שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא

LiorP23

Recommended Posts

• תגובות 325
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה כל הרעש והצילצולים מהמעבד החדש הזה?,

מישהו יכול להסביר לי במה הוא יותר טוב או יותר שונה מהמעבדים הרגילים?

הרעש הוא בגלל שאינטל, אחרי שנים, מוציא מעבד שמיתעלה על המעבדים של , וכך היא מזכירה לנו למה היא יצרנית המעבדים הגדולה בעולם.

מעבדי קונרו, או בשמם השיווקי 2 Duo, הם מעבדים שמבוססים על מיקרו-ארכיטקטורה חדשה לגמרי (שפותחה בחיפה) שניקאת בשם , ובזכות המבנה החדש שלהם, המעבדים יכולים להציג ביצועים מדהימים (!!!) בכל התחומים, תוך שהם משתמשים במהירות נמוך, בצריכת החשמל נמוכה, וטמפרטורה נמוכה, מה שהופך אותם להיות כמעט מושלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישו בכלל יכול להסביר מהו הקונרו? מה היחודיות שלו? לאילו צרכים הוא מתאים?

קונרו, היא בעצם שם של ליבה, מסדרת המעבדים 2 Duo, שמותאמת למחשבים ביתיים, ומרום, היא ליבה שמותאמת למעבדים נידים, וגם היא מסידרת 2 Duo.

מה המיוחדיות שלו:

מעבדי קונרו, או בשמם השיווקי 2 Duo, הם מעבדים שמבוססים על מיקרו-ארכיטקטורה חדשה לגמרי (שפותחה בחיפה) שניקאת בשם , ובזכות המבנה החדש שלהם, המעבדים יכולים להציג ביצועים מדהימים (!!!) בכל התחומים, תוך שהם משתמשים במהירות נמוך, בצריכת החשמל נמוכה, וטמפרטורה נמוכה, מה שהופך אותם להיות מעבדים כמעט מושלמים.

לגבי לאיזה צרכים הוא מתאים:

הצרכים שהוא מתאים הם לצרכים ביתיים, כמו משחקים, כיווץ קבצים, עריכת ועוד.... בכולם הוא מצטין!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עצמי להסבר מפורט על הCONROE , שנתתי למשתמש אחר ששאל על היתרונות (אני לא כותב את שמו באותיות גדולות סתם :) )

ג'וני היקר

היתרנות של הקונרו על פניי מעבדים כפוליי ליבה של היום הוא ביעילות ביצוע החשובים , הליבות היום לא קשורות כמעט אחת לשניה , לכל אחת יש קאש שונה , והמשימות מתחלקות לשניים בין הליבות , לעומת זאת , הקונרו עובד אחרת , מכייוון שלליבות יש level2 קאש משותף , שתייהן יכולות לעבוד ביחד אפילו על אותה משימה תוך חלוקת הזיכרון בינייהן , ככה שעם ליבה אחת צריכה יותר זיכרון מהשנייה, היא יכולה פשוט לקחת , ואז החישובים יעילים ומהירים הרבה יותר ! חוץ מזה (מה שאני עומד להגיד עכשיו הגיוני , אבל רק תיאורטי ,עוד אין לזה הוכחות מאינטל) מכייוון שיחסית למעבדים של היום יש לקונרו "פחות" זיכרון , הוא ייצרוך פחות חשמל, וייפלוט פחות חום , ובקיצור , יותר טוב לאוברקלוק ! עוד משהו , כל יצרניי הלוחות עובדים עכשיו על לוחות שיתאימו לקונרו , לכן אפשר לצפות לתחרות ביצועים ומחירים עזה... (וכמובן , לים של השוואות באתר הזה) לכן אל תצפה שזה יהייה כזה יקר ! רוצה להחזיר לעצמה את שוק המעבדים למערכות השולחניות , והדרך הכי טובה לעשות את זה זה מחירים משתלמים ונמוכים , כלומר ,גם כאן לא יהייה יקר יותר מדיי , כמו מייקרוסופט , יכולה להרשות לעצמה מחירים זולים , מה שamd הצומחת לא ממש יכולה עדיין , בקיצור , יהייה חם (או שלא... :lol: :lol: :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות אם התואמים לקונרו...?

אני יודע שדיברו על העניין הזה כבר כמה פעמים אבל עדיין לא ברורים לי כמה עניינים

במאמרים המתפרסמים על הקונרו כתוב שהמעבדים תואמים ללוחות עם סוקט 775 כדי שבעלי מחשבים ישנים יוכלו עדיין לשדרג את המעבד שלהם ללוח אם קיים...

מצד שני כל פעם יש ת'רדים - מתי יצאו לוחות אם חדשים שמתאימים לקונרו, ולא הבנתי עדיין באיזה כדאי לי להשתמש,

מישהו יכול להסביר...

1- האם אפשר להשתמש בלוח אם ישן שאינו מותאם במיוחד לקונרו?

3- איזה נתונים חשובים בלוח האם ע"מ שיתאים למעבד?

2- האם יש לכם המלצות על לוחות אם חדשים המיועדים לקונרו?

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לא רק 775 עם עדכון ביוס

2.שיהיה סקוט שתמוך בקונרו 775,965 וכ'ו

3.בנתיים אין הרבה למכירה, כנראה שכמה לוחות אם לשוק הבניים יצאו מתי שהקונרו יצא באמת (27 ביולי)

בנתיים אני אמליץ על הלוח של DFI שעולה כ 1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה , ביוס הוא תוכנה קטנה שרצה הרבה לפניי חלונות , והיא תוכנה קטנטנה שנמצאת על הלוח אם שאליה המעבד פונה עם הפעלת המחשב , ומשם הוא מקבל הוראות לאן ללכת הלאה , בד"כ יגידו לו שם ללכת לדיסק הקשיח ולהעלות את חלונות (אלא אם כן חלונות לא מותקן , ואז אתה יכול לכוון שם שהוא יילך קודם לכונן CD או ושם הוא יימצא התקנה לחלונות או או כל אחרת , בהתאם לדיסק ששמת שם מבעוד מועד) , שם גם יש אפשרויות שקשורות לחומרה, כמו מתחים , קלוקים , וכוליי ...

עכשיו , המספרים שראית קודם הם שמות של תושבות שייעודיות למעבדים של אינטל , ככל שהמספר גדול יותר , ככה מספר החורים על התושבת שאלייהם ייכנסו הפנים של המעבד (שמכיל כמובן את אותו מספר הפינים) גדול יותר , התושבת האחרונה היא 965 , ואליה הקונרו (קונרו הוא שם הליבה שמעבדיי ה 2 DOU EE **** מכילים) מתאים הכי הרבה , תושבת ישנה יותר אויל תעבוד איתו , אבל לא טוב ,מהר, ויעיל , כמו שהיא הייתה עובדת על תושבת ה965 , מקווה שעזרתי :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר ה775 היא התושבת הישנה של המעבדים מהדור הקודם וה965 היא התושבת החדשה (קונרוי) ו975X היא הציפ של לוחות אם אבל יש גם ציפ סט שהוא 965P

נכון?

אפשר לשדרג ביוס בלי להחליף את לוח האם כאלו לתכנת מחדש אותו?

עוד דבר אני זוכר שהיא מעבד כל שהוא עם תושבת של 964 זהו מעבד לנייד לא? ולאיזה מעבד זה עם בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תוכל למצוא לוחות בכ-400-500 ש"ח [לוחות של אסרוק לדוגמה], כמובן שהם לא הלוחות הטובים ביותר, אך הם עושים את העבודה. מעבד - E6300, עד שה-E4300 יצא - עולה כ-1200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...