שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"צריך לבלום אותו (את החוק)" - אחמדניג'אד

הוא משחק יפה,

אם הוא היה מאשר את זה היו נכנסים בו.

זה מזכיר לי תרגלים צבאיים על הגבול של נסראללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאני לא חושב שצריך למחוק את איראן עם פצצות אטום לא אומר שאני לא רוצה שיעשו משהו ובטח שלא אומר שאני טומן את הראש בחול

יש לך הצעות אחרות איך לעצור את המטורף הזה והשילטון שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא שמח

סופו הולך ובא...

עם הצעד הזה, של בידול המיעוטים מהרוב באיראן, מתקרבת הלגיטימציה לפתיחת מלחמה באיראן ע"מ להשליט שם סדר ולהטמיע שם שלטון דמוקרטי סובלני יותר.

במקרה והידיעה נכונה, החכמים מתוך המיעוטים יתחילו לנהור החוצה ולהגר למדינות אחרות.

במקרה והמשך העניינים בפרלמנט יחריף ויוחקקו חוקים דורסניים יותר וגזענים לא פחות, סופם יהיה מר... מוהאהא :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמה זה לגיטימי

מחיקה של מדינה ע"י פצצות אטום לא

מלחמה? בין מי למי? נראה לך שאירן תשב בשקט בזמן שהאמריקקים מעבירים את הצבא שלהם (אם בכלל) לגבול שלהם, כמו שהייה בעירק? או שנראה לך שמלחמה אפשר לנצח עם וטילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ כמה דברים.

א. כתוב בידיעה ש"גולים איראנים אומרים ש..." - עכשיו, אני לא יודע מה איתכם אבל אני לא כ"כ סומך על גולים ממדינה מסויימת שרצונם הוא להביא להתמוטטות השלטון שגרם להם לגלות, ראה ערך "גולים קובניים".

שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא אומר ש"אין דבר כזה, בולשיט, המצאה" אלא שאני לא 100% בטוח שזה מה שקורה עד שאין דיווחים קצת יותר מהימנים מאשר "גולים איראנים".

ב. כבר מזמן החזקתי בדעה שאחמדינג'אד הוא טרוריסט ממעלה ראשונה ואולי הוא לא ילחץ על שום כפתור אדום אבל הוא בהחלט יכול להגיע קרוב לכך אם יתאפשר לו, וכרגע, מתאפשר לו.

ג. ארה"ב לא תפלוש לאיראן בזמן הקרוב, תראו את הבלאגן שארה"ב נכנסה אליו בעיראק, והמשטר האיראני הרבה יותר יציב, הצבא האיראני הרבה יותר חזק, יש הרבה יותר מוסלמים פנאטיים באיראן(איראן מדינה דתית להזכירכם, בעוד שעיראק היא מדינה חילונית בעיקר) ואיראן הרבה יותר גדולה.

ד. צריך להעלות את יהודי איראן שכן הם עומדים בפני סכנה קיומית, לא מדובר בבריחה מן הבעיה באיראן אלא בהקדמת תרופה למכה, אני מעדיף שיהודי איראן יהיו כאן מאשר שנקרא בעיתונים שמוסלמים עושים ביהודים לינצ'ים לפי הסרט הצהוב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם בכלל או ארה"ב יעשו משהו!

אתם שוחכים שמנהיג צפון קוראיה פסיכופט לגמרי והוא כל יום מוציא עוד הודעות נגד ארה"ב, אני מאמין שבעוד כמה שנים תתחיל מלחמת העולם השלישית!

בוש יוצא למלחמה, הוא הכריז מתי שעלה לשילטון ש"כוחות הרשע" הם עירק, אירן, וצפון קוראיה.

עכשיו קשה לי להאמין שארה"ב תצא לעוד מלחמה באירן שיש סכנה שצפון קוראיה תשלח אטום על ארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמה? בין מי למי? נראה לך שאירן תשב בשקט בזמן שהאמריקקים מעבירים את הצבא שלהם (אם בכלל) לגבול שלהם, כמו שהייה בעירק? או שנראה לך שמלחמה אפשר לנצח עם מטוסים וטילים?

מה זאת אומרת בין מי למי?

