AMD מתכננת הורדת מחירים משמעותית ל Athlon 64 כבר החו&#1491 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מתכננת הורדת מחירים משמעותית ל Athlon 64 כבר החו&#1491

shlomom

Recommended Posts

יש לך הוכחה שמה שעושה את ההבדל זה 2MB קאש נוספים? יש הוכחות שאלה שאוכלים את הAMD בלי מלח. אין הוכחה שחוסר בקאש פוגעת בצורה משמעותית בביצועים.

תראה זה מאוד פשוט, היכולת של הקונרו טובה יותר בתר'ד בודד מאשר במולטי ת'רד,

מהסיבה שאפליקציות קטנטנות יכולות בקלות למצוא מנוחה בתוך 4 מגה קאש שלו, זאת הסיבה שאינטל מאוהבת בבנצ'מרק

סופר פאי 1 מגה, כי שם באמת רואים בברור את היתרון הזה.

הבעיה האמיתית מתחילה כאשר הקונרו צריך להתמודד עם "ערסיות" :hat:, ואז שם הוא נכנס למצב שנקרא "Cache Trashing"

גגל את המושג הזה בגוגל וכך תדע מה קורה שיש יותר מידי cache למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, כנראה גם 74.3K ב3DMARK01 ו23.5K ב3DMARK05 לא אומרות כלום על קונרו, אההה ובטח ובטח 13.5K ב3DMARK06 גם לא אומרת כלום, הן כנראה משתמשות בקש של קונרו ובגלל זה יש לו יתרון, הרי רק קש עוזר לו, אולי בכלל אפשר להוציא את המעבד עצמו ולהשאיר רק את הקש, כדי שהמעבד לא יפריע לקש לעבוד כי הרי רק הקש עושה את כל העבודה... :nixweiss::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

כמה פעמים אתה יכול לחזור על אותן שטויות לא מבוססות?

הקונרו אכן חלש מאוד בכל מה שלא SUPERPI :silly:

computex06_conroebenching_06.gif

computex06_conroebenching_05.gif

ובהחלט כן, המלחמה מורגשת יותר ויותר.

היום, מחירים חדשים בחנות שאני קונה:

3200 עולה 660 שקל

930 עולה 1200

805 עולה 760

3800X2 עדיין תקוע ב 1840

אחלה מלחמה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, הוא גונב 80 ש"ח :errrr:

ברצינות, אורי, אני חוזר :

דיי עם הפאנבויזם!

מה הקשר בכלל לפאן-בויס! :bash:

80 ש"ח... טוב סליחה אצלך הכסף גודל על העצים כנראה. :auto:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80 ש"ח זה לא הרבה בשביל 1800 ש"ח. המחיר ב-KSP מודגש כמזומן שטרות. אם תרצה לשלם ב-KSP לא במזומן שטרות - אלא, נניח, בצ'ק - המחיר עולה, וב-1800 ש"ח עלייה קטנה של המחיר יכולה להיות 80 ש"ח.

מעבר לזה, יש הבדלים בין מחירים בחנויות שונות. יש חנויות שנחשבות שיותר יקרניות, אבל עושים המון בשביל הלקוחות שלהם, יש חנויות שנחשבות יותר זולות אבל זורקות זין על הלקוחות שלהם - מה שלא יהיה, ה-80 ש"ח האלה לא עושים את הטיעון שלך יותר חזק... ל- (בינתיים) אין תשובה הולמת לקונרו. ואולי תהיה להם תשובה בצורת הנחתת מחירים, אבל אני בספק, כי יש להם מספיק Fan Boys והם לא מסוגלים לייצר כל כך הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80 ש"ח זה לא הרבה בשביל 1800 ש"ח. המחיר ב-KSP מודגש כמזומן שטרות. אם תרצה לשלם ב-KSP לא במזומן שטרות - אלא, נניח, בצ'ק - המחיר עולה, וב-1800 ש"ח עלייה קטנה של המחיר יכולה להיות 80 ש"ח.

מעבר לזה, יש הבדלים בין מחירים בחנויות שונות. יש חנויות שנחשבות שיותר יקרניות, אבל עושים המון בשביל הלקוחות שלהם, יש חנויות שנחשבות יותר זולות אבל זורקות זין על הלקוחות שלהם - מה שלא יהיה, ה-80 ש"ח האלה לא עושים את הטיעון שלך יותר חזק... ל- (בינתיים) אין תשובה הולמת לקונרו. ואולי תהיה להם תשובה בצורת הנחתת מחירים, אבל אני בספק, כי יש להם מספיק Fan Boys והם לא מסוגלים לייצר כל כך הרבה...

אם אני משלם במזומן מטבעות כמה זה יוצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

כמה פעמים אתה יכול לחזור על אותן שטויות לא מבוססות?

הקונרו אכן חלש מאוד בכל מה שלא SUPERPI :silly:

עומרי נו באמת... מה אתה מביא לי את הגרסה של 2003, אני עובד היום על סינימה 9.5,

עכשיו תראה מה קורה בגרסה מתקדמת יותר! איפה פה בדיוק היתרון של הקונרו? שלא נדבר על 64 ביט בכלל :lol:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם ממש בא לכם להתנצח, אתם מוזמנים להמשיך.

לא הם לא.

בבקשה לא לזבל את התראד.

הנושא פה הוא הורדת המחירים של . לנושאים אחרים יש תראדים אחרים או שתפתחו תראד חדש.

די כבר לסטות מהנושא כל פעם.

-------

הורדת מחירי X2 עוד לא ראיתי, אבל A64 צונחים.

A64-3200 פשוט בריצפה, ובביצועי סינגל מול 805 הוא קצת קצת קצת המון יותר מהיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במבחן הראשון הE6700 קורע את ה3800X2 ועולה פחות :screwy:

עריכה : רק עכשיו ראיתי את ההודעה של DEUS EX, הגבנו באותו זמן. מצטער...

עולה פחות... איך בדיוק?

מה אם לוח חדש?

קרור חדש?

זכרונות מהירים יותר?

מעבד x2 5000 יעבוד על סוקט 939 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההשוואה של קונרו E6700 מול אקס.2 3800 לא טובה לך אז תשווה בין קונרו 6700 מול FX-62, ביצועים אולי טיפה יותר טובים של הקונרו אבל יחס המחיר של קונרו מול FX הוא 1:5 לפחות, מה תגיד על זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההשוואה של קונרו E6700 מול אקס.2 3800 לא טובה לך אז תשווה בין קונרו 6700 מול FX-62, ביצועים אולי טיפה יותר טובים של הקונרו אבל יחס המחיר של קונרו מול FX הוא 1:5 לפחות, מה תגיד על זה ?

לפני שאתה קופץ למסקנות, תגיד לי בבקשה איך עושים באנצ'מרקים דבילים כאלו!

שים-לב... המערכת של רק עם 1 ג'יגה ראם, לעומת הקונרו 2 ג'יגה ראם, מישהו שם פישל... :screwy:

http://www.tweaktown.com/articles/914/3/page_3_benchmarks_test_system_setup_and_screenshots/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...