Hitman: Blood Money - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hitman: Blood Money - הדיון הראשי

ptyahoo

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאחד שמתי רעל באלכוהול,

לשני חיבלתי בגז,

את השלישי רצחתי בעזרת המשקולות.

חוץ מזה רצחתי רק את אחד המטפלים בתוך האגף הרפואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי משהו

כשאתם בוחרים נשקים, איזה נשקים אתם בד"כ בוחרים? עד עכשיו ברחתי רק את האקדח בגלל שהוא היחיד שאפשר להכניס לכיס ולא ללכת בחוץ לא?

ואיך אפשר לעשות משימה עם סניפר? הוא נורא גדול וקשה להיסחב איתו ממקום למקום... לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לוקח רק את האקדח!!

עכשיו שיפרתי אותו ויש לי 2 אקדחים עם משתיק!!

זה משו חזק כל יריה=הריגה!!

ויש לי בו גם איזה 200 כדורים ו36 במחסנית

עריכה:

כמה שלבים(משימות) יש במשחק??

אני עכשיו במשימה 13

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לעזור לך להשיג את האקדח, אבל להחליף אותו אין לי מושג איך, לא עשיתי את המשימה ככה

האקדח האמיתי נמצא אצל השוטר בתא שמירת החפצים שנמצא בלובי של האופרה, איך שאתה נכנס תפנה שמאלה ותראה אותו, גש אליו ותהיה לך אופציה לתת לו כרטיס מסויים, ובתמורה הוא יתן לך ג'אקט שממנו אתה מוציא את האקדח.

אולי מישהו אחר פה יוכל להסביר לך איך להחליף את האקדח המזוייף באמיתי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את האקדח כמו שאמרו פה מעלי, לאחר מכן תעקוב אחרי העובד שם ליד לתוך השירותים, תחנוק אותו וקח לו את הבגדים, אח"כ תחביא אותו בארגז ההוא בשירותים.

רד קומה למטה ופנה ימינה עד הסוף, שם תראה עובד עם בגדים לבנים צובע דלת, כנס לשם, (מפה אני לא כ"כ זוכר, עשיתי את המשימה יחסית מזמן) תגיע לחדר, פנה בו ימינה ולך לדלת הכפולה, תגיע למזדרון ושם תראה עוד דלת כפולה שהרבה עובדים עומדים לידה, כנס משם, תסתובב במקום עד שתראה שומר יושב על כיסא, הוא יושב ליד שני דלתות, אחת עם כוכב אפור ואחת עם כוכב זהוב, חכה ליד הדלת עם הכוכב האפור.

תסתכל במפה ותחכה עד שהחזרות יסתיימו, השחקן שמחזיק באקדח אמור להכנס לחדר ולשהות בו לכמה זמן, לאחר מכן הוא יכנס לשירותים (ובד"כ גם השומר, אבל זה לא משנה), כשהוא יוצא תתגנב לתוך החדר, תשים את האקדח האמיתי (תהיה לך אופציה) ותקח את המזוייף (כנ"ל), צא משם.

*המשך עם קצת ספויילרים*

לאחר שיצאת לך לחדר שבו יהיה שני עובדים ומדרגות ללמעלה (לפני מה שאני זוכר נכנסים אליו דרך המזדרון שנכנסת ממנו לחדר עם השומר והשחקנים), עלה למעלה, חכה שהעובד שם ילך לחדר השני ותטמין את הפצצה.

לך לחדר השני, רק בסולם וכנס לחור בריצפה, צפה בשחקן הורג המטרה וראה איך כולם המומים, חכה עד שהחבר שלו ילך להתאבל על הגופה שלו, חזר מעט למעלה והפעל את הפצצה שתפיל את המנורות עליו.

צא באלגנטיות וסיים את המשימה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק של ההתחלה, הוא גם יכול להחביא את האקדח המזויף בארגז כלים של העובד שהרגת בשרותים, וכך לעבור בקלילות את בדיקת הנשק ולהיכנס ישירות אל החדר של השחקנים... יותר בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמה שאתה משחק בה ממש לא משנה..

וכן יש בדיקה, תרד במדרגות הראשונות, ותלך שמאלה עד הסוף. אתה לא יכול להיכנס עם -ולכן הביאו את תיבת הכלים, בשביל שתוכל להחביא שם את האקדח המזוייף ולהיכנס בקלות..

מוזר שלא שמת לב, זאת אחד הדברים המקוריים שראיתי במשחק מחשב, בהחלט גאוני :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם אכן זה מגניב הדברים שם תמיד חשבתי שצריך פשוט להרוג אותם בשקט לא חשבתי שיש טריקים כאלה.. מישהו מכיר עוד טריקים כאלה בשלבים אחרים? גיליתי רק בשלב של ה a new life שצריך לשים רעל על המנגל ואז האשה נשרפת וגם ראיתי שבשלב עם סנטה קלאוס יש עוד מקום להטמין פצצה כמו באופרה.

מישהו יודע באיזה עוד שלבים יש טריקים כאלה? אני ברוב השלבים הורג את כולם בשקט פשוט וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם זה כל הקטע של המשחק, ה"טריקים" האלה נקראים תאונות, כלומר, כאילו לגרום לכולם לחשוב שבעצם כל מה שקרה שם זה תאונה ("בטעות" האקדח היה אמיתי ו"בטעות" המנורות נפלו על האיש ההוא), כמובן שזה בנאלי כזה.. אבל בכל זאת.

כמעט לכל שלב יש את התאונה הספציפית לו ויש תאונות "רגילות" כגון דחיפה של מישהו מהרפסת למטה או במורד המדרגות, בעצם רק עם תאונות אפשר לעבור את השלבים עם הדירוג הגובה ביותר, זה יותר מהנה לעבור ככה מאשר לרוץ עם אקדחים שלופים ולירות בכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה יש לי בלי סוף תקיעות במשחק (אני לא מצליח לעבור את המשימה הראשונה בגלל זה :bash:).

זה יוצא החוצה כל הזמן... למישהו יש מושג מה לעשות? אני כבר עידכנתי את המשחק דרך אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...