האם מנת IQ היא תורשתית ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מנת IQ היא תורשתית ?

joni

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אנחנו מנצלים רק 7% מהמח , איך זה שהמח שלנו לוקח שליש מסך כמות האנרגיה שהגוף מייצר?

אם אנחנו ננצל 14 אחוז אז כמה אנרגיה הוא יצרוך? 2 שליש? ומה ישאר לשאר הגוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גזען או משהו אבל אני גם חושב שהאתיופים הם לא באמת יהודים

אז יופי ששלמה היה עם מלכת שבא, שתילך לחפש מי ינענע אותה בצומת מי מכיר אותה בכלל היא לא היתה יהודיה ככה שהם לא יכולים להיחשב יהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו מנצלים רק 7% מהמח , איך זה שהמח שלנו לוקח שליש מסך כמות האנרגיה שהגוף מייצר?

אם אנחנו ננצל 14 אחוז אז כמה אנרגיה הוא יצרוך? 2 שליש? ומה ישאר לשאר הגוף?

אז בכל זאת יש מגלה מסויימת לאדם, כאשר המוח יתחיל "לגנוב" כמות אנרגיה אשר צריכה להגיע ללב וכדומה, האנשים ימודו מדום לב למשל, ממחסור בחמצן וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אצלך הם לא פעילים :silly:

אם היית מנצל 100% מהמוח שלך היית יותר מגאון .

כל בני האדם נולדים עם פוטנציאל יכולות שכליות ורגשיות זהות (הנחה זו איננה מחייבת פוטנציאל תכונות ואופי זהה לכל בני האדם).היכולת האנושית ממומשת באופן שונה מאדם לאדם. רוב בני האדם מנצלים אחוז קטן מאוד מיכולתם (בין 5% ל - 7% בלבד).

מימוש קטן כל כך של היכולת השכלית נובע, בין השאר, מגורמים סביבתיים ואישיים (דימוי עצמי נמוך, רמת שאיפות נמוכה ומוטיבציה נמוכה) ומביוגרפיה לימודית (הפנמת הרגלי למידה לקויים והיכרות לקויה עם תכני הלימוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בכל זאת יש מגלה מסויימת לאדם, כאשר המוח יתחיל "לגנוב" כמות אנרגיה אשר צריכה להגיע ללב וכדומה, האנשים ימודו מדום לב למשל, ממחסור בחמצן וכו'.

you have no idea how the human body works eh?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני לא יודע, ואני לא מתכוון להמשיך בביולוגיה, יותר טוב לקחת פיזיקה + מדעי המחשב (אני לא מבין למה דפקו לי 4 מגמות השנה? ::) )

ואז להינות עם קצת יותר שקט חיים ללא המורה לביולוגיה הבטטה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית מנצל 100% מהמוח שלך היית יותר מגאון .

כל בני האדם נולדים עם פוטנציאל יכולות שכליות ורגשיות זהות (הנחה זו איננה מחייבת פוטנציאל תכונות ואופי זהה לכל בני האדם).היכולת האנושית ממומשת באופן שונה מאדם לאדם. רוב בני האדם מנצלים אחוז קטן מאוד מיכולתם (בין 5% ל - 7% בלבד).

מימוש קטן כל כך של היכולת השכלית נובע, בין השאר, מגורמים סביבתיים ואישיים (דימוי עצמי נמוך, רמת שאיפות נמוכה ומוטיבציה נמוכה) ומביוגרפיה לימודית (הפנמת הרגלי למידה לקויים והיכרות לקויה עם תכני הלימוד).

אפצ'י!

סליחה, אני אלרגי לבולשיט.

אתה לא יכול להגיד "אתה מנצל 5 אחוז מהמוח, אתה מנצל 7, בלה בלה בלה"

המוח לא קשור רק לחכמה, מן הסתם. במח יש לך את מרכז הראיה, מרכז השמיעה, מרכז הטעם, החלק שאחראי על חישה, החלק שאחראי על תפקוד מוטורי (המוח הקטן), החלק שאחראי על קואורדינציה, החלק שאחראי על מיומנות דיבור, ועוד ועוד. כל אלו מסתכמים לבד ביותר מ 15 אחוז מנפח המוח.

מה שאמרת, לגבי ה 5-7 אחוז, נכון לגבי הסרט "סופרבוי", סרט ישראלי גרוע שיצא לפני שנים. שם השחקנים באמת משחקים כאילו הם מנצלים 5 אחוז מהמוח.

