שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טלאים צהובים ליהודים וסרטים כחולים(או אדומים) לנוצרים באיראן זה הדבר הכי טוב שיכול להיות לנו. זה עשוי לזרז משמעותית מתקפה צבאית עליהם.

פעם נוספת - זה בדיוק מה שאמרו כשהחמאס עלה לשלטון ברשות הפלסטינית. :s07:

לגבי הפקיסטנים, הדבר האחרון שהם צריכים זה איום גרעיני מצד עליהם. הם לא טיפשים הם לא ינסו לעשות לנו כלום, בטח לא אחרי הפצצה גרעינית מסיבית על איראן מצידנו.

אני ממש לא מרוצה מכך שלפקיסטן יש גרעיני, אבל אין לי כרגע בעיה מיוחדת איתם, ולא נראה לי שהם יגיבו על כך שאיראן תושמד באמצעות גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם נוספת - זה בדיוק מה שאמרו כשהחמאס עלה לשלטון ברשות הפלסטינית

זה ממש לא משנה אם זה מה שאמרו כשעלה החמאס

מעשיו ודבריו של המטורף משחקים לידי ישראל

כל העולם מבין בזכותם שמדובר במישהו שצריך לעצור.

(עכשיו רק נשאר שיתרגמו את ההבנה למעשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שיש הרבה דברים ששר הביטחון שלנו אמור לדעת, והוא ממש לא יודע. :-X

זה ממש לא משנה מה אם זה מה שאמרו כשעלה החמאס

מעשיו ודבריו של המטורף משחקים לידי ישראל

כל העולם מבין בזכותם שמדובר במישהו שצריך לעצור.

(עכשיו רק נשאר שיתרגמו את ההבנה למעשים)

בטח שזה משנה. זה בדיוק אותו הדבר.

גם כשהחמאס על לשלטון אמרו שזה משחק לטובת , כי זה יתן לנו לגיטימציה לתקוף אותם, ויסייע לנו להטיל עליהם חרם כלכלי.

ראינו מה יצא מה"לגיטימציה" והחרם הכלכלי על הרשות הפלסטינית.

עכשיו, האיראנים מפתחים נשק גרעיני להשמדה המונית, מאיימים למחוק את מדינת מהמפה, ומחייבים את היהודים לענוד טלאי צהוב.

במקום להכריז מלחמה כוללת על איראן או לפחות להיות קצת מודאג, אתה אומר "איזה יופי, זה משחק לידי ישראל"? :kopfpatsch:

ואתה עוד טוען כי אתה שפוי! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא אמרתי שאני לא מודאג

אך תכניס לי מילים לפה

אני בכלל לא מדבר על מעשים אלא על דיבורים

אני בסה"כ אמרתי שאם כבר מנהיג ערבי שרוצה להשמיד את מנסה להשיג גרעיני

אז עדיף שהוא יגיד בתקשורת לכל מי שחפץ שהוא מנסה להשיג גרעיני ושהוא רוצה להשמיד איתו את ישראל

הדברים האלו הם קטליזטור לפעולה נגדו.

אבל אתה עם הראש בקיר (זה כנראה לא מקרי שאתה משתמש באייקון הזה)

משליך מהמצב שלנו עם החמאס למצב שלנו עם איראן כאילו מדובר במצב זהה

ומסרב להכיר בעובדה פשוטה (שכמעט כולם יסכימו איתה בפורום) שכמה שהוא מדבר יותר, זה יותר טוב לישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אומרים שהוא יכול לדבר כמה שהוא רוצה, כי אין סיכוי שהוא באמת יעשה את מה שהוא אומר, אז אפשר להיות רגועים. :kopfpatsch:

בכל אופן, זה לא משנה מה האיראנים אומרים. מה שמשנה זה מה עושה - כלום. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו שאני גזען,אבל הבעיה של המאה ה21 היא הבעיה האיסלאמית.האיסלאם היא לא דת שמתאימה לעולם המודרני,שבו אם מישהו לא מאמין במה שאתה מאמין עדיין מותר לו לחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני אומר כבר המון זמן.

האיסלם לא מתאימה למין האנושי, וחייבת להיות מושמדת כדי שהמין האנושי יוכל להמשיך להתקיים.

אבל המין האנושי הוא מין דפוק.

הוא פיתח עם השנים מנגנון השמדה עצמית בשם "שמאל יפה נפש", שפוגע באינסטינקט ההישרדות הבסיסי ביותר שלו, ובכך מביא לסופו של המין האנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אומרים שהוא יכול לדבר כמה שהוא רוצה, כי אין סיכוי שהוא באמת יעשה את מה שהוא אומר, אז אפשר להיות רגועים. :kopfpatsch:

בכל אופן, זה לא משנה מה האיראנים אומרים. מה שמשנה זה מה עושה - כלום. :bash:

אני לא מתייחס למה שאנשים אומרים

צריך לקחת את כל האיומים שלו ברצינות גמורה

בסה"כ אמרתי שכל הטרוף שלו שמתגלה כל פעם מחדש משחק לידי .

בקשר למעשים, גם אני וגם אתה לא יודעים מה עושה בנידון, האם היא בכלל יכולה לעשות ומה הסיכומים והתוכניות שלה עם ארה"ב בנידון.

אני בטוח שגם יום לפני אופרה אנשים קיללו את הממשלה והתעצבנו למה היא לא עושה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתייחס למה שאנשים אומרים

צריך לקחת את כל האיומים שלו ברצינות גמורה

בסה"כ אמרתי שכל הטרוף שלו שמתגלה כל פעם מחדש משחק לידי .

בקשר למעשים, גם אני וגם אתה לא יודעים מה עושה בנידון, האם היא בכלל יכולה לעשות ומה הסיכומים והתוכניות שלה עם ארה"ב בנידון.

אני בטוח שגם יום לפני אופרה אנשים קיללו את הממשלה והתעצבנו למה היא לא עושה כלום.

מבצע אופרה?לא מכיר אתה יכול לפרט? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אפשר לדעת . תהיה בטוח שגם לישראל וגם לארצות הברית יש כבר תוכניות צבאיות במגירה ואם הם לא גמורות אז הם יגמרו בקרוב.

ו BORG:להגיד שישראל לא עושה כלום זה פשוט חסר שחר. כאילו אין לנו רמטכל, כאילו אין מוסד, אין חייל אויר,טילי יריחו, צוללות חמושות בטילי קרקע קרקע בעלי ראשים גרעינים לצורך מכה שנייה ולאחרונה נוסף לנו כמובן לויין נוסף בשמיים .כאשר תגיע למסקנה שאמריקה לא הולכת ליתקוף את איראן(לדעתי היא כן תתקוף אבל נעזוב את זה כרגע) ותראה שהם עומדים להגיע לפצצה תהיה בטוח שנפעל. תתפלא אבל יש לנו שם למעלה אנשים שעושים את עבודתם נאמנה והממשלה ברשות אולמרט(כן ,אולמרט!) תדע לקחת את ההחלטות הנכונות . הייתי שמח אם הינו עכשיו 5 שנים קדימה כדי ליראות שאני צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...