בין העולם לאיראן

ואם העולם רוצה להשאר בשלו אז ואיראן

וכן, נראה לי שיש עוד דרכים לנצח במלחמה חוץ מלמחוק מדינה על כל תושביה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת בין מי למי?

בין העולם לאיראן

ואם העולם רוצה להשאר בשלו אז ואיראן

וכן, נראה לי שיש עוד דרכים לנצח במלחמה חוץ מלמחוק מדינה על כל תושביה

לא במקרה הזה. לא תוכל לנצח את אירן בקרבות "פנים אל פנים" כי יש להם בסדר גודל יותר גדול, והם ילחמו על השטח שלהם. ואני לא מדבר על זה שכדי להגיע אליהם נצתרך לחצות את כל ירדן ועירק.

ואם אתה מתכוון לביון, אז קצת מידי ומאוחר מידי. אלא אם למוסד יש איז קלף נמצח בשרוול, הוא לא יוכל להפיל את השילטון בטווח הנראה לעין, ככה שהאופצייה היחידה היא מכה גרעינית על אתרים אסטראטגיים (הכורים שלהם), כדי לחסל את יכולת הביצוע שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שקבעת שמאוחר מדי ושישראל לא יכולה לנצח

בכלל, יש לך המון ידע צבאי, אני חושב שאתה מבוזבז באקדמיה, ישר ללשכת הרמטכ"ל.

ועכשיו ברצינות:

אין ספק שבסוף יהיה מהלך, או שזאת תהיה ארה"ב או שזאת תהיה (עם או בלי ארה"ב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:2gunsfiring: !?WTF

אין שום סיבה להכריח את היהודים לברוח מהמדינה שבה הם חיים, צריך פשוט לחסל את היטלר.

זה לא מספיק לחסל את ההיטלרים (מנהיגי האיסלאם הקיצוני), צריך לחסל גם את האידיאולוגיה ההיטלרית (האיסלאם הקיצוני) ואת מאמיניו (המוסלמים הקיצונים).

אני תמיד אמרתי שצריך לעשות הכול כדי למנוע מאיראן גרעיני.

אתה באמת מתכוון לזה ("צריך לעשות הכול"), או שיש לך הסתייגויות?

אני מניח שאתה יודע מיהו קייזר סוזה, ולמה אני מתכוון כשאני מזכיר את שמו.

ומה יכולה לעשות עכשיו?!?!?

Nuke

בכל מקרה, אני סומך על השב"כ\מוסד בעניין, שיחזור לזמנים הטובים שלו בהסכמת ארה"ב ויפעל מהר וממוקד כנגד הבעיה.

סמוך על סמוך. :-X

אגב, אני עדיין לא מאמין שיש פה איום של שואה מספר 2, לדעתי הוא סתם היטלר ואנאבי שמחפש תשומת לב.

:nixweiss:

אני דווקא שמח

סופו הולך ובא...

עם הצעד הזה, של בידול המיעוטים מהרוב באיראן, מתקרבת הלגיטימציה לפתיחת מלחמה באיראן ע"מ להשליט שם סדר ולהטמיע שם שלטון דמוקרטי סובלני יותר.

במקרה והידיעה נכונה, החכמים מתוך המיעוטים יתחילו לנהור החוצה ולהגר למדינות אחרות.

במקרה והמשך העניינים בפרלמנט יחריף ויוחקקו חוקים דורסניים יותר וגזענים לא פחות, סופם יהיה מר... מוהאהא :jump:

אותו הדבר בדיוק אמרו על החמאס. :kopfpatsch:

"זה מצויין שהחמאס עלה לשלטון ברשות הפלסטינית, מכיוון שזה יתן לנו לגיטימציה לתקוף אותם, וכל העולם יבודד אותם".

איזה לגיטימציה ואיזה בטיח! ראינו גם כמה זמן החזיק מעמד החרם הכלכלי על הרשות הפלסטינית :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת מתכוון לזה ("צריך לעשות הכול"), או שיש לך הסתייגויות?

אני מניח שאתה יודע מיהו קייזר סוזה, ולמה אני מתכוון כשאני מזכיר את שמו.

הכול שלי לא כולל מחיקת אומה ע"י פצצות גרעין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...