פינים שבורים במעבד אינטל 478 - האם המעבד יעבוד - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינים שבורים במעבד אינטל 478 - האם המעבד יעבוד

crazydiamond

Recommended Posts

קרה לי דבר דומה בעבר פרסקוט 3.0 פין 478 כשהתקנתי את ה BT ניקיתי את המשחה הטרמית הקודמת ובטעות לא שמתי לב שעיקמתי כמה רגליים... הצלחתי לשקם את כולן חוץ מ1 אז המעבד כרגע הוא עם פין שבור (כן גם למעבדים זה קורה) הוא עכשיו במצב של פין 477 :) והוא עובד מעולה אין תקלות עובד חלק כמה שבועות אפילו... והכל רץ חלק :xyxthumbs: בקיצור אל תהססו לנסות לשקם עם פינים עקומים, לא חבל על המעבד? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רצוי לא לגעת בכלל .

אבל זהי הדרך הבטוחה ביותר שאני מכיר כדי להרחיק את ראש המלחם מהמעבד

ולעשות את זה כמה שיותר נקי.

גלילי האלומניום זה כמו לעשות כתר בשניים הם תומכים בשן הפגוע ומאפשרים להלחים מבלי לסכן לא את המעבד ולא את הידים שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חבר שלי (בעל המעבד) קנה לוח חדש במיוחד בשביל המעבד והתקין המעבד עובד אך המחשב לא תמיד יציב ולא נתן לווינדוס לעלות אחרי התקנת SP2, וכשהוא שם מעבד אחר שתקין הכל היה בסדר, - זה אומר שהחיסרון בפינים כן משפיע.

יומיים לאחר מכן קרה הנורא מכל: הוא ניסה להשלים את הפינים החסרים ע"י הצבת סיכות בתושבת ומה שקרה זה שהסיכות נתקעו וכשהוא ניסה להפעיל את המחשב הוא שרף את הלוח ואת המעבד וכשניסה לעשות משהו הוא שרף עוד מעבד בדרך.

הוא השתמש בסיכות של שדכן - מישהו יכול לתת רעיון מה הלך לא בסדר שהכל נשרף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי (בעל המעבד) קנה לוח חדש במיוחד בשביל המעבד והתקין המעבד עובד אך המחשב לא תמיד יציב ולא נתן לווינדוס לעלות אחרי התקנת SP2, וכשהוא שם מעבד אחר שתקין הכל היה בסדר, - זה אומר שהחיסרון בפינים כן משפיע.

יומיים לאחר מכן קרה הנורא מכל: הוא ניסה להשלים את הפינים החסרים ע"י הצבת סיכות בתושבת ומה שקרה זה שהסיכות נתקעו וכשהוא ניסה להפעיל את המחשב הוא שרף את הלוח ואת המעבד וכשניסה לעשות משהו הוא שרף עוד מעבד בדרך.

הוא השתמש בסיכות של שדכן - מישהו יכול לתת רעיון מה הלך לא בסדר שהכל נשרף?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני עוד אמרתי לך את זה בהתחלה שהלוח אם יהיה בסכנה, אבל אתה לא שמעתה לי.... לא חשוב.

בכל מיקרה, יכול להיות שהסיכות של השדכן הם לא כאלה טובות, או שהם נגעו בפינים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...