האם מנת IQ היא תורשתית ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מנת IQ היא תורשתית ?

joni

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך הגעת למזרחים ואשכנזים? :kopfpatsch:

באמת צריך להגיד שלהרבה ערסים רמת האינטילגנציה היא בתחת?ובלי קשר לרמת הלימודים או הסביבה?מה לעשות,אבל יש גם אנשים שהם מטומטמים מטבעם [וכדי שלא תגידו שאני גזען-יש גם אשכנזים כאלה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוגיק, עד כמה שהייתי רוצה לומר שמה שאמרת הינן שטויות, זה לא המקרה.

הוכח מדעית שליהודים אשכנזים יש את הIQ הגבוהה ביותר, גם באחוזים הגבוהים, גם בממוצע, וגם בתחתית(כלומר, אם נגיד הIQ הכי נמוך של אשכנזי הוא 80 אז אצל היספאנים נגיד זה יהיה פחות מזה).

למרות שאני לא מייחס לזה חשיבות רבה כי ההגדרה של IQ היא: מה שמבחני IQ מודדים.

וגם אני יכול לבנות מבחן שימדוד משו שיצא שלבני המשפחה שלי תהיה בו את התוצאה הגבוהה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת צריך להגיד שלהרבה ערסים רמת האינטילגנציה היא בתחת?ובלי קשר לרמת הלימודים או הסביבה?מה לעשות,אבל יש גם אנשים שהם מטומטמים מטבעם [וכדי שלא תגידו שאני גזען-יש גם אשכנזים כאלה]

מה שאתה אומר זה פיגור מוחלט.

אני מרוקאי 100% (אבל לא עארס)

ואני יכול להגיד לך שה IQ שלי מרקד לו אי שם הרבה מעל הממוצע (לא דעה אישית שלי, אלא אבחונים שעברתי, ואני לא מתכוון למבחני הדפוקים שיש בכל מקום)

להיות עארס זו התנהגות נרכשת מהסביבה. בגיל 13 אח שלי לא היה, וכיום (בן 18) הוא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה פיגור מוחלט.

אני מרוקאי 100% (אבל לא עארס)

ואני יכול להגיד לך שה IQ שלי מרקד לו אי שם הרבה מעל הממוצע (לא דעה אישית שלי, אלא אבחונים שעברתי, ואני לא מתכוון למבחני הדפוקים שיש בכל מקום)

להיות עארס זו התנהגות נרכשת מהסביבה. בגיל 13 אח שלי לא היה, וכיום (בן 18) הוא כן.

מה הפאקינג קשר?!?!?!

יש אנשים עם IQ גבוה יותר באופן טבעי,ויש אנשים עם IQ נמוך יותר באופן טבעי

בלי קשר למוצא שלך.

[הערסים היה דוגמא רעה,פשוט חיפשתי משהו קיצוני ותופעה שכולם מכירים]

רק לדוגמא...

אני מכיר משפחה שיש בה שני אחים

האח הראשון גאון והאח השני מטומטם אחושרמוטה...

שניהם זכו לאותו חינוך,שניהם קרובים בגיל,ואין שום סיבה לפי מה שאתם טוענים שרמת האייקיו שלהם לא תהיה זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי- התנהגות ואופי אלו דברים נרכשים מהסביבה. על פיהם בד"כ גם ייקבע האייקיו שלך.

אם תהפוך לטיפוס עצלן שבוהה באוויר כל היום ולא אוהב לחשוב, ברור שיהיה לך IQ נמוך

אבל אם תהפוך לטיפוס שמפתח הרבה תחומי עניין, מן הסתם האייקיו שלך יהיה גבוה יותר, כי אתה נותן לשכל שלך לעבוד קצת.

זה לא תלוי רק בחינוך או בגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שIQ נרכש מן הסביבה, בהתחשב בעובדה שיש מבחני IQ גם לילדים בני 3(ויש 3 כאלה שידוע עליהם בעולם בעלי IQ של 130+).

ולכל אלה שאומרים "אני מרוקאי הוא אשכנזי והוא אידיוט":

המחקרים עליהם דיברתי לא קבעו כי כל אשכנזי חכם יותר מכל לא-אשכנזי, אין דבר כזה, לא היה וגם לא יהיה.

באופן ממוצע, לאשכנזים IQ גבוה יותר מכל שאר העדות.

אם אתם רוצים לראות את המחקר, לכו לערך Racial IQ (או משהו כזה, אני לא זוכר במדוייק) בוויקפדיה, מציגים שם את המחקר, המסקנות שלו, וויכוחים עליו ויש גם קישור למחקר עצמו כך שכל אלה שטוענים ש"כל אחד יכול לערוך את וויקפדיה" יוכל לראות שמדובר במחקר שלמרות שהממצאים שלו מדאיגים ואף מפחידים, הם נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...