שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

אתמול ח"כ, היום סגן יו"ר הכנסת, מחר העולם!!!!

אתמול "סתם פסיכופט עם דעות מטורפות שאין טעם להתייחס אליו ברצינות", היום צהובים ליהודים, מחר תאיי גזים!!

נשמע מוכר ? ::)

מילפורד, אני באמת לא מבין למה אתה חושב שלחסל את המנהיג יקדם אותנו באפילו סנטימטר אחד למקום טוב יותר.

אני מבין שזה נורא קל להסתכל על האוייב כבנאדם - או היטלר, כהגדרתך, אבל אתה חייב להבין שבמציאות זה קצת שונה. זה לא בנאדם אחד שמשאלת ליבו זה להשמיד את , ברוב המקרים זה עם שלם שפשוט לא ממש אוהב אותך. לחסל את המנהיג לא יעזור לך, רק יגרום לעם שלם לשנוא אותך יותר.

אז חסל את כל העם.

זה משהו שהיה צריך להעשות כבר מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז חסל את כל העם.

זה משהו שהיה צריך להעשות כבר מזמן.

מוזר, ואני חשבתי שאנחנו מדברים ברצינות :-\

גם אני הייתי שמח יותר אם היה פחות כמה עשרות מיליוני איראנים[או מוסלמים] בעולם, אבל מה לעשות, זה לא ככה. רוצה לחסל אותם? בבקשה. אני בספק אם תצליח כל כך לבד.. אבל... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטלר, עלה לשלטון בשנת 1933, הוא היה די אנונימי, היו לו דיעות משוגעות, נאציות והוא היה מטורף, לאחר מלחמת העולם הראשונה גרמניה סבלה במצב כלכלי קשה ביותר והם בחרו בהיטלר גם בלי לשים לב.

לאחר עלית היטלר לשלטון הוא התחיל לחוקק חוקים כנגד היהודים, בהתחלה היה הצורך "לסמן", אח"כ ללעוג ואז להרוג.

אם זה לא מוכר לך, אז אתה חי בעולם שונה משלנו, יש לנטרל את המטורף הזה (AKA היטלר 2 ( AKA אחמדיניג'אד)) לפני כמו שאמר עמרי מחר תאי גזים ומשרפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לא, זה לא נשמע מוכר

אני אשמח אם תרענן את זכרוני.

מה ?

עד לפני כמה שבועות השמאל ממש פה בפורום טען שהוא סתם פסיכופט, ושלא צריך בכלל להתייחס אליו ברצינות כי דיבורים לחוד ומעשים לחוד.

היום, הוא מעביר חוק לטלאי צהוב ליהודים ואדום לנוצרים.

מחר, הוא ישמיד את כולם מתחת לאף שלך, בלי שתוכל לעשות כלום בנידון.

מחרתיים, הוא ישמיד גם אותך, יחד עם כל מדינת .

למה לא מדברים ברצינות ?

אני רציני לגמרי, השמדה של המוסלמים הקיצוניים (אלה שרוצים להשמיד את ארה"ב וישראל) היא הכרחית להמשך קיום המין האנושי.

אתה יכול לקבור את הראש בחול, למען האמת זה גם לא ממש ישנה לך (כי סביר להניח שזה לא יקרה בדור שלנו), אבל זאת המציאות. face it, אם חשוב לך עתיד ילדיך ונכדיך.

אם זה לא מוכר לך, אז אתה חי בעולם שונה משלנו, יש לנטרל את המטורף הזה (AKA היטלר 2 ( AKA אחמדיניג'אד)) לפני כמו שאמר עמרי מחר תאי גזים ומשרפות.

מה קרה לך.. זה לא יקרה לעולם.. העולם לא יתן לזה לקרות!! ::) ::) ::):s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אלה צריך להרוג עוד שהם קטנים ::)

למה לא מדברים ברצינות ?

אני רציני לגמרי, השמדה של המוסלמים הקיצוניים (אלה שרוצים להשמיד את ארה"ב וישראל) היא הכרחית להמשך קיום המין האנושי.

אתה יכול לקבור את הראש בחול, למען האמת זה גם לא ממש ישנה לך (כי סביר להניח שזה לא יקרה בדור שלנו), אבל זאת המציאות. face it, אם חשוב לך עתיד ילדיך ונכדיך.

אני חושב שיש יותר מוסלמים קיצוניים ממה שאתה יודע. אני בטוח שרוב הערבים שונאים אותי ואותך בדיוק כמו שאנחנו שונאים אותם. ומה לעשות שיש פחות או יותר מיליארד כאלה בעולם... לך תחסל אותם...

ואתה מציג את זה כאילו אני טומן את הראש בחול, זה ממש לא נכון. ברור לי שאנחנו נמצאים בבעיה, אבל גם ברור לי שהדרך שאתה מציע היא לא הדרך הנכונה לפתור אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?

עד לפני כמה שבועות השמאל ממש פה בפורום טען שהוא סתם פסיכופט, ושלא צריך בכלל להתייחס אליו ברצינות כי דיבורים לחוד ומעשים לחוד.

היום, הוא מעביר חוק לטלאי צהוב ליהודים ואדום לנוצרים.

