שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא

LiorP23

Recommended Posts

• תגובות 325
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלות חוזרות ונשנות על הלוחות אם

הנה התשובה:

אין בעיה להריץ קונרו על כל לוח החל מ-865PE דרך 945 על שלל סוגיו ועד ל-955X ו-975X, וכמובן 965 על סוגיו

הבעיה היא אינה תמיכה של ערכת השבבים (שקיימת) אלא תמיכה של מערכת ייצוב המתח

המערכת הנקראת VRM 11 היא נדרשת על מנת שמעבדי קונרו יעבדו (חוץ מתמיכת ביוס שזה דבר שולי)

אין אפשרות לעדכן מערכת ייצוב מתח של ללא שינוים פיזיים (שגוררים אובדן אחריות כמובן)

מן הסתם יצרני לוחות אם לא יבזבזו זמן על שדרוג ערכות שבבים ישנות

אולי רק את ה-865PE ע"י חלק מהיצרניות כדי לתפוס את פלח השוק של ה-AGP + Conroe

965 מן הסתם כל הלוחות יהיו עם VRM 11 כי הלוחות יצאו אחרי מערכת ייצוב המתח

975X היא הערכה החזקה לזמן הקרוב ולכן גם רוב הלוחות מבוססי ערכת השבבים הזו יזכו ל-VRM 11

955X ו-945 כנראה לא יזכו לכך, לפחות רובם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוחות של לקונרו ב360 שקל עם PCIE ו AGP! :o

מה???????

איפה!!אני כבר איבדתי תקווה!

עריכה:

מצאתי! אבל איפה יש בארץ??

http://www.asrock.com/product/775Dual-VSTA.htm

עריכה X2 :

וואו:

http://digma.co.il/shop/product_info.php/cPath/73_130/products_id/2366?osCsid=e7aee6b4bb67292fdb3cb9a92a282cd4

זה נראה לי אותו הדבר...

אני לא מאמין..איזה בעסב אבל הם דפקו אותנו בקטע של הזכרונות-ה DDR2 וה יש רק 2 סלוטים לכל אחד והם עובדים רק לחוד.

חברה מה אתם אומרים? אסרוק עשו קומבינהיחסית סבירה למדוללי התקציב פה, השאלה אם אנחנו לא נדפקים יותר ממה שאנחנו יודעים על הלוח אם הזה?יש כאן עוד הפתעות? אולי ירידה בביצועים של ה AGP? מה זה רק ל-1.5 וולט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול (אם לא שאלו את זה כבר כמה עשרות פעמים) מה היא ערכת השבבים שמיועדת במיוחד לקונרו?? זתומרת , מה משותף לערכת השבבים לקונרו גם של , גם של ATI , וגם של בעצמם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלתי את השאלה כנראה כמו שצריך , התכוונתי , איזה תושבת פותחה במיוחד עבור הקונרו ? איזה תושבת מתאימה וייעודית אך ורק לו?

אין כזו, כלומר קונרו משתמש בתושבת כמו P4 החדשים ופנטיום D (כפולי ליבה), התושבת ניקראת 775 בטכנולוגית LGA (הפינים נימצאים בלוח אם במקודם במעבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהא... (נכון לכתיבת שורות אלו , ההשקה מחר , וכל עולם החומרה עוצר נשימה) , זתומרת שאם אני רוצה קונרו , אני יכול לקנות לוח עם תושבת LGA775 ?

קריאת העמודים האחרונים הייתה חוסכת את השאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים,

אני חדש כאן.

אני מעוניין לרכוש מחשב ואין לי מושג איזה מעבד לבחור.

את החדש של או של .

אודה על העזרה

תפרט את דרישותיך בהודעה חדשה בפורום מפרטים ויעזרו לך לבנות את המפרט הכי טוב בתקציב

תגידו, הלוחות של הקונרו ירדו למחיר נורמלי עוד חודש/חודשיים?:x

כי זה ממש יקר בינתיים :ם

אה, ומחיר נורמלי בשבילי זה 500-700

לוחות עם איזה דרישות?

בלי OC? יש גם היום מתחת ל-500 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...