שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

אבל המין האנושי הוא מין דפוק.

הוא פיתח עם השנים מנגנון השמדה עצמית בשם "שמאל יפה נפש", שפוגע באינסטינקט ההישרדות הבסיסי ביותר שלו, ובכך מביא לסופו של המין האנושי.

יש לי תיאוריה שהטבע יצר מוטציות שנקראות "שמאל יפה נפש", כדי להתגונן מפני ההרס שהמין האנושי גורם לכדור-הארץ.

לפי התיאוריה שלי, באמצעות ה"שמאל יפה הנפש" הטבע שואף להשמיד את המין האנושי, ולפנות את הדרך למין יותר מתקדם וידידותי לסביבה, כמו למשל הדולפינים.

סתם מחשבה...

אני לא מתייחס למה שאנשים אומרים

צריך לקחת את כל האיומים שלו ברצינות גמורה

בסה"כ אמרתי שכל הטרוף שלו שמתגלה כל פעם מחדש משחק לידי .

בקשר למעשים, גם אני וגם אתה לא יודעים מה עושה בנידון, האם היא בכלל יכולה לעשות ומה הסיכומים והתוכניות שלה עם ארה"ב בנידון.

אני בטוח שגם יום לפני אופרה אנשים קיללו את הממשלה והתעצבנו למה היא לא עושה כלום.

למה אתה כן מתייחס?

אתה לא מבין שיש באיראן לא רק מטורף אחד, אלא מליוני מטורפים?

אני צריך לומר פעם נוספת שאותו דבר בדיוק אמרו כשהחמאס עלה לשלטון ברשות הפלסטינית (אתה פשוט מתעקש להתעלם מזה)?

אני יודע מה יכולה לעשות (הרבה, הרבה מאוד), ומה היא עושה בפועל (שום כלום).

לגבי הסיכומים עם ארה"ב, זה הולך ככה: אנחנו אומרים שזו לא בעיה שלנו אלא של העולם, וארה"ב והקהילייה הבינלאומית צריכים לטפל בזה - אנחנו מחוץ למשחק. לעומת זאת, ארה"ב אומרת שהיא מעדיפה שישראל תעשה את העבודה השחורה. כל אחד מעביר את חבית חומר הנפץ הבוערת לשני, עד שבסופו של דבר היא תתפוצץ.

אתה באמת מצפה שישראל תצא למבצע דוגמת "מבצע אופרה", כאשר עמיר פרץ הוא שר הביטחון?

BORG:להגיד שישראל לא עושה כלום זה פשוט חסר שחר. כאילו אין לנו רמטכל, כאילו אין מוסד, אין חייל אויר,טילי יריחו, צוללות חמושות בטילי קרקע קרקע בעלי ראשים גרעינים לצורך מכה שנייה ולאחרונה נוסף לנו כמובן לויין נוסף בשמיים .כאשר תגיע למסקנה שאמריקה לא הולכת ליתקוף את איראן(לדעתי היא כן תתקוף אבל נעזוב את זה כרגע) ותראה שהם עומדים להגיע לפצצה תהיה בטוח שנפעל. תתפלא אבל יש לנו שם למעלה אנשים שעושים את עבודתם נאמנה והממשלה ברשות אולמרט(כן ,אולמרט!) תדע לקחת את ההחלטות הנכונות . הייתי שמח אם הינו עכשיו 5 שנים קדימה כדי ליראות שאני צודק.

אתה כ"כ תמים שבא לי לבכות. :'(

אי אפשר למחוק את איראן מהמפה, זו השמדה של מליוני אנשים. ועם כל הכבוד לעם היהודי, 20 מליון מול מיליארד? לא הולך.

בטח שאפשר! :hat:

אני לא מבין מה הבעיה. :nixweiss:

אני לא יודע מאיפה המקורות שלך בקשר לחץ, אבל בינתיים הניסויים שמדמים שיהאב מוצלחים

אני שמח שאתה רגוע, אבל לידיעתך לחץ אין תשובה מול טילי השיהאב האיראניים בעלי ראש הקרב המתפצל.

