אורניום מועשר ברמה גבוהה נמצא באיראן , כבר באמת מפחיד . - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אורניום מועשר ברמה גבוהה נמצא באיראן , כבר באמת מפחיד .

zorgi

Recommended Posts

:) , יפה אמרת Burton, כן זו כורח המציאות הצבא שלנו מרשה לעצמו הרבה מעל לנורמה ביחס לגודל המדינה

בתחום הביטחון אבל אין ברירה , רק בישראל :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סנקציות כלכליות מצד אירופה על הם סבירות לחלוטין כאשר אנחנו מנסים לימנוע שואה גרעינית.

ישראל שרדה את תקופת הצנע ונעבור גם את שאר המכשולים שיציבו בפנינו. תוך 5 שנים אפשר להתרגל לרמת חיים נמוכה יותר כשאין ברירה כמובן .

פשוט במקרה של איום גרעיני אין לנו שום בירירה אלה לעשות הכול אבל הכול כדי לימנוע את הסיכוי הקטן ביותר שיקרה משהו .לפי דעתי יכולה להרשות לעצמה ליתקוף לפני ארצות הברית. אין בכך כדי לימנוע פעולה שלהם על איראן אחרי זה כי הם יודעים טוב מאוד שזה מאיים עליהם באותה מידה שזה מאייים עלינו.לתגובות העלובות שיבואו מצד אירופה אני לא חושב שבכלל צריך להתייחס .הנאורים הצבועים האלה יזיינו לנו את המוח בזמן שאנחנו נציל גם אותם משואה גרעינית במדינות שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוש כבר אמר שהוא יגבה את במקרה של מלחמה מתוקף הסכם ההגנה שקיים ביניינו(הסכם דיי חד צדדי כי כולם יודעים שאנחנו לא נגונן על ארה"ב, אבל בכל זאת הסכם)

ולכן, עד כמה שאני מבין, קיבלנו אור ירוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה להתעורר כבר ערב ,למרות שאני בעד תקיפה של אירן ,לא לשכוח כי עסקינן בפצצה גרעינית ,מה עם נזק למדינות מסביב ,האם לדעתכם מישהו יעבור על כך בשתיקה ,תקיפה שלנו לא תעבור בשתיקה ,לכן יש לנו הרבה מה להפסיד ,מצד שני תקיפה של הדוד סם תצליח ,השאלה מתי מתי מתי :s07: :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש לנו מה להפסיד

אבל תחשוב מה יהיה לנו להפסיד כאשר איראן תהיה גרעינית

נכון שצריך לעצור את איראן אבל קח לדוגמה את משבר צפון קוריאה גם להם לא הייתה פצצה ועכשיו יש נו ומה קרה? העולם עדיין קיים :nixweiss:

הכוונה שלי במה שאמרתי זה שאין לחשוב שאיך שאיראן מקבלת את הפצצה היא תהרוס את העולם לכן אפשר להרגיע את הפניקה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחמדיניג'אד איים לא פעם להשמיד את ונשיא צפון קוריאה לא...

מה שנקרא "יחי ההבדל הקטן" ::)

מדינה זה לא קזינו. במקרה הזה לא לוקחים סיכון

אגב, רצח העם שמתבצע ברגעים אלה בצפון קוריאה ע"י תאי גזים זה לא בדיוק מצב שמתקבל על הדעת או מצב שהעולם יכול לסבול ועובדה שעכשיו אנחנו תקועים איתו בגלל שיש להם גרעין

אז במקום להסתכל על טעויות העבר ולהגיד:"נו לא נורא אז מתבצע רצח עם", אנחנו צריכים להיות חכמים ולמנוע אותן מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצח העם בצפון קוריאה היה גם לפני שהייתה להם הפצצה :nixweiss:

אחמדיניג'אד איים לא פעם להשמיד את ונשיא צפון קוריאה לא...

אני עוקב אחרי החדשות תן לי ציטוט שלו שהוא אמר במפורשות שהוא רוצה להשמיד את ,כל מה שהוא אמר זה שהוא רוצה להעביר אותנו למקום אחר

כמו שאתה אומר "יחי ההבדל הקטן" ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי החדשות תן לי ציטוט שלו שהוא אמר במפורשות שהוא רוצה להשמיד את ,כל מה שהוא אמר זה שהוא רוצה להעביר אותנו למקום אחר

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד זה נכון, באמת הסיכוי שאיראן תממש את האיום שלה ותפציץ מדינה בפצצת אטום הוא קטן. מאוד מאוד קטן.

אבל מצד שני, איראן כל כך קשורה בעולם הערבי ובמלחמת הקודש שלו, שהייתי שוקל להשמיד את תוכנית הגרעין

שלה רק בגלל שאני אף פעם לא אדע מי באמת נמצא מאחורי האיום, זה יכול להיות נשיא איראן וזאת יכולה להיות רוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם רוצה להשמיד את ישראל

והוא גם הצהיר זאת

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/172/183.html

כתבה אחת מיני רבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני יודע שלא יפה לצחוק על נכה (גם אם זה שיכלית), אבל...... :lol:

לאן לדעתך הוא התכוון להעביר אותנו? לטריטוריה ששוויץ פינתה בשבילנו על הגבול עם בבוואריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה כולם מסכימים ,אני מוכן ,שתהיו מוכנים תודיעו לי ונצא לכסאח לפרסי הזה וחבריו את הצורה

מחר ב 9 תהיה מוכן למטה אני יבוא לאסוף אותך ... יש לי גם חבר קאווקאזי ענקי שאמר שהוא יבוא ועוד אחד שהיה אלוף בקואנטר-סטרייק מביא HS בקצב !!!!

נראה להם מה זה להתעסק עם היהודים !!! :bash:

ד"א למישהו יש מושג איזה כביש אני לוקח כדי להגיע לאיראן ? מה עם כביש 6 ?

נ.ב 1 דיר באלק לא מתחלקים בדלק ... יקר לי עד איראן אבל מה שכן כשנגיע לשם בחזור זה יהיה הרבה יותר זול אם נתדלק שם :xyxthumbs:

נ.ב 2 אם מישהו רוצה להצטרף יש גם מקום בפאגז' !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...