AMD מתכננת הורדת מחירים משמעותית ל Athlon 64 כבר החו&#1491 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מתכננת הורדת מחירים משמעותית ל Athlon 64 כבר החו&#1491

shlomom

Recommended Posts

מה אמרתי לכם... :xyxthumbs:

כתבתי על ההורדות האלו עוד לפני חודש כבר, אבל הפאן-בויס של קטלו אותי, אז הינה בבקשה!

יש לי גם הרגשה, כאשר יושק הקונרו לשוק, תוזיל את המחיר של FX משמעותית וזה יתן מכה למי שמתכננן על ה-E6300-E6400,

בקיצור, אני מחכה ל-FX במחיר מציאה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שכח מFX במחיר מציאה

על איזה אתה מדבר על ה62?

הוא עולה אלף דולר לאלף יח'

הE6300 עולה 180$ לאלף יח' זה פי 5 הם בכלל לא באותה קטגוריה

והFX62 לא יעלה זול כמו שהמעבדים של בגרסאות EE עולים פול כסף ..

אבל תאכלס מהתחרות הזאת אנחנו רק מרוויחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אמרתי לכם... :xyxthumbs:

כתבתי על ההורדות האלו עוד לפני חודש כבר, אבל הפאן-בויס של קטלו אותי, אז הינה בבקשה!

יש לי גם הרגשה, כאשר יושק הקונרו לשוק, תוזיל את המחיר של FX משמעותית וזה יתן מכה למי שמתכננן על ה-E6300-E6400,

בקיצור, אני מחכה ל-FX במחיר מציאה :)

תראה אורי

אף אחד לא קטל אותך באמת

פשוט אנשים אוהבים להתמודד עם מה שיש מול העיניים... ולא להתבסס על שמועות

עד שנראה משהו מ בפועל הקונרו עדיין לוקח

אבל אני אישית מאוד שמח לראות תחרות רצינית

גם נחו יותר מדי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אורי

אף אחד לא קטל אותך באמת

פשוט אנשים אוהבים להתמודד עם מה שיש מול העיניים... ולא להתבסס על שמועות

עד שנראה משהו מ בפועל הקונרו עדיין לוקח

צר לי, אבל עדיין לא ראיתי בתכל'ס מבחן רשמי אחד! ולא תחת העין המשגיחה של אינטל,

אני רוצה לראות דם! שני מחשבים וקונרו מפורקים עד ליסוד עם צילומים! ובאנצ'מרקים בה-כ-ל!

פוטושופ, תלת מימד, משחקים ב-dx, openGL , , , ולא את העוגת פאי המעפנה הזאת.

כמו כן, בדיקה של כל הבנצ'מרקים בקונפיגורציות שונות.

ורק אז נדע בדיוק מה שווה הקונרו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה מבחן רשמי של HEXUS, אבל אתה לא רוצה להאמין אז לא צריך!

חוץ מזה, לא הבנתי. הAM2 ירדו לאזור ה1300 או ה939? כי אני לא רואה שום סיבה להשקיע ב939 בתור מערכת למחשב חדש כיום. (אז יצאו FX62 ו5000X2 למערכת הזו.. אבל מה עם הK8L?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של AMD נכון לרגע זה:

http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118_609,00.html?redir=CPT301

המחירים של INTEL נכון לרגע זה:

http://www.intel.com/intel/finance/pricelist/June_4_06_1ku_Price_web.pdf

ה A64 X2 3800 עולה כרגע $303 (עבוד 2 סוגי הסוקט יחד), בעוד שה D930 עולה $178. הורדה של 30% תביא את ה 3800 ל $212, כך שאני עדיין לא רואה בדיוק איך ה 3800 משתלם מבחינת מחיר (למרות שמבחינת ביצועים הוא יותר טוב).

חוץ מזה, כל סידרת הפנטיום D נמצאת בדרך החוצה (תוחלף ע"י הקונרו, שלפי הביקורות ברשת טוב הרבה יותר מכל הסידרה הזו), ואינטל מנסה להיפטר מהמלאי ע"י הורדת מחירים, בעוד שהמעבדים לסוקט AM2 רק נכנסו לשוק, ובאופן טבעי מחירם יירד במשך הזמן. אני לא רואה איך AMD הולכת לנצח פה, במיוחד שהקונרו ככל הנראה יהיה עדיף מאד מבחינת הביצועים.

חוץ מזה, לא הבנתי. הAM2 ירדו לאזור ה1300 או ה939? כי אני לא רואה שום סיבה להשקיע ב939 בתור מערכת למחשב חדש כיום. (אז יצאו FX62 ו5000X2 למערכת הזו..

נכון, אין שום סיבה בעולם להשקיע בסוקט מת (ה-939), שלא מאפשר שידרוג עתידי.

בקשר למחיר - תסתכל בטבלה של AMD, ותראה שהמעבדים לשני סוגי הסוקט מתומחרים באותו מחיר. מעניין למה אצלנו יש כזה הבדל במחיר...