אהה... ולאיראנים יש גם טילי שיוט אסטרטגיים ארוכי-טווח שיכולים לשאת ראש קרב גרעיני, ובעלי רמת דיוק גבוהה, שגם להם לישראל אין תשובה.

מאז 2004 יש כבר שיפורים לחץ

גם לשיהאב יש שיפורים.

אירן לא שונה משום מעצמה עם גרעיני.

היא רוצה להתקיים ולהתפתח כמו כל מדינה נורמלית.

:lol::screwy: :'(

שיגור טיל גרעיני משטחה יגרום להשמדתה המוחלטת, מה שנוגד את האינטרס שלה.

האינטרס של איראן הוא להשמיד את ישראל בכל מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא שאני ממש אוהב לקחת חלק בדיונים כאלה בעיקר בגלל שאני לא ממש בנאדם שאוהב להכנס למריבות פוליטיות או פחות פוליטיות

אבל אני לא ממש שונא אותם זה פשוט מיקרה קלאסי של "הקם להורגך השקם להורגו"

האנשים האלא הם פסיכים ברמות מטורפות ואין מה לעשות עם זה חוץ מלהשמיד אותם. אבל מי ישמיד אותם?! המוסד!? חחחחחחחחחחחח אין להם גרוש על התחת כמו שאתם רואים בחדשות הם כבר לא מסוגלים לעשות היום שום דבר כמו שצריך

הCIA (או כל גוף אמריקאי -מקביל למוסד אחר) ?? תסתכלו על ההיסטוריה של העולם הזה האמריקאים לא עשו אף -פעם (לפי מה שאני יודע) שום דבר ראשונים הם תמיד היו צריכים כמו מפגרים שיתקפו אותם ואז הם נכנסו כמו מלחמת העולם הראשונה שהגרמנים התחילו לנסות להכנס אליהם או משו כזה כמו המלחמה השניה עם היפנים וכמו עם בין-לאדן

אולי אני טועה ואולי הם כן יזמו פעם-פעמיים אבל להבנתי עדיין יש להם סטטיסטיקה פסיבית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שבילבו אמר,איראן עם גרעיני תיהיה המדינה הכי חזקה מבין המדינות המוסלמיות,וזה יגרור מרוץ חימוש של כל האיזור.

מה שהוא לא אמר,שלדעתי,בשלב מסויים,המירוץ חימוש הזה יסתיים בבום אחד גדול,ענק,ווזה אומר מלחמה כוללת שתוביל לדדמוקרטיזציה באיזור,

או נפילה ש כל המדינות המוסלמיות הגדולות בגל סקציות מערביות כלכליות שצפוי שיופעלו עליהן,וזה יוביל גם לדמוקרטיזציה.

בסוף,המזרח התיכון יהפוך למקום טוב.השאלה היא איך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת שאיראן היא צינור החמצן המרכזי של הטרור העולמי

ברגע שהיא תרכוש יכולת גרעינית היא תוכל לחלק פצצות אטום לכל דורש

לא שכחתי.

בשנות ה 60 רוסיה הייתה מקור כל הרוע (ועדיין תומכת באירן)... לא השתמשה בנשק גרעיני.

סין ... מקור כל הרוע ... לא משתמשת בנשק גרעיני ....(תומכת באירן)

פקיסטן - מדינה מוסלמית .... שנים עם אטומי ... לא משתמשת בו.

כל מדינה שתפעיל גרעיני תחדל להתקיים.

והגדר "תוכל לחלק פצצות אטום לכל דורש" ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שכחתי.

לא הבנתי מה לא הבנת,אבל לדעתי הוא התכוון שהיא תוכל לסייע לאירגוני טרור דוגמת אל קעידה לרכוש יכולת גרעינית(חס וחלילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה לא הבנת,אבל לדעתי הוא התכוון שהיא תוכל לסייע לאירגוני טרור דוגמת אל קעידה לרכוש יכולת גרעינית(חס וחלילה)

ספר לי את סיפור האיימים שאתה מאמין בו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שכחתי.

בשנות ה 60 רוסיה הייתה מקור כל הרוע (ועדיין תומכת באירן)... לא השתמשה בנשק גרעיני.