כל אחד אוהב לחשוב שיש לו יכולת חבויה (יותר מדי DBZ, אולי?)

אבל תתגבר, אין לך. אתה מנצל את כל המכלול שנקרא המוח שלך, ברמה של 90 אחוז או יותר.

אני ממליץ לקרוא את הטור של בלדד השוחי בנענע, מעניין ואינפורמטיבי. יש שם תשובה מפורטת בדיוק על השאלה הזו, קרא אותה.

פייטר-

זה בניגוד למוח, נכון. השרירים שלך מנוצלים בשעת מאמץ לא במלואם, אבל לא באחוז קטן.

כ 50-60 אחוז, או קצת יותר אם אתה ממש דוחף את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפצ'י!

המוח לא קשור רק לחכמה, מן הסתם. במח יש לך את מרכז הראיה, מרכז השמיעה, מרכז הטעם, החלק שאחראי על חישה, החלק שאחראי על תפקוד מוטורי (המוח הקטן), החלק שאחראי על קואורדינציה, החלק שאחראי על מיומנות דיבור, ועוד ועוד. כל אלו מסתכמים לבד ביותר מ 15 אחוז מנפח המוח.

מה שאמרת, לגבי ה 5-7 אחוז, נכון לגבי הסרט "סופרבוי", סרט ישראלי גרוע שיצא לפני שנים. שם השחקנים באמת משחקים כאילו הם מנצלים 5 אחוז מהמוח.

אבל תתגבר, אין לך. אתה מנצל את כל המכלול שנקרא המוח שלך, ברמה של 90 אחוז או יותר.

אני ממליץ לקרוא את הטור של בלדד השוחי בנענע, מעניין ואינפורמטיבי. יש שם תשובה מפורטת בדיוק על השאלה הזו, קרא אותה.

פייטר-

זה בניגוד למוח, נכון. השרירים שלך מנוצלים בשעת מאמץ לא במלואם, אבל לא באחוז קטן.

כ 50-60 אחוז, או קצת יותר אם אתה ממש דוחף את עצמך.

מדובר על החלקים הפעילים במוח, החלקים שאחראים על המערכות האוטונומיות נמצאים בגזע המוח, כל החלקים במוח שהם פעילים מסתכמים בכ7% מכלל המוח האנושים. לא מדובר על פעילות אחת שמפעילה X, אלא כל חלקים פעילים במוח האנושי באופן כללי בתודעה או בחוסר תודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפצ'י!

ובכן אני דיברתי על הניצול היכולת השיכלית שלך , החושים ויכולת המוטורית שלך כלולים ב 7-5 אחוז , המוח הוא לא בהכרח על גודל ! זה לא קשור לכמה גדול נפח שבו נמצאים החלקים שאחראים על זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד את זה ;D

כימיה 5 יחידות בשביל הבולשיט של בי"ס, ואת הדברים המעניינים באמת- בבית

שאדופוקס- זה לא משנה את העובדה שמה שאמרת זה עדיין בולשיט :\

אתה מנצל יפה מאוד מעל ל 90 אחוז מהיכולת השכלית שלך.

אם מה שאתה טוען היה קרוב להיות חצ נכון, היינו יכולים לעשות בערך 50 פעולות בשניה עם היד. ושהיינו רבים מכות, תאר לך איך זה היה נראה.

אכן, ראית יותר מדי DBZ

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גזען או משהו אבל אני גם חושב שהאתיופים הם לא באמת יהודים

אז יופי ששלמה היה עם מלכת שבא, שתילך לחפש מי ינענע אותה בצומת מי מכיר אותה בכלל היא לא היתה יהודיה ככה שהם לא יכולים להיחשב יהודים

האתיופים יהודים וחצי

להזכירך הגלות היתה 2000 שנה ,וזה לא קשור למלכת שבא ,פשוט גלינו להרבה מקומות

ותמיד התגיירו הגויים סביבנו כמו שתמצא היום ערבים ודרוזים שהתגיירו(לא מעט)

ואני אתן לך עצה לדעת מי לא יהודי (אבל גם היא רק בערך )

מי שהוא אנטי קצוני נגד יהדות ממש(אבל ממש ממש) יש חשש שהוא לא יהודי

אבל שתדע שלא תמיד זה הכלל. שאנחנו עדים שהרבה קצונים חזרו בתשובה.

ומכאן תלמד שמי שיש לו קשר עם היהדות ואוהב אותה הוא יהודי (מכל העדות בלי יוצא מן הכלל)

ותמצא בישיבות הרבה אתיופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...