אסון אוסלו #2 בדרך... - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון אוסלו #2 בדרך...

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא תהיה שום מלחמה

בייגל טוסט צא מהסרט

השמאלנים יפיי הנפש האלה יעשו מקסימום הפגנה בכיכר רבין.

החרדים יבינו שאין להם ברירה אלא להתגייס והערבים לא יצאו למלחמת אזרחים לבד

ואם הם יכריזו מלחמה, כל הזין להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאנו עם מזוכיזתי מכיוון שלא למדנו שום דבר משגיאות העבר שביצענו בתקופת ממשלת רבין . שבא גם כן חשבנו שאם נעביר ליאסר ערפאת הוא ישתמש בו כדי להילחם בארגוני הטרור. אך כצפוי המצב לא היה כך אלא הנשק שמסרנו לו לבסוף הופנה נגדינו. כעת גם כן אנו משלים את עצמינו שנשק זה יופנה כלפי החמס ולא נגדינו. אך בעתיד הלא רחוק ניווכח שנית עד כמה אנו לא מציאותיים ושוב נשלם בהרבה דם ופצועים על עשיית משגה זה.לכן אני שואל עד מתי ניהיה כל-כך נאיבים? כל -כך תמימים?עוד כמה דם אנו נצטרח לשלם עבור כסילותינו? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאנו עם מזוכיזתי מכיוון שלא למדנו שום דבר משגיאות העבר שביצענו בתקופת ממשלת רבין . שבא גם כן חשבנו שאם נעביר ליאסר ערפאת הוא ישתמש בו כדי להילחם בארגוני הטרור. אך כצפוי המצב לא היה כך אלא הנשק שמסרנו לו לבסוף הופנה נגדינו. כעת גם כן אנו משלים את עצמינו שנשק זה יופנה כלפי החמס ולא נגדינו. אך בעתיד הלא רחוק ניווכח שנית עד כמה אנו לא מציאותיים ושוב נשלם בהרבה דם ופצועים על עשיית משגה זה.לכן אני שואל עד מתי ניהיה כל-כך נאיבים? כל -כך תמימים?עוד כמה דם אנו נצטרח לשלם עבור כסילותינו? :bash:

חוץ מכמה שגיאות כתיב זניחות ,אני תומך בכל מילה שרשמת :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פרטנר לשלום צודק ולמען מדינה פלסטינית בגבולות 67'. ההפגנה מאורגנת ע"י קואליציה של ארגוני חברה אזרחית והמפלגות: פת"ח, מפלגת העם הפלסטינית, , מפלגת "פידא", החזית הדמוקרטית, החזית הפלסטינית לשחרור, ועוד.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד צורם לי ברעיון "שוויון חובות - שוויון זכויות"

וזה ההתעלמות מהתרחיש האפשרי שערביי יתגייסו לצה"ל, ובהמוניהם

ערבים בשריון, ערבים בסיירת מטכ"ל, ערבים בחיל האוויר, ערבים במודיעין - תחשבו על זה לרגע

וזה הצבא שישמור עלינו מהטרור הפלסטיני...

עובדי רס"ר בשיריון טבחים בחיל האוויר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...