האם מנת IQ היא תורשתית ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מנת IQ היא תורשתית ?

joni

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה מטופש ? שאמרתי שכל בן אדם משתמש בין 7 לחמש אחוזים מהשכל שלו , זה הוכח מדעית ,אינטיליגנציה רגשית ידועה ודיי מקובלת היום בנוסף למדד ה IQ , מאיפה אני מביא את זה ,סתם בזריקה "אינטליגנציה רגשית " מאת ד"ר דניאל גולמן . רוצה עוד כמה הוכרחות לכך שהפוטנציאל של האדם הוא כמעט בלתי מוגבל , המוח גמיש ורב ממדי מכל , המוח מסוגל ליצור קשרים סינפטיים (דפוסי מחשבה אפשריים ) במספר בלתי מוגבל , זה רק חלק . בקיצור כדי לסכם את מה שאני חושב לכל בן אדם יש פונטנציאל להגיע להרבה מקומות מאד גבוהים השאלה היא מה הוא עושה עם זה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות אמרו כאן IQ לא אומר כמה ידע יש לך אלא תוך כמה זמן אתה יכול ללמוד ולנתח דברים אתה יכול להיות עם IQ 150 ולהיות מוכר נעלים ויכול להיות פרופסור עם IQ 90 אז מה וIQ זה כמו שאמרו כאן שילוב בין תורשה לסביבה

לגבי אשכנזים VS ספרדים

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%A1_%D7%94%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום אחי , היהודים הם גם גזע וגם עם.

אין דבר כזה גזע , כל בני האדם הם מאותו גזע , האחרונים שניסו לטעון אחרת אתה בטח מכיר אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאתאיסטים לא מקבלים את זה כי הם שואלים למה להוא יש צבע כזה ולהוא מבטא ככה וככה

אני אתאיסט ואני מקבל את זה ::)

מן הסתם אנחנו כבר ממזמן לא גזע טהור כי התערבננו עם העמים שחיו איתנו

(לגביי האתיופים זה כבר משהו אחר. אני אישית לא מאמין שהם שייכים לעם היהודי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מטופש ? שאמרתי שכל בן אדם משתמש בין 7 לחמש אחוזים מהשכל שלו , זה הוכח מדעית ,אינטיליגנציה רגשית ידועה ודיי מקובלת היום בנוסף למדד ה IQ , מאיפה אני מביא את זה ,סתם בזריקה "אינטליגנציה רגשית " מאת ד"ר דניאל גולמן . רוצה עוד כמה הוכרחות לכך שהפוטנציאל של האדם הוא כמעט בלתי מוגבל , המוח גמיש ורב ממדי מכל , המוח מסוגל ליצור קשרים סינפטיים (דפוסי מחשבה אפשריים ) במספר בלתי מוגבל , זה רק חלק . בקיצור כדי לסכם את מה שאני חושב לכל בן אדם יש פונטנציאל להגיע להרבה מקומות מאד גבוהים השאלה היא מה הוא עושה עם זה ....

בני אדם מנצלים 100 אחוזים מהמוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה היא שהם הצאצאים של שלמה ומלכת שווא

לפי דעתי זה שטויות

בכל מקרה הם לא יצאו ממצרים והם לא חלק מעם ישראל

אתה מאוד נחרץ לגבי הנושא , מאיפה אתה כל כך בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...