איך הלך הבגרות במטמ'? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הלך הבגרות במטמ'?

FIRE-KID

Recommended Posts

רק מלראות את השאלה הזאת החלטתי שאני מתרחק ממנה כמה שיותר

אני החלטתי לוותר על שאלה 4 כי אני לא טוב בשורשים .אז החלטתי ללכת על חמש וטעיתי בו למרות שהבנתי את התרגיל,ובגללו נכנסתי ללחץ והתבלבלתי בשאלה של גידול ודעיכהה .

והכי קטע זה שבאתי הבית ופתרתי את זה בקלות,לעזאזל זה תמידד קורה!!! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני החלטתי לוותר על שאלה 4 כי אני לא טוב בשורשים .אז החלטתי ללכת על חמש וטעיתי בו למרות שהבנתי את התרגיל,ובגללו נכנסתי ללחץ והתבלבלתי בשאלה של גידול ודעיכהה .

והכי קטע זה שבאתי הבית ופתרתי את זה בקלות,לעזאזל זה תמידד קורה!!! :'(

3 לקח לי בדיוק 5 דקות לפתור בלי טעות.

כולם טעו בזה ששאלו בכמה ירד הערך של המכונית, ולא מה הערךץ

4 היה דיי קל, ניחשתי אמנם, אבל העליתי הכל בחזקה ואחרי זה הצבתי ועשיתי שורש על הכל

5 לא עשיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 לקח לי בדיוק 5 דקות לפתור בלי טעות.

כולם טעו בזה ששאלו בכמה ירד הערך של המכונית, ולא מה הערךץ

4 היה דיי קל, ניחשתי אמנם, אבל העליתי הכל בחזקה ואחרי זה הצבתי ועשיתי שורש על הכל

5 לא עשיתי

בשלוש א רק הצלחתי יצא 11.6

בסעיף ב' בגלל הלחץ טעיתי,פתרתי תרגיל כזה בבוקר.

יצא לי 43 אחוז והתשובה היא 53 אחוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי 005.. אני כנרא יקבל בין 75-85.. אני עושה מועד ב' קיץ.. (כדי לשפר) וגם חורף(כדי שהמגן שלי יוכל לעלות כרגע הוא על 80)...

בסיכום יצא לי שאני יעשה 3 בגרויות בטמט' של 005.. יקחו בסוף את הכי גבוה מבין שלושתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מלראות את השאלה הזאת החלטתי שאני מתרחק ממנה כמה שיותר

אז זהו, ששאלה 3 עשיתי בסוף וצדקתי, אבל הרגשתי לא משהו עם התשובה, כי אני לא ממש טוב בקטע של "מעריכי".

אני יודע את הגידול ודעיכה הפשוטות, אלה שהסיכוי שיתנו אותם בבגרות די נמוך.

ואז חשבתי אולי כבר לעשות את 4 ו5, אז העברתי את הדף לראות מזה 5.

שראיתי את הציור הייתי ככה :|, משהו כזה.

ואז קראתי את השאלה והכל, ניסתי להעביר בראש מה צריך לעשות ואז פתאום אני רואה למטה "את הפתרון ניתן להשאר עם LN".

משהו כזה, ואני כזה "....אמממ.....אני לא חשבתי בכלל שצריך להגיע לLN...אז כנראה שאני אחזור לשאלה 3.." חחח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, ששאלה 3 עשיתי בסוף וצדקתי, אבל הרגשתי לא משהו עם התשובה, כי אני לא ממש טוב בקטע של "מעריכי".

אני יודע את הגידול ודעיכה הפשוטות, אלה שהסיכוי שיתנו אותם בבגרות די נמוך.

ואז חשבתי אולי כבר לעשות את 4 ו5, אז העברתי את הדף לראות מזה 5.

שראיתי את הציור הייתי ככה :|, משהו כזה.

ואז קראתי את השאלה והכל, ניסתי להעביר בראש מה צריך לעשות ואז פתאום אני רואה למטה "את הפתרון ניתן להשאר עם LN".

