שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא

LiorP23

Recommended Posts

תפרט את דרישותיך בהודעה חדשה בפורום מפרטים ויעזרו לך לבנות את המפרט הכי טוב בתקציב

לוחות עם איזה דרישות?

בלי OC? יש גם היום מתחת ל-500 שקל

בלי OC... למשתמש הממוצע שגולש באינטרנט, משחק, תוכנות מסרים ולפעמים תוכנות עריכה (של :ס )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 325
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תסתכל בעיקר על לוחות של עם תמיכה בקונרו (על הלוח פיזית כתוב Conroe)

מצטער על כל הבקשות , אבל כרגיל , הייתי שמח אם היית מביא תמונה או מפרט טכני או משהו בסגנון של לוחות של , ובכלל , הייתי שמח לדעת מאיפה צצה החברה הזאת , כי לאחרונה אני רואה הרבה המלצות עלייהם (חוץ מתחום האוברקלוק שצובר תאוצה והם מפסידים עליה למתחרים שלהם , בעיקר לחזקים שבהם כמו ASUS או DFI שבמקרה של האחרונה שבהם באמת מגיע להם שייכתבו את שמם באותיות גדולות לדעתי) ותהיתי מתיי הם הוקמו , והאם מישהו מההנהלה או מאגף הפיתוח עבד פעם אצל המתחרים שלהם (ובקיצור , האם מגיע להם שיכתבו את שמם ככה או ככה AS-ROCK )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור יש פה קונספירציה, גם אני עובד אצלם כמובן ובאתי לעשות תעמולה...

:nixweiss:

אם אתה כל כך מטיל ספק, אז אל תקנה שום דבר שלהם, למרות שזה שלא ניסית אותם זה כבר אומר כמה אתה יודע עליהם.

ואני לא מגן עליהם, הלוחות שלהם די בינונים אבל מבחינת מחיר ביצועים-הם הרבה יותר טובים.

ASROCK היא החברה היחידה שהצליחה להוציא שיש בו גם AGP וגם PCI-E באותם ביצועים, והם עכשיו כנראה מוציאים זהה רק ל-קונרו.

חברה של קומבינטורים, אבל בזה אתה כבר בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על כל הבקשות , אבל כרגיל , הייתי שמח אם היית מביא תמונה או מפרט טכני או משהו בסגנון של לוחות של , ובכלל , הייתי שמח לדעת מאיפה צצה החברה הזאת , כי לאחרונה אני רואה הרבה המלצות עלייהם (חוץ מתחום האוברקלוק שצובר תאוצה והם מפסידים עליה למתחרים שלהם , בעיקר לחזקים שבהם כמו ASUS או DFI שבמקרה של האחרונה שבהם באמת מגיע להם שייכתבו את שמם באותיות גדולות לדעתי) ותהיתי מתיי הם הוקמו , והאם מישהו מההנהלה או מאגף הפיתוח עבד פעם אצל המתחרים שלהם (ובקיצור , האם מגיע להם שיכתבו את שמם ככה או ככה AS-ROCK )

ASRock היא חברת בת של אסוס שאסוס הקימה כדי לספק לוחות סבירים בלי יותר מידיי באנדל ובלי אפשרויות OC מיוחדות, לשוק הנמוך. כאשר ASUS מוציאים לוחות לשוק הגבוה כמו P5W DH למשל, מוציאה לוחות לאנשים בלי הרבה תקציב, בסביבות ה 500 שקל. נראה לי היא הוקמה לפני איזה שנתיים שלוש.. לא בטוח

[glow=red,2,300]ומה לעזאזל הקשר בין איך את כותב את השם של החברה לבין האיכות שלה??!!?![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASRock היא חברת בת של אסוס שאסוס הקימה כדי לספק לוחות סבירים בלי יותר מידיי באנדל ובלי אפשרויות OC מיוחדות, לשוק הנמוך. כאשר ASUS מוציאים לוחות לשוק הגבוה כמו P5W DH למשל, מוציאה לוחות לאנשים בלי הרבה תקציב, בסביבות ה 500 שקל. נראה לי היא הוקמה לפני איזה שנתיים שלוש.. לא בטוח

[glow=red,2,300]ומה לעזאזל הקשר בין איך את כותב את השם של החברה לבין האיכות שלה??!!?![/glow]

חברה חשובה כמו DFI נהוג לכתוב את שמה באותיות גדולות

נראה לי הוא התכוון להגיד ASS ROCK בתור בוז ללוחות שלה

דווקא לא, תנסה לתרגם AS - ROCK לעברית ותראה מה יוצא

לא, הוא התכוון ל-As Rock, כמו אבן.. יציבים כמו אבן או משהו :screwy:

אני חובב רוק, תנסה לראות את זה מנקודת המבט הזאת :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...