של אנאנד יש ביצועים גם תחת מסד נתונים PostgreSQL

וגם שם הוודקרסט מוביל... ושאר המבחנים השונים בכתבה שבהם הוודקרסט מוביל גם מחזקים את התוענה שאתה נאחז בתירוצים קלושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת השטות הכי גדולה שכתבת, כי אדוני... שני ליבות מתחלקות על אותו באס fsb, אז גם הקנגרו יסבול מצוואר בקבוק, אופס סליחה... קונרו :lol:

תחשוב לפני שאתה כותב.

גם שני הליבות של האתלון חולקות את בקר הגישה לזיכרון... זה לא כאילו לכל אחד משני הליבות שיושבות על אותו סוקט יש בקר שונה.

ולכן רק כאשר יותר מסוקט אחד יושב על ה FSB הוא מוגבל מול הארכיטקטורה של שנותנת גישה לזכרון מכל סוקט על ידי בקר הזכרון המובנה במעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב לפני שאתה כותב.

גם שני הליבות של האתלון חולקות את בקר הגישה לזיכרון... זה לא כאילו לכל אחד משני הליבות שיושבות על אותו סוקט יש בקר זיכרון שונה.

ולכן רק כאשר יותר מסוקט אחד יושב על ה FSB הוא מוגבל מול הארכיטקטורה של AMD שנותנת גישה לזכרון מכל סוקט על ידי בקר הזכרון המובנה במעבד.

איך בדיוק הם חולקות, הבט בנאדם בסקיצה...

בקשר לאנטק כדי שתקרא פה ותבין על מה אני מדבר.

http://aceshardware.com/forums/read_post.jsp?id=120058129&forumid=1

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הם חולקות, הבט בנאדם בסקיצה...

בקשר לאנטק כדי שתקרא פה ותבין על מה אני מדבר.

http://aceshardware.com/forums/read_post.jsp?id=120058129&forumid=1

המלך עירום...

אנשים שקוראים את התראד - האם אתם רואים בסקיצה שהוא צירף יותר מ memroy controle יחיד? אשר נחלק על ידי שתי הליבות...

כי אני רואה רק 1.

ובנוסף - דביל - הלינק שצירפת הוא הודעה של הבןאדם שכתב את הכתבה באנאנד טק ( Johan De Gelas) שהוא גם היה הבעלים של Aces ahardware המקום בו נכתבה התגובה לפני שעבר לאנאנד טק - תבדוק את השם.

ובהודעה -שאתה- צירפת הוא מסביר למה הבדיקה לגטימית.

להתווכח עם מישהו שלא מבין את הטיעונים שלו זה באמת מתיש.

אבל ככה זה תמיד להתווכח עם טיפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק, אתה מזריק לדם?

הינה ציטוט מהאשכול הקודם שלא קיבל תגובה:

FSB זה גרוע.

חרא דבר.

אינטל תקועה עם חרא דבר, באסה לאינטל!

איזה מפגרת יש לה FSB.

מרוצה אורי?

בפועל הקונרו עם הFSB מז**ן את האט'לונים שעולים כפול (ואפילו יותר) ממנו.

אז תעזוב אותך משטויות אורי, מה שמשנה באמת זה לא הטכנולוגיה על הדף אלא הביצועים בפועל, ופה הקונרו לוקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, תבין שהיו המון בדיקות לקונרו, ואם אתה טוען שמדובר ברמאות, זו תהיה הרמאות של העשור, המעבדים ייצאו תוך כמה חודשים וההונאה תיחשף

יש לך מושג אילו נזקים זה יעשה לאינטל ששולטת ב 80% (אם אני לא טועה) משוק המעבדים?

יש לך מושג איזו נטישה תחל לכיוון ?

יש לך מושג כמה שאינטל לא תיקח כזה סיכון בשביל חודש-חודשיים גג של מכירות טובות עד שיגיע כל קונה למסקנה ויזוויע את כל הרשת ?

יש לי חבר שעובד במפעל של אינטל, והוא אמר לי שנכון שAMD יותר טובים היום במשחקים ושהמעבדים החדשים של אינטל הולכים להביס את גם שם

למה שהוא ישקר לי ?

נכון שכולנו היינו רוצים של- יהיה קצת יותר כח ונתח שוק בשביל להנות מתחרות אמיתית בין שתי הגדולות, אבל זה לא נראה כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלנות!!! אנחנו נדע מה קורה כשזה יקרה.

המעבדים ייצאו תוך כמה חודשים וההונאה תיחשף

יש לך מושג אילו נזקים זה יעשה לאינטל ששולטת ב 80% (אם אני לא טועה) משוק המעבדים?

יש לך מושג איזו נטישה תחל לכיוון ?

יש לך מושג כמה שאינטל לא תיקח כזה סיכון בשביל חודש-חודשיים גג של מכירות טובות עד שיגיע כל קונה למסקנה ויזוויע את כל הרשת ?

זה כבר קרה בעבר :lol: (פנטיום 4 :screwy: ) וכן, חודשיים של מכירות טובות שוות את ה"נזקים". עובדה שכבר שכחת כמה זוועות ...

יש לי חבר שעובד במפעל של אינטל, והוא אמר לי שנכון שAMD יותר טובים היום במשחקים ושהמעבדים החדשים של אינטל הולכים להביס את גם שם

למה שהוא ישקר לי ?

נו מה אתה רוצה שיגידו לו בכנס של ? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...