שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא

LiorP23

Recommended Posts

• תגובות 325
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התפרסם מהן ערכות השבבים שיתמכו בקונרו? אם כן רק לתת לי תמספר של הדגמים בבקשה.

והאם אינטל תוציא ערכת שבבים חדשה.

מתי nvidia תוציא ערכה חדשה או מתאימה לקונרו

בקשר למרוביע ליבה אינטל אמרה שיהיה צורך להחליף את כל המערכת? או שזה אותה טגנולגיה ורק להחליף מעבד אני רוצה לדעת אם אינטל אמרה על זה משהו.

965 חלק מה-975

מ-nVidia זה ה-590SLI וה-570SLI ולוח אחד nForce 4 SLI Edition

יהיה הבדל משמעותי בין 6300 לבין ה6200 חוץ מהקלוק?

לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מבולבל עם הקונרו...

מצד אחד, הוא באמת נראה מבטיח במיוחד הקאש שלמדתי עליו עוד קצת היום לעומת המעבדים שיש היום...

ואני די בדילמה...

קונרו אמור לצאת ב23 או 27 ליולי לפי מה שקראתי בפורום, והיום כששאלתי עובד בחנות אר.סי.סי בעפולה הוא אמר שהם שמעו שהוא אמור לצאת ב2007 .. ועד אז אין לי זמן לחכות...

אבל בוא נגיד שאם זה יוצא ביולי ויהיה פה בסוף\תחילת יולי בישראל אני מוכן לחכות...

ופה גם באה השאלה האם המחיר שאני ישקיע עליו שזה לפי מה שאמרו 1100 ומעלה רק למעבד ואין לי מושג מה יהיה המחיר ללוח אם, האם כל זה שווה?

ואם מישהו מכון להסיר שוב את היתרונות של קונרו אולי גם להוסיף קצת הסברים עליו לעומת אחרים אני ממש ישמח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני היקר

היתרנות של הקונרו על פניי מעבדים כפוליי ליבה של היום הוא ביעילות ביצוע החשובים , הליבות היום לא קשורות כמעט אחת לשניה , לכל אחת יש קאש שונה , והמשימות מתחלקות לשניים בין הליבות , לעומת זאת , הקונרו עובד אחרת , מכייוון שלליבות יש level2 קאש משותף , שתייהן יכולות לעבוד ביחד אפילו על אותה משימה תוך חלוקת הזיכרון בינייהן , ככה שעם ליבה אחת צריכה יותר זיכרון מהשנייה, היא יכולה פשוט לקחת , ואז החישובים יעילים ומהירים הרבה יותר ! חוץ מזה (מה שאני עומד להגיד עכשיו הגיוני , אבל רק תיאורטי ,עוד אין לזה הוכחות מאינטל) מכייוון שיחסית למעבדים של היום יש לקונרו "פחות" זיכרון , הוא ייצרוך פחות חשמל, וייפלוט פחות חום , ובקיצור , יותר טוב לאוברקלוק ! עוד משהו , כל יצרניי הלוחות עובדים עכשיו על לוחות שיתאימו לקונרו , לכן אפשר לצפות לתחרות ביצועים ומחירים עזה... (וכמובן , לים של השוואות באתר הזה) לכן אל תצפה שזה יהייה כזה יקר ! רוצה להחזיר לעצמה את שוק המעבדים למערכות השולחניות , והדרך הכי טובה לעשות את זה זה מחירים משתלמים ונמוכים , כלומר ,גם כאן לא יהייה יקר יותר מדיי , כמו מייקרוסופט , יכולה להרשות לעצמה מחירים זולים , מה שamd הצומחת לא ממש יכולה עדיין , בקיצור , יהייה חם (או שלא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מבולבל עם הקונרו...

מצד אחד, הוא באמת נראה מבטיח במיוחד הקאש שלמדתי עליו עוד קצת היום לעומת המעבדים שיש היום...

ואני די בדילמה...

קונרו אמור לצאת ב23 או 27 ליולי לפי מה שקראתי בפורום, והיום כששאלתי עובד בחנות אר.סי.סי בעפולה הוא אמר שהם שמעו שהוא אמור לצאת ב2007 .. ועד אז אין לי זמן לחכות...

אבל בוא נגיד שאם זה יוצא ביולי ויהיה פה בסוף\תחילת יולי בישראל אני מוכן לחכות...

ופה גם באה השאלה האם המחיר שאני ישקיע עליו שזה לפי מה שאמרו 1100 ומעלה רק למעבד ואין לי מושג מה יהיה המחיר ללוח אם, האם כל זה שווה?

ואם מישהו מכון להסיר שוב את היתרונות של קונרו אולי גם להוסיף קצת הסברים עליו לעומת אחרים אני ממש ישמח :xyxthumbs:

1) הוא יוצא ב 23 ביולי למרות שלא ראיתי אישור של . אבל רמזו על זה :P

2) החנות כנראה נתנה השערות. (לא נכונות)

את השאר הודעה מלעלה ענה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :xyxthumbs:

נתת הסבר מצויין !