סין ... מקור כל הרוע ... לא משתמשת בנשק גרעיני ....(תומכת באירן)

פקיסטן - מדינה מוסלמית .... שנים עם אטומי ... לא משתמשת בו.

כל מדינה שתפעיל גרעיני תחדל להתקיים.

אתה אשכרה חי בעולם משלך את אתה משווה את רוסיה וסין לאירן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה חי בעולם משלך את אתה משווה את רוסיה וסין לאירן...

אין מה להשוות בין רוסיה לאירן,כי אמנם הרוסים הפכו את המזרח התיכון,וכל העולם למקום לבחון בו את הנשק שלהם,

סייעו למהפכות,ןעשו בלאגן,עדיין הם היו שפויים(טוב,חלקם לפחות :P),ולעומת זאת,אירן נשלטת ע''י חולי נפש מוסלמים קיצונים שמאמינים שכל מי שלא מוסלמי צריך למות,וכן אני יודע מה אנשים יגידו,הנאום של רוסיה באום של חורצ'וב(אני בחיים לא מצליח לזכור את השם אז אם מישהו יתקן אני אשמח,אבל זה לא העיקר כרגע),שבוא הוא דפק עם אגרופיו על השולחן ואמר שהוא ישמיד את ארה'''ב,עדיין,אין מה להשוות בינו לבין אחמדיניג'אד הזבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה באמת?

יש טרור אולמי..

אירן מסיעת ? ....

נו באמת אני מכיר את העובדות אולי טוב ממך...

מה קשה לך לפרט למה אתה מתכוון ?

תפסיק להסתתר מאחורי משפטים מאורפלים ..

ואתם טוענים שברגע שלאירן יש הם פשוט ילחצו על הכפתור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל מסוגלת לערוך מתקפת בזק(שלא לומר בליצקריג בגלל הכותרת ;)) נגד הזרועות האיראניות? כלומר הפצצת נ"מ, מוקדים אסטרטגיים והנחתת כוחות מיוחדים שינחיתו בתורם מכה ניצחת על מערך הגרעין של איראן?

או שאני תקוע ב-67?...

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל מסוגלת לערוך מתקפת בזק(שלא לומר בליצקריג בגלל הכותרת ;)) נגד הזרועות האיראניות? כלומר הפצצת נ"מ, מוקדים אסטרטגיים והנחתת כוחות מיוחדים שינחיתו בתורם מכה ניצחת על מערך הגרעין של איראן?

או שאני תקוע ב-67?...

:silly:

אתה תקוע בסרט שניקרה "כוח דלתא או A TEAM " :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות בין רוסיה לאירן,כי אמנם הרוסים הפכו את המזרח התיכון,וכל העולם למקום לבחון בו את הנשק שלהם,

סייעו למהפכות,ןעשו בלאגן,עדיין הם היו שפויים(טוב,חלקם לפחות :P),ולעומת זאת,אירן נשלטת ע''י חולי נפש מוסלמים קיצונים שמאמינים שכל מי שלא מוסלמי צריך למות,וכן אני יודע מה אנשים יגידו,הנאום של רוסיה באום של חורצ'וב(אני בחיים לא מצליח לזכור את השם אז אם מישהו יתקן אני אשמח,אבל זה לא העיקר כרגע),שבוא הוא דפק עם אגרופיו על השולחן ואמר שהוא ישמיד את ארה'''ב,עדיין,אין מה להשוות בינו לבין אחמדיניג'אד הזבל

גרבצ'וב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה באמת?

יש טרור אולמי..

אירן מסיעת ? ....

נו באמת אני מכיר את העובדות אולי טוב ממך...

מה קשה לך לפרט למה אתה מתכוון ?

תפסיק להסתתר מאחורי משפטים מאורפלים ..

ואתם טוענים שברגע שלאירן יש הם פשוט ילחצו על הכפתור?

אין טרור אולמי,יש טרור עולמי.ואני לא מסתתר מאחורי משפטים פשוט לא הבנתי מה שאתה שואל,בקיצור,הכוונה שלי היא שברע שלאין יהיה גרעיני,היא תוכל לסייע לאירגונים כמו אלקעידה בהשגת יכולת כזאת או לפחות בפצצה מלוכלכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...