פינים שבורים במעבד אינטל 478 - האם המעבד יעבוד - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינים שבורים במעבד אינטל 478 - האם המעבד יעבוד

crazydiamond

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכנסנו והוצאנו כי הלוח היה של חבר אחר והוא עובד איתו עם המעבד שלו, החבר בעל המעבד ללא הפינים אמור לרכוש לוח מתאים ובו הוא ישים את המעבד ואנו חושבים על שתי אופציות: הראשונה אם המעבד יעבוד בסדר ללא הפינים - נבדוק אותו בכל מיני מבחנים ואם הכל יהיה בסדר נשאיר את המצב כמו שהוא.

אופציה שניה: אם יהיו בעיות נבצע את הטיפול ע"י הכנסת סיכות לתושבת, (חבר שלנו שהוא מלחים מקצועי לא הצליח להלחים פינים למעבד - זה קשה מאוד).

אני עשיתי את זה עם AMD64 בסוקט 939 וזה לא היה קשה במיוחד

(השתמשתי בסיכות שדכן, ישרתי והכנסתי לחורים וגזרתי אותם ממש שכמעט לא יבלטו עם מספריים)

עמרי: השאלה היא אם אנו מכניסים סיכות לתושבת וטעינו באורך הסיכה או הנחנו אותה בחור הלא נכון למשל, האם יש אפשרות להוציא אותה בלי בעיה: אם אני אהפוך את הלוח היא תיפול? אני לא רוצה להגיע למצב שבו הלוח יהפוך ללא שמיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תושבת 474 - מצחיק אבל נכון.

הדבר הכי מצחיק זה לראות 2 אנשים בני 30 + - קופצים משמחה ולא מאמינים שמעבד שעבר התעללות וייסורים קשים מתעורר לחיים - המעבד היה עם כל כך הרבה פינים עקומים ולאחר נסיונות יישור נשברו 3 פינים ולאחר ניסיון הלחמה כושל נשבר עוד פין ולמרות זאת המעבד עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

יותר מצחיק לראות שני אנשים בני שלושים שלא יודעים עברית ומדברים כמו ילדים בגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המעבד כבר עובד, אז אל תוציא אותו ואל תכניס סיכות. הכי טוב לשחק איתו כמה שפחות.

יש הרבה פינים ללא שימוש במעבד וכנראה שפר מזלך ודפקת פינים לא חשובים. יש הרבה פינים RESERVED, שזה אומר בשפה יפה - לא בשימוש.

ויש הרבה VCC ו VSS כפולים שלא מזיק אם כמה מהם נושרים.

בקיצור אם המעבד עובד אין שום סיבה להמשיך לשחק איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי בדיוק התכוונת בהערה הזאת? כי אני יודע טוב מאוד שהעברית שלי יותר טובה בהרבה מרוב האנשים פה בפורום, אז לפני שאתה מעליב תחשוב טוב טוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שעות עבודה השקעתם בזה?

לא היה יותר קל פשוט לקנות מעבד חדש? ;D

חבר שלי קיבל את המעבד בחינם, וכל הקטע של ההתעסקות זה בשביל האתגר והכיף, מה גם שאין לו כרגע תקציב לרכוש מעבד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי: השאלה היא אם אנו מכניסים סיכות לתושבת וטעינו באורך הסיכה או הנחנו אותה בחור הלא נכון למשל, האם יש אפשרות להוציא אותה בלי בעיה: אם אני אהפוך את הלוח היא תיפול? אני לא רוצה להגיע למצב שבו הלוח יהפוך ללא שמיש.

כשאני הפכתי הסיכה יצאה

מצד שני מישהו בפורום הסתבך עם זה ולא הצליח להוציא אותה בקלות

אני מאמין שתסתדר :)

נוספה לך אזהרה על ספאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה ממש טריק יפה ..לא ידעתי שזה יעבוד .

אני שמח שמשהו ניסה רעיון כזה .

יש דרך להלחים רגלים שבורות .

1) יש לקחת 4 חתיכות של ניר אלומניום ולגלגל כדי שיקבלו נפח

2) ליצור עיגול של בדיל (זה שארית של בדיל)

3) לנקות את המקום טוב טוב

4) לחבר את הרגל עם כאשר יש את הרגל ולבין המעבד יש עיגול בדיל (נקודה קטנה).

5) משתדלים להעמיד את הרגל עד כמה שאשר פשוט דוחפים גלילי אלומינים שיתמכו ברגל הפצוע בעזרת הרגלים שעדיין קימים .

6) מחממים את הרגל וכך הבדיל מתחבר לרגל ולגוף מעבד (כמות הבדיל צריכה להיות קטנה מאוד!)

7) זה מסריח

10) מלחמים משתמשים בתמיסת זהב להלחמה ומה שנותר זה למעשה להדביק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...