אז אני מניח שאני יחכה עד מתי שהוא יצא...

שחכתי גם לשאול, האם לחכות שבוע-שבועיים אחרי שהוא כבר בארץ ??

או ישר "לחטוף אותו מהמדף"??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות. אף פעם לא כדאי להיות הראשון שמאמץ חדשה. אישית הייתי ממתין להופעה של בנצ'מארקים אובייקטיביים כמה שבועות אחרי ההשקה ולהמתין חודש חודשיים כדי לוודא שלא יוצא סטפינג חדש או משהו.

למרות שיש פה כמה כמו סער_שי שהיו חוטפים אותו ישר ישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ,תמיד כדאי לחכות איזה חודש עד שאתרים ברחביי העולם (וגם האתר הזה, אני מוכן להתערב שדן מרחסין או מישהו מיקצועי אחר יבדוק את הקונרו וישווה אותו לfx-64 של ולpent' d 930 של , בתור "דור קודם") יבדקו ויראו אם זה באמת שווה את זה או שסתם עשו על זה רעש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FeedMe, נעלבתי!

מה, זה מה שחושבים עלי כאן? >:(

אז אם היית שואל אותי הייתי אומר לך שאני בכלל לא בטוח שאני אקנה את הקונרו כשהוא ייצא. אני מחכה להשקה כדי לקנות מעבד D במחיר הרבה יותר נמוך. האסטרטגיה שלי היא אף פעם לא לקנות את הכי טוב. אלא שמצד שני - אם המחיר של ה-930 יהיה קרוב מאוד לקונרו 6300, הרי שהבחירה ברורה. אם, לעומת זאת, תיהיה הוזלה משמעותית של ה-9XX אז אין טעם לקפוץ על הקונרו כבר עכשיו. אני אקנה D חסכוני (930?) ואחכה לתשובה של לקונרו, כשאז בטח יורידו את המחיר שלו, וארכוש את ה-6700.

זה סוג של אומנות לדעת בדיוק מתי לקנות ומה - באיזו נקודת זמן הכי משתלם לרכוש מסויימת - לא לחכות לה יותר מדי זמן \ לקפוץ עליה כשהיא עוד רלוונטית אבל כשהמחיר שלה הכי נמוך.

אמנם ידוע פחות או יותר מה יהיו המחירים של הקונרו אבל עדיין לא ידוע כמה יעלו המעבדים של הדור הקודם, וכמה יחתכו בעצמם.

כולנו נהיה יותר חכמים בסוף יולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח

תירגע בנאדמיט

לא חושבים עליך שום דבר רע.

פשוט אף פעם לא כדאי להיות הראשון שמאמץ חדשה, ואני זוכר שמאוד מיהרת לקנות קונרו... :jump:

בכל מקרה.

האסטרטגיה שאתה מציין היא טובה בהנחה שאתה משדרג מחשב כל שנה- שנתיים בערך, שוק הטכנולוגיה הוא כזה שאתה לא יכול על כל טכולוגיה חדשה להחליף... חוץ מזה שלפעמים כן משתלם לקנות את מה שהכי חדש. למשל 6300 שמקביל ל-2X3800 יעלה בערך כמו ש-930 עולה היום, אולי קצת יותר. הנקודה היא אחרת: ההפרש בין קונרו וה-OCיות שלו לא מצדיקים כבר את הדור הקודם, זה כמו שמישהו יקנה 6800GT במחיר של 7600GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זוכר לא נכון - מיהרתי כי הייתי צריך מחשב, והאסטרטגיה שלי הייתה, כאמור, לקנות דווקא 805 ולחכות לירידת מחירים של הקונרו כדי לקנות אחד מהם (כשהיום אני מכין את עצמי עם לוח טוב).

אין ספק שהקונרו הוא סיפור שונה. בעיקרון עד עכשיו בדרך כלל היה שווה לקנות מעבדי MID-END כי הם הציגו את יחס העלות\ביצועים הכי טוב. הקונרו, לעומת זאת, נותן ביצועים מדהימים במחירים של מעבדי MID-END ולכן כדאי לשקול קנייה שלו כבר עם יציאתו (אדרבא למי שעושה OC כי אז הביצועים יותר ממדהימים במחיר נמוך מאוד).

בנוסף אתה טוען משהו לא כל כך נכון - הקונרו יעלה כמו ה-930 -כן, אבל זו הסיבה שה-930 יקבל ירידה משמעותית במחיר. בנוסף, ה-6300 הוא הרבה יותר מהיר מה-3800X2, וזה עוד בלי יכולות ה-OC שלו. הוא עובר את גבול ה+4000 (של AMD) בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין PREVIEW אבל שיהיה..

http://xbitlabs.com/articles/cpu/display/core2duo-preview_11.html

The results obtained during this test session indicate that 2 X6800 processor is on average 22% faster than the competitor in applications, 17% faster in digital content creation and processing applications, and 21% faster in games.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...