איך הלך הבגרות במטמ'? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הלך הבגרות במטמ'?

FIRE-KID

Recommended Posts

ישש אוהב אותך אחי!

תגידו המורה העפן שלי הגיש אותי על 80 ואני שווה הרבה יותר...

יש מצב שלמועד ב' הוא מקפיץ לי את הציון?

לא, אתה תוכל לתקן את המגן במועד חורף (אני אתקן אותו בכיתה יב', חורף שנה הבאה אני עושה היסטוריה חחח).

לא אחי לא צריך להוכיח את זה

ואל תדאג ראיתי באיזה ספר שזה משפט רשמי

עכשיו שאני נזכר בפיתרון שלי אני בעצם הוכחתי את המשפט :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עשיתי 003, בתרגיל האחרון באינטגרל לא יודע למה חשבתי שהשטח מתחת לציר X עשיתי 0 מינוס ואז הפונק' כלומר שיניתי את כל הסימנים פלוס למינוס ומינוס לפלוס, אבל הכל בתוך ערך מוחלט ככה שהשטח יצא לי טוב בשורה התחתונה, 10 ושני שליש. יורידו לי על זה שמץ של נק'..?? המורה שלי אמרה לי שלא והיא בודקת בחינות בגרות, מה דעתכם??? להירשם כבר למועד ב' ... כמובן שכל ציון מתחת ל- 100 עגול ב03 נחשב ללא מקובל!

אם סתם היית דוחף את את זה בערך מוחלט, לא נראה לי שיש בעיה.

אבל בגלל שעשית 0 פחות הפונקצייה, זה מראה על הבנה לקויה של הבעיה, לכן, מן הסדר שיורידו לך על כך מספר נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחרי הכל התוצאה יצאה טובה, בכל אופן אני ארשם למועד ב'... זה חינמי וזה מכסה לי את התחת בהנחה שאדע את תוצאות הבחינה לפני המועד ב'.

וקצת סדר בבלאגן:

3 יח"ל עושים: 01,02,03

4 יח"ל עושים: 03,04,05

5 יח"ל עושים, ע"פ היגיון פשוט: 05, 06, 07

כאשר שאלון 03 מהווה שאלון קישור בין 3 יח"ל ל4 יח"ל, ושאלון 05 מהווה קישור בין 4 יח"ל ל5 יח"ל.

בהצלחה לכולם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא חרא חרא מועד ב Here I come :bash: חח טוב כל השיכבה תגיע...

עשיתי שאלה 2 הצלחתי רק את סעיף א' ומישהו יכול להראות את הדרך של ב? ועשיתי גם 4 א(כאן כאן הייתי מעוניין לדעת את ב)אבל בסוף לא הגשתי למרות שהבוחן המעפן הכריח אותי קימבנתי משו במזכירות,כי אם אתה מגיש אז המגן ננעל למועד ב' למרות שהמגן 80 אבל זה לא נחשב משהו.. ו04 חח אפילו לא נכנסתי מגן זוועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם סתם היית דוחף את את זה בערך מוחלט, לא נראה לי שיש בעיה.

אבל בגלל שעשית 0 פחות הפונקצייה, זה מראה על הבנה לקויה של הבעיה, לכן, מן הסדר שיורידו לך על כך מספר נקודות.

זאת גם המחשבה שלי... פשוט בלבול של לחץ... בכל מקרה אני ארשם למועד ב'... אני מקווה שלא יורידו לי על כך נקודות. נחזיק אצבעות.

הלוואי שהציונים יעלו לפני המועד ב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אחי בן כמה אתה...? מי שעושה 4 יחידות עושה את 004 005 006 ומי שעושה שלוש זה 003 004 0005 ומי שעושה 5 יחידות זה 005 006 007....

בכל מקרה כל אחד חייב לעשות 3 שאלונים :kopfpatsch:

=\ בן כמה אני?

אל תיהיה טיפש ואם את לא יודע אל תגיב פשוט...

קיצר אתה

יצאת טיפש.

והנה התשובה בשבילך למה שנכון

כן אחרי הכל התוצאה יצאה טובה, בכל אופן אני ארשם למועד ב'... זה חינמי וזה מכסה לי את התחת בהנחה שאדע את תוצאות הבחינה לפני המועד ב'.

וקצת סדר בבלאגן:

3 יח"ל עושים: 01,02,03

4 יח"ל עושים: 03,04,05

5 יח"ל עושים, ע"פ היגיון פשוט: 05, 06, 07

כאשר שאלון 03 מהווה שאלון קישור בין 3 יח"ל ל4 יח"ל, ושאלון 05 מהווה קישור בין 4 יח"ל ל5 יח"ל.

בהצלחה לכולם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי 005 ולפי השוואת תשובות כל מה שעשיתי נכון חוץ מסעיף ב' בשאלה 2, שם במקום נוסא לאיבר כללי נשארתי עם הנוסאה של סכום איברים לחישוב An

:x

כמה מורידים? 16.5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

006 היה מגעיל רצחחחחחחחחח פשוט גועל נפש!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash:

שאלה 3 הייתה משחקת ילדים, האינדוקציה זוועה בשידור חיי ושאלותת 4-5 היו בינוניות, אני גם אותם לא הצלחתי. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...