צר לי, אבל עדיין לא ראיתי בתכל'ס מבחן רשמי אחד! ולא תחת העין המשגיחה של אינטל,

אני רוצה לראות דם! שני מחשבים AMD וקונרו מפורקים עד ליסוד עם צילומים! ובאנצ'מרקים בה-כ-ל!

פוטושופ, תלת מימד, משחקים ב-dx, openGL , וידאו, מדע, ולא את העוגת פאי המעפנה הזאת.

כמו כן, בדיקה של כל הבנצ'מרקים בקונפיגורציות שונות.

ורק אז נדע בדיוק מה שווה הקונרו!

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=186450.0

יש שם 2 לינקים לביקורות, בשניהם יש השוואה מול מעבדים של . בביקורת הראשונה אפילו השתמשו ב-2 מעבדים של - גם ה X2 5000 וגם ה FX-62. בכל מקרה, צריך לזכור שהקונרו עדיין לא שוחרר רשמית, כך שאי אפשר להגיד ב 100% שאלו יהיו הביצועים הסופיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזה ארכיון שלפת את הסרטון הזה :s05:

נכון, ה840 מעבד חלש ורותח בהשוואה ל4800X2, אבל כיום יש את ה950 שעולה חצי מהמתחרה ונותן יחס עלות/ביצועים טוב יותר

וכמובן, אם למישהו בכל זאת יש את התקציב ל4800X2 כבר עדיף לו להמתין לקונרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שחושב שהפנטיום D, במחיר מציאה הוא שיקול נכון לקנות, אז כדאי שתצפו פה בסרטון...

http://www.youtube.com/watch?v=gh9kSS-NiNM

כבר כתבתי שהסדרה הזאת גרועה.

לא הבנתי מה הם בדקו בדיוק בדקו בסרטון

הרכיבו את המעבד על כל הלוחות שיש שמו זכורונות ואז נתנו תוצאות בוואט קיצר לא הבנתי הAMD לקח במבחן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, חחחח, הרגת אותי אם הסרטון הזה.

לתוצאות מוכחות של קונרו מנצח את אקס.2 מעשרות אתרים אתה לא מאמין, אבל לסרטון הזה שאפשר היה לפברק בו 1000 דברים כך שאינטל תכשל אתה כן מאמין ?! :lol: :lol: :screwy:

ואולי מי שעשה את הטסט הזה עובד בAMD ומטפטף לנו על המוח שAMD יותר טובה ?? (כמו שאמרת על אינטל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, מה אכפת שה3800X2 עולה 1300 ש"ח אם הE6300 עולה אותו דבר וקורע את ה3800X2?

אורי, תפסיק להיות פאנבוי.

מה הקשר! זה טוב לבעלי 939, אולי במקרה יש להם כבר לוח וזכרונות...

חוצמיזה אל תצפה לביצועים מרשימים מ-E6300, במיוחד בהעדר היתרון של אחיו הגדול 4מגה מטמון.

עריכה:

בבקשה בלי בנצ'ים של מוצר שעדיין לא על המדף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, מה אכפת שה3800X2 עולה 1300 ש"ח אם הE6300 עולה אותו דבר וקורע את ה3800X2?

אורי, תפסיק להיות פאנבוי.

הרעיון בהורדת המחירים (שתתבצע כמובן עם השקת הקונרו) היא שה 3800+ יעלה באיזור 160$, יותר זול מה pentium D 945 (לפחות לפי המקור הזה ) שאמור לצאת בקרוב. שוב זה לא מידע רשמי אבל מאוד הגיוני אם רוצה להציג מחירים תחרותיים מול . ומדובר במעבדים ל AM2. אבל מן הסתם ה 939 לא יוכלו להישאר במחיר הנוכחי שלהם.

בקיצור שווה לחכות עוד קצת ולראות מה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר! זה טוב לבעלי 939, אולי במקרה יש להם כבר לוח וזכרונות...

חוצמיזה אל תצפה לביצועים מרשימים מ-E6300, במיוחד בהעדר היתרון של אחיו הגדול 4מגה מטמון.

עריכה:

בבקשה בלי בנצ'ים של מוצר שעדיין לא על המדף!

יש לך הוכחה שמה שעושה את ההבדל זה 2MB קאש נוספים? יש הוכחות שאלה שאוכלים את הAMD בלי מלח. אין הוכחה שחוסר בקאש פוגעת בצורה משמעותית בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך להפוך כל דיון כללי (במקרה זה ספקולציות מחירים) למלחמת קונרו ב AM2. יש על זה כבר מספיק דיונים. ועוד יהיו עוד הרבה באוגוסט אחרי שכולם יוכלו לשים יש על הדבר האמיתי.

אבל אם ממש בא לכם להתנצח, אתם מוזמנים להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...