מחר, הוא ישמיד את כולם מתחת לאף שלך, בלי שתוכל לעשות כלום בנידון.

מחרתיים, הוא ישמיד גם אותך, יחד עם כל מדינת .

ממש לא איכפת לי מה אומרים הקיצוניים, משמאל ומימין

למה להכניס לי מילים לפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואה #2 קרובה יותר מאיי פעם, ואתה מעדיף לקבור את הראש בחול.

אתה בכלל קורא את ההודעות פה?

מדהים כמה הימין הקיצוני אטום.

תפסיקו בבקשה להכניס מילים לפה.

בכל מקרה, אני סומך על השב"כ\מוסד בעניין, שיחזור לזמנים הטובים שלו בהסכמת ארה"ב ויפעל מהר וממוקד כנגד הבעיה.

ואגב אם היו מורידים את היטלר לא היתה שואה ואם יורידו את החומור החדש גם לא תהיה שואה 2, כי צריך מישהו ספציפי בשלטון שינהיג מהלך כזה נגד היהודים, זה לא "סתם" שנאה של העם האירני נגד היהודים, כמו שהשנאה בגרמנייה לא היתה שונה מהשנאה בצרפת, או כל מדינה אחרת באירופה כמעט, כלפי היהודים.

אגב, אני עדיין לא מאמין שיש פה איום של שואה מספר 2, ולדעתי הוא סתם היטלר ואנאבי שמחפש תשומת לב.

אבל בכל מקרה צריך להוריד אותו.

אני כמובן מתיחס לבחינה הטכנית של ביצוע שואה על ידי ממשלת אירן שהיא לא אפשרית נכון להיום עם המצאותה של בא"ום, כוחם הפוליטי והכלכלי של היהודים בעולם ובארצות הברית בעיקר והתקשורת העולמית שבעיקרה נשלטת על ידי הדמוקרטויות המערביות שלא תאפשר להעלים עיין מעניין כזה. במקרה שפרשת מהלימודים בגיל 12 שים לב שכל הסיבות האלו יכלו למנוע את השואה הנאצית בשנות ה30, אז כל אלה לא היו.

והסיבה העיקרית יותר היא שנשיא אירן רוצה להשמיד גם את הנוצרים, וזה לא אפשרי.

ברור לי שנשיא אירן רוצה שואה, ויכל להיות שהוא אפילו ינסה להתחיל אחת.

אבל עם כל הרצון שלו הוא לא יכל להתחיל להשמיד אנשים, לא היום.

אם אתה באמת חושב שכן...צא מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. בוא נסמוך על זה שהם לא ישמידו אותנו בגלל איומים ב"סנקציות כלכליות מהעולם המערבי"..

רגע, רגע, יש לי רעיון יותר טוב!! בוא נעשה איתם שלום!!!

אגב, אני עדיין לא מאמין שיש פה איום של שואה מספר 2, לדעתי הוא סתם היטלר ואנאבי שמחפש תשומת לב.

עמרי (OMRIJ), עכשיו אתה מבין על מה אני מדבר ?

לא מדובר רק בקיצוניים, כפי שאתה רואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o:pissed: WTF?!

גם אני הייתי נגד חיסול הקוף- עד עכשו. 30 שנה האייטולות שולטים באירן, ולא היה דבר כזה. אני לא מאמין שזה הייה רעיון שלהם, למרות שהם לא עושים הרבה כדי למנוע את המימוש.

לבן זOנה הזה פשוט מגיע למות.

עכשו איפה האידיוט שיגיד "זה סתם ליופי והוא לא באמת רוצה להרוג את כולנו, רק שנעבור לאירופה..."

אנווידיה, OMRIJ, זה לא שאתם טומנים את הראש בחול... אתם יודעים שיש בעייה, אבל אתם מתנהגים בצורה אפטית לגמרי. זה כבר עבר מזמן את גבול ה"טעם הטוב" של הצהרות ועשיית רוח... הגיע הזמן להתעורר.

תוספת: אוברלורד, השב"כ לא יעשה שום דבר באירן.. זה המוסד שאנחנו צריכים לסמוך עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך את הציטוט בבקשה.

::)

ותקרא את ההודעה.

התכוונתי שאני לא מאמין שתהיה שואה שנייה כי אין היום לאף מדינה את הכוח לעמוד מול ארצות הברית, ועם התקשורת העולמית היום ומעמדה של באום, מעמד היהודים בכלכלה המערבית וסיבות אחרות...זה פשוט לא אפשרי.

שוב אתה מכניס מילים לפה וזה ממש מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה לעזאזל קשור אלי?

אנווידיה, OMRIJ, זה לא שאתם טומנים את הראש בחול... אתם יודעים שיש בעייה, אבל אתם מתנהגים בצורה אפטית לגמרי. זה כבר עבר מזמן את גבול ה"טעם הטוב" של הצהרות ועשיית רוח... הגיע הזמן להתעורר.

זה שאני לא חושב שצריך למחוק את איראן עם פצצות אטום לא אומר שאני לא רוצה שיעשו משהו ובטח שלא אומר שאני טומן את הראש בחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...