משהו כזה, ואני כזה "....אמממ.....אני לא חשבתי בכלל שצריך להגיע לLN...אז כנראה שאני אחזור לשאלה 3.." חחח ;D

זה היה כזה שקוף שהם יתנו תרגיל עם LN כי כל המעריכיות ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלוש א רק הצלחתי יצא 11.6

בסעיף ב' בגלל הלחץ טעיתי,פתרתי תרגיל כזה בבוקר.

יצא לי 43 אחוז והתשובה היא 53 אחוז

בא' מבקשים את התשובה בשנים, לפי מה שלימדו אותי מעגלים כלפי מעלה לשלם, לכן כתבתי 12 שנים (יענו אחרי שעשיתי t = 11.55 ועשיתי ריבוע מסביב לזה)

בב' צדקת. אבל לא עשית עד הסוף. הערך הוא 0.43 או 43%, הירידה היא 57% ואותה ביקשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא' מבקשים את התשובה בשנים, לפי מה שלימדו אותי מעגלים כלפי מעלה לשלם, לכן כתבתי 12 שנים (יענו אחרי שעשיתי t = 11.55 ועשיתי ריבוע מסביב לזה)

בב' צדקת. אבל לא עשית עד הסוף. הערך הוא 0.43 או 43%, הירידה היא 57% ואותה ביקשו

בתשובות באינטרנט כתוב 11.61 (גם במבחן היה כתוב לכתוב שתי ספרות אחרי הנקודה)

בב' טעיתי בגלל הלחץ משאלה חמש.

חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את 004

אני לא יכול לתת חוות דעת כי דעתי שונה משל כולם פה היה לי ממש קל פתרתי את כול הבגרות בפחות מ40 דקות אחרי 50 דקות יצאתי לאחר שבדקתי פעמיים.

המורה שלי הייתה די בהלם כי היא לא הספיקה לפתור את כול הבגרות פתרתי איתה הכול ויש לי 100 מובטח ו100 סופי במט'.

האינטגרל הראשון לא היה מסובך בכלל אני מכיר מעט מאוד שלא הצליחו בו.

הבעיה של הרוב הייתה בחלק השני, אני אישית עשיתי את תרגיל 3 ו-5.

על 3 אין מה לדבר תרגיל פשוט מאוד רק צריך לדעת הבנת הנקרא תרגיל של 5 דקות.

תרגיל 5 גם פשוט מאוד צריך לקרוא ולהבין אולי זה נראה מסובך אבל דווקא התרגילים שצריך הרבה לקרוא ולהבין הם בדרך כלל הקלים ביותר(אותו מקרה ברקורסיה במחשבים מהשנה), הרבה תלמידים שניסו את 5 נפלו בו כי לא עשו את האינטגרל טוב וחבל.

גם אצלנו הרוב אמרו שיעשו מועד ב

לבחור שמעלי גם לי יצא 11.55 וזה בסדר היית צריך לעשות שורש עשירי מ0.25 אם עשית זה בסדר כול סטיה קטנה בתוצאה היא בגלל המחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן (אגב, יש גם חוזר של החורף חח אז לסיכום אתה יכול 4 חח)

אם אני לא טועה אין חוזר (מועד ב') בחורף.

אני עשיתי 005.. אני כנרא יקבל בין 75-85.. אני עושה מועד ב' קיץ.. (כדי לשפר) וגם חורף(כדי שהמגן שלי יוכל לעלות כרגע הוא על 80)...

בסיכום יצא לי שאני יעשה 3 בגרויות בטמט' של 005.. יקחו בסוף את הכי גבוה מבין שלושתם?

אז למה אתה עושה מועד ב'? לא לוקחים את המגן של החורף עם ציון הבחינה של מועד ב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן (אגב, יש גם חוזר של החורף חח אז לסיכום אתה יכול 4 חח)

זה נכון שלקיץ אני לא יכול לשנות את המגן שלי אבל לחורץ אני יכול לשנות? (עכשיו יש לי 80 ואני רוצה שבחורץ זה יהיה 100) כלומר אם באמת מגיע לי זה אפשרי שבחורף המגן יעמוד על 100? (או אילו בקיץ הקרוב למרות שאני לא מאמין)...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...